Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yaa kızlar karısımı hazırlattım yarın alacam ama eczacılar benı korkuttu..ilki zaten hayır veremem cok zararlı falan dedı..ikincisinede zorla yaptırdım ben ne yapacam ya korktum,sımdı delircem valla sivilcelerımde gun be gun artıyo bı yandan:KK43:(((( ama bıde burdakı yazıların hepsını okudum herkes cok memnun yan etkısını goren yok ama işte eczacı korkuttu benı ya daha kotu olursam :'((((

ay kızlar...
geçen buraya yazdım ya şöyle iyi böyle iyi felan diyee...
hıh geçiyor derken, benim yine çıktı intihaplı sivilcem yaaa... :KK43:(((
geçenlerde eşimde ''hani geçirmedi ya'' dedi .. ona da kızdım, daha yeni başladım dur biraz dedim :KK43:(((
ama yeni çıkan sivilceyi görünce moralim altüst oldu valla... bunlar çıkmaya devam edecek hep herhelde, önüne geçemiycem yaniii.
ama ben sabredicem ve bu suyu hep kullanıca, belki faydasını gerçekten görücez bellimi olur

ay şekerim 3 günde geçti mi yani?eğer öyleyse hemen kullanmam lazım demektir.son yıllarda sivilcelerimle resmen savaşır oldum.paylaşımın için çok teşekkürler canım.sonunda aradığım çareyi buldum sanırım.çok heycanlıyım.hihoyyyt
:eek::eek::Saruboceq:umarım işe yarar

Son düzenleme:
kızlar ılacı vermedıler bana..ne yapıcam ben ya eczacılar vermıyo ben konyadayım:KK43:((((((((((((((((((((((((((((

biri kesınlıkle vermem dedı yasak dedı..bır dıger eczacı tamam dedı yarın gel al dedı gıttım doktoru arayıp sormus doktor yapmayın demıs yanı o eczacıda yapmadı...yüzü mahveder demiş cözulmeyecek sorunlar olusturur demıs...en cokta aseton yuzunden yapmıyor bıde asetonun gr olarak cok oldugunu soyledı...yalvardım yapmadı ayrıca korkmayada basladım:KK43:(((

Kızlar merhaba, ben bu suyu yaklaşık 3ay önce görmüştüm burda, bildiğ bir eczacıya yaptırdım, o bana çok iyi geldi, sonra o bitince gittim herhangi bir yerden yaptırdım, normalde su gibi bir rengi olmasına rağmen 2.yaptırdığım bulanık sarıydı ve mahvetti yüzümü, sonrabirdaha yaptırdım bu son 2kez yaptırdıklarımı bir sağlık ocağında yazdırmıştm. En son 3.yü yaptırmak istedim, annem yazdıracaktı ama doktor bna nasıl cilt için aseton yazarsınız die bakanlık soruşturma açtı demiş. Bu konuda bilgisi olan var mı? Yazdıramicak mıyım şimdi ben??? Offfffff napcam!!!:kızgın:

ya ben gayet rahat bi şekilde yaptırıyorum ve kullandım hiç bi şekilde sorunumda yok.

eczacıların gazına gelmeyin çoğunda yapıcak adam olmadığı için ve her eczacıda farklı bi tarif olduğı için yapmak istemiyolar bide mesuliyet almak istemiyolar heralde.ben daha önce yaptırdım adam zaten yapıyormuş ben gidince bu ne demiyo kimse alışkın yani.ne almada bi sorun çıkıyo ne uygulamada.geçen senede13 ytl ye yaptırmıştım bu yılda aynı artmamış fiyat.

bu arada her ne ilacı kullanırsanız kullanın illaki sivilce dökücekitr.önce alttaki mikropları çıkartıp sonra kurutmaya geçer bütün ilaçlar.bunu bir sürü ilaç tecrübeme daynarak söylüyorum

bide sarı falan değil rengi saf su renginde ona göre öyle sarı pembe falan çıkarsa sizinkiler kullanmaıyn.

