Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
€coOo$;5044484 .!.:
hayır,sadece formülü verince akne ilacı bu bundan daha önce de yaptım nasıl kullanacağını biliyor musun dedi anlattım evet aynen böyle dedi o kadar kullanmaya da başladım yanma hissi falan da yok asetondan dolayı korkmuştum ben ama olmadı bir şey

ecoooş peki senın karısımın ıcınde ne var sanırım herkes aynı seyi yapmıyorda..sen tulişin verdıgı karısımın aynısınımı yaptın yanı aseton,alkol,resorcine ve eau de rose karısımınımı yaptın canım???? kib

beyazcım ben yanlış mesaj atmışım gönderdiğim linkte resorcin içeren ilçalar varmış kusura bakma

evet bende aynı tulişin verdiği reçeteyi yaptırdım

beyazcım ben yanlış mesaj atmışım gönderdiğim linkte resorcin içeren ilçalar varmış kusura bakma

evet bende aynı tulişin verdiği reçeteyi yaptırdım

hımm tamam pokocum sevındım..bende dedım neden degıstırmısler kafam karısmıstı...bende bugunlerde alıcam ınsallah ee etkılerını gostermeye basladımı nasıl gıdıyor kıb by

daha üç gün oldu kullanalı aman aman denecek bi etki yok çünkü çoook yeniyim eminim bi hafta sonra filan faydasını görmeye başlarım bide yanlız ben antibiyotik almıyorum çünkü belki şu sıralar yeniden hamile kalmayı düşünebilirim o yüzdende kafama göre antibiyotik almayı istemiyorum

sivilceleri kaşımıycam ellemiycem e bide bundanda kullandımmı fayda olur inşallah

ya bişi sormak istiyorum belki bu sorunun aynısıda sorulmuş olabilir şimdiden kusura bakmayın hani bu karışımı kullanılırken su we sabun kullanılmıyorya sabah sabunla yüzümü kesin yıkarım ben çünkü çok yağlı bir cildim war yıkadıktan sonra sürsem bi faydası olurmu acaba

Bu karışım antibiotik ilacını kullanmadanda fayda gösteriyormu uzun süre kullananlar cevap yazsın lütfen

kimse yokmuuu arkadaşşlar biri bana yardımcı olsun bu karışımı antibiotik ilacını kullanmadanda faydasını gören varmı

ben antibiyotiksiz kullandım 3.5 ay kadar bi şişe okadar gidiyo zaten ama geç etkisi oluyo mesela 3 ay kullandım yazı sivilcesiz geçirdim.yazın kullanmadım.şu anda gene sivilceliyim yine başlamayı düşünüyorum bu sefer antibiyotikli başlicam sanırsam antibotiksiz kökünden kurutmuyo dışardan yok ederken bi yandanda içerden kurutmak lazım kökten çözüm için

ecoooş peki senın karısımın ıcınde ne var sanırım herkes aynı seyi yapmıyorda..sen tulişin verdıgı karısımın aynısınımı yaptın yanı aseton,alkol,resorcine ve eau de rose karısımınımı yaptın canım???? kib

tulişin verdiği formülün aynısı canım ayrıca bana karışımı yapan eczacı antibiyotiği saati saatine kaçırmadan kullanmam gerektiğini ikisinin daha kısa sürede daha etkili olacağını söyledi

bu karsımı kullandıktan sonra nemlendirici krem falan kullanamaz mıyız?

luluuuu hayır canım bu karısımı kullandıgın zaman hiç birsey kullanmayacakmıssın dusunki yuzunu suyla bıle yıkamayacaksın o kadar yani,sadece bu karısımı kullanacaksın sabah ve aksam bununla temızleyeceksın yuzunu okadar..ayrıca burdakı ılk sayfaları okursan tüm detaylar yazıyo canım...

kızlaaar bu karısımı suanda kullanan baya bi kişi var sanırım..size sorum bu karısımın her hangi bir yan etkisini falan gören varmı????????

kendi adıma söyleyeyim hemen hayır, hiçbir yan etkisini görmedim ama antibiyotiği zamanı zamanına kullanmak önemli bu tedavide

€coOo$;5128176 .!.:
kendi adıma söyleyeyim hemen hayır, hiçbir yan etkisini görmedim ama antibiyotiği zamanı zamanına kullanmak önemli bu tedavide

sagol canım..evet haklısın antibiyotuk düzenli alınmalı..ama acaba tam olarak kac paket antibiyotik kullanılmalıki??? tüliş iki kutu bitirdigini soylemişti...kib :KK70:

ben 1. kutunun sonlarındayım aşağı yukarı ama eczacı bir kutu kullanacaksın demişti bana bu günlerde biraz sivilce çıktı ama benim yüzümde 2. kutuyu da alacağım sanırım tüliş gibi

arkadaşlar bende sivilce için yıllarca mücadele eden birisiyim.. kullanmadığım şey kalmadı diyebilirim..
resmen servet döktüm :p ama yok, geçiyor gibi oluyor daha sonra tekrar çıkıyor..
üstelik izleri kalıyor..
bu konuyu daha öncedende takip etmiştim, hatta 1 sene olacak, o zaman kullandığım kremi bile yazmışım buraya.. :)) tabi bir süre sonra ondan da fayda gelmeyeceğini görmüş oldum...

bende bu karışımdan 3 gün önce yaptırdım.. inanırmısınız 3 gündür sivilcem çıkmıyor...
ve var olan sivilcelerim söndü..
şuan izleride sanki hafif geçmeye başladılar gibi... bana 1 ayda tamamıyla kurtulucam gibi geliyor. hatta 1 ay bile çok uzun belkide....
çünkü ben bu suya inandım... intihaplı hiç bir sivilcem kalmadı...
acırdı eskiden, sivilcelerin başı sönerdi ama içi kalırdı... şimdi onlardan eser yokkkk.. :nazar:
allahım inşaallah bu etkiyi hep görürümde bu son olur artık.. :Saruboceq:
inanın çok çektim bu sivilcelerden..
ve ben şiddetle herkesin kullanmasını tavsiye ederim...
hiç bir yan etkisinide görmedim..
şuan çok memnunum yani..
süprizzzzz

denicem..
ve bir hafta içinde sonucu yazıcam.
çok fazla değil ama, benim de sivilcelerim var:KK43:

son bir kaç gündür yüzüm olmadığı kadar çok döktü bu ilaca başlarken bu kadar yoktu mesela kimi ilihaplı kimi değil içerden döküyor sanırım kullanmaya devam ediyorum ama moralim de bozulmadı değil hani

bende bugün yaptırdım bu sudan..akşam kullanmaya başlıcam..sonuçları yazarım bende..benim eczacı sadece sivilcenin üzerine sür fazla bölgeye yayma dedi..sonuçları paylaşırım hihoyyyt

X