Sivilcelerden Nasıl Kurtuldunuz?

gulumseyenmutsuz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
428
678
Selamlar hanımlar. Benim uzun yıllardır sivilcelerle başım dertte. Çoğunlukla yanaklarımda çıkıyor ve lekesi hiç geçmiyor. Adet öncesi de yenileri ekleniyor asla bitmiyor. Yağlı bir cilt yapım var. Kapalı ucu olmayan sivilceler yani cilt yüzeyinin altında. Tek çare gerçekten roaccutane mı? Yan etkilerinden korkuyorum. Aynı zamanda lazere gidiyorum sanırım ikisi aynı anda olmuyor birçok doktor önermiyor. Bbl lazer, altın iğne vs bu tür yöntemlerle sivilcelerden kurtuldum diyen var mı? Ya da neler kullandınız nasıl bir tedavi süreci izlediniz? Her hastaya aynı tedavi uygulanmaz biliyorum ama sizin sürecinizi merak ediyorum. Temiz lekesiz bir cilt hayaliyle yaşar oldum. 😔

Son düzenleme:
Benzamisin diye krem var o geçiriyor .
Bir dönem kullandım doktorum yazmıştı. Kullandığım süre zarfında tek tük çıkıyordu. Ama leke için uzun vadeli kullanmak lazım sanırım ona bi etkisi olmamıştı bende. Sadece aktif sivilceleei önledi. Kutu bitince sonuç yine aynı oldu kısacası. 🤷‍♀️ Teşekkür ederim. 🌸

Bir dönem kullandım doktorum yazmıştı. Kullandığım süre zarfında tek tük çıkıyordu. Ama leke için uzun vadeli kullanmak lazım sanırım ona bi etkisi olmamıştı bende. Sadece aktif sivilceleei önledi. Kutu bitince sonuç yine aynı oldu kısacası. 🤷‍♀️ Teşekkür ederim. 🌸
Sivilce lekesi için Nivea sivilce izleri için olan kremi iyi diyorlar onu aldım denicem ama aynı sivilce sorunu bende de var ne yaptıysam gecmedi

X