dilacım şanslısın canım ben 27.5 verdim hemde tanıdık olduğu halde...ssk karşılarmı bu ilacı acaba??bide ecooooşş cum antibiyotik alıyormusun ben antibiyotik almıyorum sadece bunu kullanıyorum ve bendede iltihaplı sivilceler çıkıyo hoş bende her zaman çıkıyoya bu ilaçtan olduğunu sanmıyorum bendekilerin:KK43:

Ankara'da nerde 13e yaptırıyosunuz kızlar?? Ben sanırım artık yazdıramam bu ilacı :KK43: Direk almam gerekebilir.

Ama hangi eczanede yapılıyo Ankara'da???? :bbo:

benim yaptırdığım ilaçta sarı renkte kızlar.. su renginde değil... nasıl olması gerekiyor?
napim kullanmayı kesim mi acaba?

ankarada kızılayda kumrular sokakta karakoyunlu eczanesinde yaptırıyorum ben bu ikinci şişem daha öncede oraya yaptırmıştım.bende burdan forumdaki bi arkadaştan öğrenmiştim orayı.13 ytl fiyatı daha dün verdim.tabiki fiyat her eczanede farklı olab,lir o onların koyduğu bi fiyat ama renkte bu kadar farkllılık olmaması lazım.çünkü içinde rengi sarartıcak bişey yok saf alkol saf gülsyu ve aseton var bunların hiçbirinin rengi sarı değil ki suyu sarı yapsın.rensi su rengi gibi olmalı ve yüzünüzü sildiğiniz zaman pamuğun gri rengini alması lazım yani kiri çıkarması lazım.

eğer bulamam derseniz ayrıntılı adresle verebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benim yaptırdığım ilaç sarı renkte..
ben şimdi bunu kullanmayı keseyim mi?

ve bende sivilceler hep çıkmaya başladı tekrardan yaa :KK43:((
ilk kullandığım 3 gün iyi geldi gibi zannetmiştim..
fakat yanılmışım :KK43:(

doremicim benimkide sarı renkte bende anlamadım niye kimisinde sarı kimisinde berrak oluyor??

ben kullanıyorum yani ama az çok işede yarıyor şükür tereddütün varsa tabi kullanma ama dedim ya ben kullanıyorum bi dahakine eczaneye gittiğimdede sorucam zaten niye benimki sarı oldu diye?

bu arada balıkesirde kaça yaptırdın bunu

doremicim benimkide sarı renkte bende anlamadım niye kimisinde sarı kimisinde berrak oluyor??

ben kullanıyorum yani ama az çok işede yarıyor şükür tereddütün varsa tabi kullanma ama dedim ya ben kullanıyorum bi dahakine eczaneye gittiğimdede sorucam zaten niye benimki sarı oldu diye?

bu arada balıkesirde kaça yaptırdın bunu

14 TL ye yaptırdım canım..

benim 1 hafta oldu diyebilirim kullanalı.. ilk günler sanki işe yaradı gibi geldi ama intihaplı sivilcelerim çıkmaya devam etti.. şuan bile 3 tane intihaplı sivilcelerim var..(extradan)
bu normal mi yaa.. hiç anlamıyorum.. geçmesi gerekmiyormu?
sende de sonradan çıkan sivilcelerin oldumu hiç canım..
yoksa kullandığın andan itibaren geçmeye başladılar mı?
ve ne kadar süredir kullanıyorsun?..........

arkadaşlar bi sürdünüzmü iki günde sivilce çıkmicak diye bişey yok böyle düşünüyosanız yapmayın.bu bir tedavi süreci illaki çıkıcak.hem üsteki sivilceleri 2 günde yok etti diyelim peki bu ilacı kullanmadan önce derinin altında oluşan yağ tabakaları mikroplar nolucak onları geri gönderebilecek bi ilaç henüz yok.illaki çıkıcaklar hatta dahada çok çıkabilirler önce bi temizlik aşamasından geçiceksiniz.ben 3 aydan sonra faydasını görmeye başlamıştım ancak ozaman tek tüke düştü sivilceler.bi birinci şişeyi bitirin bakalım hatta ikincisinide kullanın ondan sonra hiçbi işime yaramadı ahal çıkıyor diyin.ama bi haftada hiç bi ilaç etki etmez bunu beklemeyin.

