Sivilceli Ciltler sivilce ve gözenek ACİL LÜTFEN YARDIM

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

justacherry

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
7
1
34
Arkadaslar merhaba, yeni uyeyim. Bundan 6 ay once makyaj yapmayan yuzune krem veya pudra degdirmeyen ben bi sekilde gaza gelip feci makyaj yapmaya basladim. Bir de makyaji temizlemek icin sebamedin kati sabununu kullaniyodum. (Asla onermem) sonra yuzumde 1-2 sivilce cikti. Daha sonra 5-6 oldu nasil becerdim anlamadim. Sivilceler gecti lekeleri kaldi. Ben de doktora gittim bana azelderm ve tetra verdi. Azeldermi duzenli kullandim ama tetrayi 2.5 ayda kestim. Bu arada gozeneklerim buyudu, azelderm yuzunden asiri kizarmalar oldu. Kupkuru cildim yaglandi. Dun yeniden doktora gittim senin yuzun akneli bi yuz degil artik dedi. Ben cok rahatsiz oluyorum ama cildimin bu halinden. Depresyona girdim bildiginiz. Simdi eski ilaclara devam ediyorum bi de bioderma temizleyici ve gunes kremi aldim. Size soracagim soru su, imex kullansam ve izler kizarikliklar kapansa, gunes kremi kullanmasam bi sey olur mu?
Başka bir sorun da gözenekler. Çok açıldılar ve bu yüzden yağlanıyolar. Tonik dışında krem veya kullandığınız ilaçları söyleyebilir misiniz?
Bir de yanak kısımları farklı bir renk burnum biraz daha kızarık bir renk oldu. Soyulmalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ama çok çok dikkatli bakılınca fark ediliyor.
BU YAĞLANMA VE KIZARIKLIKLAR İÇİN NOLURSUNUZ YARDIM EDİN LÜTFEN DEPRESYONDAYIM ÇOK TAKIYORUM:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

X