Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kullanmaya devam eden arkadaşlar gelişmelerden bizide haberdar edin sositososito

ben yaptıramadım burda sadece 1 eczanede yapılıyormuş yapan kişide izindeymiş onun gelmesini bekliyorum :lepi:

..$€L!n..;14747450 .!.:
kullanmaya devam eden arkadaşlar gelişmelerden bizide haberdar edin sositososito

Benim 3 hafta filan oldu heralde günde 2 kere kullanıyorum ama hala sivilceler çıkıyor yanaklarımda ara sıra. yüzümde bi temizlik hissi var ve siyah noktalarımın belirginliği azaldı ama bu sivilce konusu kökten hallolacak mı bilmiyorum. benim şişeye güvenemedim bi de, reçeteye yazdırıp yaptırmak istiyorum elimdeki bi an önce bitsin diye fazla fazla sürüyorum ama günde 2 kere gene..

bende başlayacağım ama bir türlü yaptıramadım :emir_bebek:
regl düzensizliğim için doktor bana doğum kontrol hapı verdi 3 ay bunu kullancam bu ilaç aynı zamanda sivilce çıkmasını önlüyormuş ama tabi bırakınca tekrar çıkacağını düşünüyorum aynı zamanda da bu losyonu kullanmak konusunda kararsızım bilmiyorumkismile

benim çene bölgemde çok çıkıyor artık bunlardan o kadar sıkıldımki.bu zamana kaydedeğer ilaç kullanmadım kremde kullanmadım.clean&clear seti war onu kullandım hiç bir değişiklik yapmadı.ablamında cilt sorunları var ve eczaneden kendine özel tonik yaptırıyor.fiyatı 20 tl civarında.benim cildime bi katkısı olurmu hiç bilmiyorum olursada artık son çare tonik yaptırmak diye düşünüyorum.çünkü bi tek çene bölgemde ufak ufak sivilceler ve siyah noktalar var.cildim beyaz olduğu için ufak tefek bile olsalar göze batıyor ve ben çok rahatsız oluyorum benneyaptımki

Off ben ağlıcam artık bu sivilcelerimden dolayı mafoldumben Bu svilce sorunum 6 yıldır var ve son 1 aydır iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı bundan önce bütün kremleri suları her şeyi kullandım ama geçmedi. Elimi sürttüğümde hiç bişi yok gibi duruyor ancak karşıdan baktığımızda kırmızılık ve yüzlerce sivilce varmış gibi duruyor. Bu suyu 1 haftadır kullanıyorum ama bu da yaramadı sanırım. Kullanmaya devam edicem. Sizce bu suyun yanında antibiyotiği kullanıyım mı ??

Off ben ağlıcam artık bu sivilcelerimden dolayı mafoldumben Bu svilce sorunum 6 yıldır var ve son 1 aydır iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı bundan önce bütün kremleri suları her şeyi kullandım ama geçmedi. Elimi sürttüğümde hiç bişi yok gibi duruyor ancak karşıdan baktığımızda kırmızılık ve yüzlerce sivilce varmış gibi duruyor. Bu suyu 1 haftadır kullanıyorum ama bu da yaramadı sanırım. Kullanmaya devam edicem. Sizce bu suyun yanında antibiyotiği kullanıyım mı ??

sivilcelerin iltihaplıysa bence doktora danıştıktan sonra kullanmalısın.
Bu arada bu tonik 1-2 haftada işe yaramıyor. Ben 1 aydır kullanıyorum günde 2 kere ve şu anda çok güzel gelişmeler var. Başlarda çok sivilce çıkıyor ordan burdan ama sakın elleme, patlatma iz yapmasın. Ertesi gün kuruyor zaten. Şu anda benim yüzümde yanak-çene-alında bazı kısımlarda ufak kabartılar var ama hiç göze batmıyor, pudrayla çok kolay kamufle oluyor. Burnumda siyah noktalar belirgindi, onların da çoğu gitti kalanların da rengi açıldı. Ama tabi sürekli temiz tutmak lazım, bu tonik tek başına temizliyor yıkamaya gerek kalmıyor.

ama bence asetonlu karışım hazırlatmayın. annem eczacı ve söyleyince "aseton yüze sürülür mü hiç :bbo:" oldu kadın. asit salisiğin yüze sürülmesinde sakınca yokmuş.