sarı rengine dicek bieyim yok kimseden duymadım böyle bişey isterseniz yaptırdığınız yere bi sorun

evvveeettt burada kazıklanan tek kişi ben olmuşum hemide iki katııııı tek bana pahalı yapmışlar:p

neyse oldu bi kere evet sivilcelerin çıkması konusunda dila son sözü söylemiş bence

ayrıca bendede tabi iltihaplı sivilceler çıkıyo benimkilerin nedeni stres ve düzenli adet olamayımşımda var bunlarda etkenler tabi bizde dikkat ediyoz işte daha başka çoğalmasın diye ama tabi bendede bunu kullanırken sonradan çıktı elbette ama dilanında dediği gibi bi temizlik sürecinden geçicez hem bence bi sivilce ilacının faydasını görmek istiyosanız en az altı ay kulalnacaksınız ondan sonra belli oluyo işe yarayıp yaramadığı

geçmiş olsun canlar valla nolur sanki sihirli bi değneğim olsada herkesi şu sivilcelerden kurtarıversem

Kızlar ben size neden sarı olduğunu anlatayım. Saf gülsuyuyla alakalı birşey olduğunu söylemişti o eczacı anneme yaparken. (Ne alakaysa!) Saf gülsuyu olunca sarımsı bulanık bişi oluyomuş, diğer türlü su gibi şeffaf oluyomuş. O sarı olanı ilk kullandığımda aaaaa bu çok güzel yaptı cildimi dedim. Ama gel gör ki birkaç gün sonra pörtledi tüm sivilcelerim. En iyisi bildiğiniz bir eczaneye yaptırmak. Yalnız şu da war, soruşturma açılmış dedim ya, meşrutiyette bir eczaneye sordum ben dedim böle böle.. Asetonsuz yapıyolamış onu da , resorchine, alkol ve gülsuyu. Anlamadım ki! En sonunda dün Tekin acardan bir maske ve bir sivilce kurutucu aldım, çok iyi geliyor, isteyeniniz olursa anlatırım. Karakoyunlu eczanesini dolmuşa bindiğimde hep görüyorum. Haftasonu gideyim de yaptırayım bari. Annem de yapılmıomuş die başımın etini yiyo. Süremezmişim yüzüme bu suyu brbrbrbrbrbbrbrbrrrrr..... Ama bana iyi gelmişti :kızgın: Sorularınız olursa bu konuyu çok araştırdım ben, anlatabilirim kızlar. :teselli:

Son düzenleme:
anlat canım anlat bıldıgın ne varsa anlat..yıllardır bıktım usandım bu sıvılcelerden ben..4 eczacıya gıttım hazırlamadılar bana,cok zararlıymıs falan fılan ama herkes cok memenun ne yapacagımı bılmıyorum artık yuzumu bıle yıkamıcam nerdeyse ne olcaksa olsun:'((( yasım 22

bide ibrahim saraçoğlunun sivilceler için lavanta kürü varmış kızlar

tedaviyi tamamkamak için bununda kullanıulmasında ve diğer beslendiğimiz gıdalarad dikkat etmemizde yarar var

arzuss cum o zaman benimki sfa gülsuyundanmı yapılmış oluyor?neyse bakalım.ama bendede evet iltihaplı sivilceler çıktı ama bunu hergün kullandığım için olacakki izlerini filan çok hızlı geçirdi ama yinede arada sırada çıkıyo halen iltihaplı şimdi bende bu başka bi eczanede konuşucam zaten benimde kafam karıştı bu sarı olmasından ötürü ve öyle anında kurutmuyo benim sivilceleri ama yaptırdım bikere kullanıyorum şimdilik

X