Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
aramıza hoşgeldin aynurer.sivilcesiz bi hayata merhaba deriz umarım.senin nasıl durumun sivilcelerin fazla mı iz falan?günde kaç mg kullanıyosun.benim 2ay oldu bakalım.:sm_confused:

ben 5 aydır kullanıyorum bu ilacı tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra aynı belirtiler bendede oldu doktoruma sordum korkulcak bişey yok kısa birsüre sonra geçer dedi ve öyle oldu.

aramıza hoşgeldin aynurer.sivilcesiz bi hayata merhaba deriz umarım.senin nasıl durumun sivilcelerin fazla mı iz falan?günde kaç mg kullanıyosun.benim 2ay oldu bakalım.:sm_confused:

merhaba ben 5 aydır kullanıyorum sivilcelerim geçti arada bi tektük çıkıyo ama çok fazla iz var zamanında yüzümle çok oynadım ben 4 ay 40 mg kullandım 5,ci ayda kanım düşük kolesterol,üm yüksek çıktı şimdi 30 mg.la devam ediyorum senin nasıl

merhaba kızlar benimde bir sorum olacak doktor bana tamamen yağsız diyet verdi.aranızda böyle bi sorunla karşılaşan varmı? beni bilgilendirirseniz sevinirim çünkü ne yiyeceğimi şaşırır oldum.şimsiden teşekkürler.

merhaba günde 30mg kullanıyorum vede 2,5 ay oldu geçen gittiğimde tahlil sonuçlarına göre kırmızı et ve tereyağından uzak dur dedi ayrıca yağlı yoğurt ve yağlı sütte yasakmış.bunun haricinde istediğini yiyebilirsin dedi.yinede bunlar ve kızartmalardan uzak dur bence.

ayrıca sendeki izler kırmızı kırmızı leke şeklinde mi yoksa çukurluklar halinde mi

benim yüzümde iz var ama çukurlaşmış değil.haptan önceki kahverengimsi izler var şimdi de hapın sonrasında kalan kırmızı izler.sivilcelerimdede yoğunluk olmaya başladı.2.aydayım.sen 5ay olmuşun.5aydan bu yana sendeki fark ne?gerçekten yararı oldu mu?kıb canım:sm_confused:

ayrıca sendeki izler kırmızı kırmızı leke şeklinde mi yoksa çukurluklar halinde mi

yok canım kırmızı değil artık kahverengi gibi artı çukurlarda var bana doktorum sende iz kalmaz dedi ama ben inanmıyorum çünkü yüzümle çok oynadım

fark çok büyük mucuze gibi bişey benim yüzüm kıp kırmızıydı hemde çok iz vardı şimdi sivilceden eser yok yanlız izlerim var ben ilaca başladığımdan buyana her ay resmimi çekip bilgisayara aktarıyorum ve yüzümdeki farkı daha çok anlıyorum.2.ci ayda bendede artma oldu ama korkma sadece sabır canım k.i.b.

ben de aynısını yapıyorum,fotğrafımı çekiyorum.yüzümdeki değişmeyi görmek için.bi de size moral oluyo,gittikçe iyileştğini farkediyosunuz o fotoğraflara bakınca:dance:1 ay 1 hafta oldu şu an sivilceler kuruyo,ama benim ufak ufak kırmızı izler var,hapı kullandıktan sonra çıkan sivilcelerin izleri.umarım en kısa sürede geçera.s

yok canım kırmızı değil artık kahverengi gibi artı çukurlarda var bana doktorum sende iz kalmaz dedi ama ben inanmıyorum çünkü yüzümle çok oynadım

merhaba canım benim yüzümdekiler kırmızı kırmızı leke halinde doktor geçer dedi ama bilmiyorum ek bi tedavide gerekebilirmiş bu izler için.inşallah geçecek hepimiz kurtulacağız

mrb arkadaşlar.bu sivilce kusmaları ne zaman başlayacak.doktorun "kullanmana gerek yok" demesinden korkuyorum.yüzümde 2 tane çıktı okadar.kollarımda yada sırtımda bişi olmadı henüz.birde ağda yapamadığınızı söylemiştiniz.ben hala yapıyorum.bendemi bi sorun varr

Arkadasım benimde çevremde çok kullanan var tabi yan etkileri de varmış ama dikkat etmen gereken en önemli konu hamile kalmadan sanırım 2 sene önce falan ilacı bırakmış olman... Vücut anca temizleniyormuş ve bebeğe de çok fazla zararı varmış..Tabi net cevabı doktorun sana söyler

arkadaşlar ya benim 22,günüm oldu bu ilaca başlayalı.ve tabi ki sivilcelerim çıkıyor ama burnumun üstündeki siyah noktalar dışına çıkıyor yavaş yavaş..ve ben dayanamayıp sıkıyorum yoksa çok kötü dörünüyor.bi de ordaki gözenekler kapanacak mı acaba

17 yasında bir oglum var...gecen yil yuzunde aşırı sivilceler vardı.Ben Ergenlik ve degisim sonucu bunlari yasayacaksın dememe ragmen ikna edemedim..2007 Subat ayında doktora gitti.roauccutane verdi 40 mg.verdi..3 ay bu dozda devam etti..sonra 50 mg.cikardi..haziran sonunda tedaviyi bitirdi...cildi tertemiz..hic sivilce kalmadi...ilaci kullanirken her ay kan testleri yapildi..degerlerde cok cok fazla yukselmeler olmadigi bizim icin buyuk sansdi.cunku bazı kullanan arkadaslarinda bu degerler anormallik gostermisti..yani bünyeden bünyeye fark göstersede bu ilacların cok uzun vadeli kullanılması bence sakıncalı ...kullanmaya basladigi ilk bir ay dudakları muthis kurudu catladı kanadı..burunun ici resmen kabuk bagladi.. bu kuruluklar jeller merhemler sayesinde gecmisti..suan hayatından cok memnun ama ben her ay yapılan o kan tahlillerinde ölümlerden ölüm begeniyordum..gelde bu genclige anlat tabi.. bu durumun icinde olan guzel hatunlara acil sifalar..sevgimle...

Pınarcığım merhaba.Ben kullandım recoutane,süper bir ilaç ama aradan zaman geçince arada belşki bir tane çıkıyor sivilce ama cidden bu konuda en iyi denilebileck bir ilaç.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sevgilerimle,

Buket Doğan

Ah pınartcığım be tam okumadan yardım etmek adına tladım üstüne hemöen yazdım ama ben hiçbir zararını görmediğim gibi doktorum her ay düzenli olarak test yaptıktan sonra yazdı hapı bana.Belki kişiye göre değişiyor.

canım daha yeni başlamışsın sen yüzüne uygun bi temizleyici kullan sıkma 8 haftalık olduğundazaten yüzün botoks yaptırmış gibi gergin olacak ve siyah noktalar gidecek.k.i.b.

canım daha yeni başlamışsın sen yüzüne uygun bi temizleyici kullan sıkma 8 haftalık olduğundazaten yüzün botoks yaptırmış gibi gergin olacak ve siyah noktalar gidecek.k.i.b.

evet ya benim 1 buçuk ay oldu ve yüzüm yani yanaklarım falan çok şiş görünüyo.gören herkes kilo aldığımı sölüyo:Roflol:

merhaba arkadaşlar feci şekilde grip,im ve doktorum bana roaccutane kullanırken başka biilaç içmememi söyledi.bi bilgisi olan var yadımcı olursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…