ben 2. şişemi kullanıorm.. cildimi temizledikten sora ya bepanten yada ozon yağı sürüorm.. o dışarıya çıkamadığım günler çok geride kaldı şükürler olsun :) cildim gerçekten inanılmaz... tüliş sana sonsuzlarca teşekkürler :)

Rica ederim canım iyi geldiyse ne mutlu sana da bana da...geçmişolsun...

arkadaşlar ben sivilcelerimden kurtulmak için bir çok krem denedim hepside doktor tavsiyesi gittikçe daha kötü oldu 3-5 sivilce aldı başını gitti. sonra dedimki krem temizleme jeli falan kaliteli olsun belki geçer. vichy nin normaderm serisini kullandım 3 ayda sivilcelerimin hiç çıkmadığı yerde bile sivilce çıktı ve akne tarzı ağrılı. çare arıyordum en son tuliş arkadaşın tavsiyesini denedim eczaneye gittim yaptırdım süper bişey 4 gündür kullanıyorum sivilcelerin hepsi indi şu anda sadece kırmızı izleri var onlarda kullandıkça geçicek gibi. cildimi hiç kurutmadı yani güvenle kullanılabilir. sadece sabahları sürmüyorum çünkü güneşte ne olur ne olmaz leke falan olursa diye korktuğumdan. çok teşekkürler tulişcim:)

geçmişler olsun güzelim bi daha çıkmasın inşallah.

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum, moos yosun iyotlu sabun, ya da kükürtlü farketmez bu doktorların verdiği sivilce sabunlarıyla yıkadıktan sonra sanki böle sivilce dahda canlanıyo kızarıyo sanki hiç geçmicekmiş gibi karamsarlıga kapılıyorum neden böyledir acaba bi fikri olan varmı aranızda tecrübeli olanlardan

yeterince açıklayıcı bi konu :) teşekkürler bizlere bi fikir verdiğiniz için ama ciddi problemlerde en iyisi dermatologla görüşmek sonuçta o işin okulunu bitiriyor onlar :) alkisalkisalkis

bu karışımdan bende yaptırdım bakalım etkisini görücekmiyim büyük bir şişede 23 tl idi fiyatı ilk gittiğim eczeneci yaptı heme....sonuçları yazarım.

Allah bunu veren doktordanda paylaşan arkadaştanda Razı olsuun :kedi:
2 şişe bitirdim yüzüm tertemiz oldu.
1 aydır tekrar yaptırmaya vakit bulamadım. Makyajda yapınca tekrar sivilcelenmeye başladım.
Ama bugün hazırlatıyorum.
Yeniden kullanmaya başlayacağım.Kesinlikle mükemmel bir temizleyici.
İnşallah herkese faydası dokunur kaydirigubbakcemile2

Canım meraba benimde teyzem eczacı verdm bu formülü, 1-2 gün içinde getiricek ve gerçkten heycanlıyım. İnş fayda eder. Ve benden bir sürü dua alırsın :) Ama bişeyi merak ediyorum. Senin sivilcelerin nasıldı kırmızı kırmızı mı? Yani türünden bhsetsen biraz .. Şimdiden çoook teşekkürler .. :eek:

bu ilacı 1 haftadır kullanıyorum cildimde aşırı kuruluk yapmadı büyük sivilciler söndü sadece kırmızı izleri kaldı birde ufak ufak sivilciler çıkmaya başladı ama zamanla onlarda geçer diye düşünüyorum ve kullanmaya devam ediyorum

bende burdan okuyup kullanmıştım bu förmülü...gerçekten güzel bi tonik olmuştu benim için...aktif siwilcelerimi söndürmüştü ama izler fln hep kaldı,,ayrıca kullanmayı bıraktığım an tekrar çıktı siwilceler...4 - 5 şişe kullandım aslında...kullanırken çıkmıyodu,,,bıraktıkça çıkyıodu...ilk başlardı galiiba geçircek diye çok sewinmiştim ama olmadı:KK43:(( sonra doktora gittim we roaccutane kullanmaya başladım,,,sanırım benim tek çarem o ilaç:KK43:(( umarım size iyi gelir:nazar:

X