Sivilceli Ciltler sivilce ve izleri için fito krem kullanan varmı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
sivilce ve izleri için fito krem ve madecassol krem kullanan faydasını gören varmı yas 33 oldu hala kurtulamadım bu dertten yazarmisiniz fikirlerinizi

Son düzenleme:
Ben ve hiç faydasını gormedim
bugun medacassola başladım bakalim nolcak ayak yaralarima kullanıyorum cok jyi geliyor bunu bir ay kullancam faydasi olmazsa fitoya geçicem

sivilce ve izleri için fito krem ve madecassol krem kullanan faydasını gören varmı yas 33 oldu hala kurtulamadım bu dertten yazarmisiniz fikirlerinizi
Procsin leke geçirici güneş kremi var. Birkaç ay düzenli kullan hergün mutlaka sür günde 1 kere evdeyken bile sür. Zamanla pamuk gibi oluyor geçiyor.

Procsin leke geçirici güneş kremi var. Birkaç ay düzenli kullan hergün mutlaka sür günde 1 kere evdeyken bile sür. Zamanla pamuk gibi oluyor geçiyor.
süpermiş bir güneş kremi icin mükemmel performans denemeye değer:)

Bulan varsa bana da söylesin 😑 şuan Farmasi white correct serisinden sabun krem serum kullanıyorum

karma ozaman cildiniz bn aksam sürdüm sabah mahvolmuş şekilde uyandım

Aslında ilk kullanımda bile bende fark etti cildim parladı izlerim hafifledi
ne guzel iyi gelmiş size diyorum ki keske bunun yerine fito kullansaydım suan aşırı kasiniyor allerji ilaci verdi almadım çünkü yaninda başka ilac alamazsin dedi insallah geçer

ne guzel iyi gelmiş size diyorum ki keske bunun yerine fito kullansaydım suan aşırı kasiniyor allerji ilaci verdi almadım çünkü yaninda başka ilac alamazsin dedi insallah geçer
Siz de alerji tarzı bir şey mi oldu acaba son kullanma tarihine baktınız mı

X