Güneş Kremleri Sivilceli ciltler için güneş kremi önerriiiii ???

Güneş kremleri, bronzlaşma

hayirdirinsallah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
24
0
Bioderma photoderm akn mat spf 30 mi yoksa La Roche Posay - Anthelios SPF 30 AC Fluid Extreme mi kızlar kullananlar varsa yardım etsinler bi :)
$b_oderma-photoderm-akn-ma-_spf-30.jpg $Blarocheposayantheliosacspf30fluideextreme.jpg

bioderma 59 la roche 49 lira fln sanırım

bioderma
Akneye eğilimli ciltlerde güneşin akneyi artırıcı etkisini önlemeye yardımcıdır.

• Görünmeyen dokuya sahiptir ve suya dayanıklıdır.

• Hücresel BioProtection® patenti sayesinde güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlar ve güneş kaynaklı erken yaşlanmanın önlenmesine yardımcı olur.

• Fluidactiv® patenti sayesinde cildin sebum kalitesinin yükseltilmesine destek olur.

• Glikolik asit ve salisilik asit içeriğiyle hassas keratolitik etki sağlar.

• Kalıcı matlaştırıcı silika pudrası ve renksiz dokusuyla yağlı bir tabaka ve izler bırakmaz.

la roche posay

CILT TIPI /PROBLEMI

Güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız yağlı cilt.

FAYDALAR

Cilt güneş yanıklarından, cilt reaksiyonlarından ve UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından korunur. Ciltte istenmeyen parlaklıkları önler ve kalıcı matlık sağlar

KULLANIM

Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüz bölgenize uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın. Harici kullanım için uygundur.

Son düzenleme:
la roche iyi bir marka, 50 faktörlüğü de var mı ki? ben çok beyazım 50 lik kullanmam gerekiyor.
sivilce tedavisi görürken babe nin güneş kremini kullanmıştım, onu da tavsiye ederim.

Kesinlikle hamilton.kullandığım en güzel güneş kremi açık ara önde.yüzde yağlı bir his bırakmıyor sivilceyi beslemiyor.

konuyu dağıtmak istemem ama siz göz altlarınıza da güneş kremi sürüyor musunuz.sürülmeli mi sizce.

ben yüzümün yer yerine sürüyorum :) ayırt etmiyorum sürülüp sürülmemesi tartışılır ama bence sürülmesi daha mantıklı çünkü sürülmeyince gözaltları güneşten etkilenebilir tam koruma olmaz gibi geliyor

2 ay olmuştur solanteye başlayalı.çok memnunum.sivilce yapmadı.güneşten de gayet iyi koruyor bence ki güneşte çok kaldığım zamanlar oldu.tavsiye ederim :)

Biodermayı aldım. 2 aydır kullanıyorum. Çok memnundum aslında ama sivilce yaptı gibi ya :KK43: başka bir üründen de kaynaklanabilir emin değilim ama tekrar yazarım sonuçları

Biodermayı aldım. 2 aydır kullanıyorum. Çok memnundum aslında ama sivilce yaptı gibi ya :KK43: başka bir üründen de kaynaklanabilir emin değilim ama tekrar yazarım sonuçları

Çıkan sivilceleriniz bioderma güneş koruyucu kremden mi kaynaklandı bende almayı düşünüyordum sivilce yapar diye karasız kaldım önereceğiniz kadar iyi bi ürünmü ?

X