Sivilceli Ciltler Sivilceli-Yağlı ve Hassas Ciltlere Önerilerim

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

NeuroCathy

❤.❤ Çoook şükür Allah'ım ❣
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
2.818
4.748
Merhaba,
Cildimi bu ara düzgün tutabilmeyi başarıyorum çünkü hassas cilt hele de yağlı ve sivilceliyse gerçekten başa bela..Bir milyon ürün bir milyon doğal tedavi denedim kendimce...Ya sivilce yaptı ya yağlandırdı bir şekilde olmadı yani..
1. Bol su için cidden gözle görülür derecede azaltıyor sivilceleri
2. Temizlik için bioderma nın mavi jelini öneririm:KK43:bakın yağlı sivilceli hassas cildim,yağlı olmasaydı bu ürün kurutabilirdi ekstradan kötü olabilirdi)
gel_moussant_500ml_sept_2014.png
3. Temizledik şimdi napacağız tonik istiyorsanız sivilceli yağlı cilde en iyi tonik şu bence doğal tertemiz:
body shoptan almıştım doktorum önermişti(doktorlar milyon şey öneriyor biri işe yarıyor bu yaradı:))
2243366.jpg
4. tonikten sonra nemlendirici henüz bulamadım ben ama tea tree serisinden yine serum tea-tree-anti-imperfection-daily-solution-4-640x640.jpg
ya da güneş kremimle idare ediyorum eğer cildiniz aşırı da hassas değilse :
0942c69a-e2a9-41d8-8095-8bdf84c7a15a.jpg (acnegun bana biraz sivilce yaptığından tonikten sonra bişey sürmüyorum ya da güneş kremi dediğim gibi..)
5. peeling ara ara yapmak şart ben hassas ve sivilceli ve hatta lekeli cildime en iyi şunu buldum:
çok güzel temizliyor ve ferahlatıyor ayrıca lekeleri açıyor:))
Pure-Source-Pocket-Pack_Rice_06.jpg (missha pure source pocket pack -rice)
6. gelelim maskeye ara ara bu da şart bence:)
öncelikle en güzeli en doğalı valla biliyor musunuz o bildiğimiz baharatçılardan aldığımız yeşil kil var ya en güzel o oluyor 25988394.jpg
ikinci olarak missha nın kömür maskesini öneririm
fotoğraf 1 (3).JPG
7. güneş kremi ya ben bu güneş kremimden aşırı aşırı memnunum yahu :)) tek sivilce yapmayı bırak engelliyor bence
solante-acnes-sun-care-lotion-spf50-action-longue-duree-150ml-83793-16-B.jpg
8. makyaj çıkarmak için kesinlikle acıbadem sütü öneriyorum o deli paralar verip aldığım makyaj temizleme kremlerinin hepsi cildimi mahvetti ama bu süper bi temizleyici bence
bebak-aci-badem-sutu-buyuk-boy-215-ml.jpg
üstüne bir de sivilce yapmasın diye nolur nolmaz hani gülsuyu sürüyorum misler gibi çıkıyorum:)))
1_37.jpg

benim rutin bakım malzemelerim bunlar bunları buluncaya dek neler çektim :)) hala da nemlendiricim eksik aslında serumla idare ediyorum:)) belki de gerek yoktur zaten bilemicem çünkü ne nemlendirici sürsem sivilce yaptı doğrusu
belki benim gibi aşırı ama aşırı hassas yağlı ve sivilceli başetmesi imkansız cildi olanlar vardır belki onlara da işe yarar diye yazdım :)

Merhaba,
Cildimi bu ara düzgün tutabilmeyi başarıyorum çünkü hassas cilt hele de yağlı ve sivilceliyse gerçekten başa bela..Bir milyon ürün bir milyon doğal tedavi denedim kendimce...Ya sivilce yaptı ya yağlandırdı bir şekilde olmadı yani..
1. Bol su için cidden gözle görülür derecede azaltıyor sivilceleri
2. Temizlik için bioderma nın mavi jelini öneririm:KK43:bakın yağlı sivilceli hassas cildim,yağlı olmasaydı bu ürün kurutabilirdi ekstradan kötü olabilirdi)
Eki Görüntüle 2016758
3. Temizledik şimdi napacağız tonik istiyorsanız sivilceli yağlı cilde en iyi tonik şu bence doğal tertemiz:
body shoptan almıştım doktorum önermişti(doktorlar milyon şey öneriyor biri işe yarıyor bu yaradı:))
Eki Görüntüle 2016760
4. tonikten sonra nemlendirici henüz bulamadım ben ama tea tree serisinden yine serum Eki Görüntüle 2016772
ya da güneş kremimle idare ediyorum eğer cildiniz aşırı da hassas değilse :
Eki Görüntüle 2016765 (acnegun bana biraz sivilce yaptığından tonikten sonra bişey sürmüyorum ya da güneş kremi dediğim gibi..)
5. peeling ara ara yapmak şart ben hassas ve sivilceli ve hatta lekeli cildime en iyi şunu buldum:
çok güzel temizliyor ve ferahlatıyor ayrıca lekeleri açıyor:))
Eki Görüntüle 2016766 (missha pure source pocket pack -rice)
6. gelelim maskeye ara ara bu da şart bence:)
öncelikle en güzeli en doğalı valla biliyor musunuz o bildiğimiz baharatçılardan aldığımız yeşil kil var ya en güzel o oluyor Eki Görüntüle 2016767
ikinci olarak missha nın kömür maskesini öneririm
Eki Görüntüle 2016768
7. güneş kremi ya ben bu güneş kremimden aşırı aşırı memnunum yahu :)) tek sivilce yapmayı bırak engelliyor bence
Eki Görüntüle 2016769
8. makyaj çıkarmak için kesinlikle acıbadem sütü öneriyorum o deli paralar verip aldığım makyaj temizleme kremlerinin hepsi cildimi mahvetti ama bu süper bi temizleyici bence
Eki Görüntüle 2016771
üstüne bir de sivilce yapmasın diye nolur nolmaz hani gülsuyu sürüyorum misler gibi çıkıyorum:)))
Eki Görüntüle 2016770

benim rutin bakım malzemelerim bunlar bunları buluncaya dek neler çektim :)) hala da nemlendiricim eksik aslında serumla idare ediyorum:)) belki de gerek yoktur zaten bilemicem çünkü ne nemlendirici sürsem sivilce yaptı doğrusu
belki benim gibi aşırı ama aşırı hassas yağlı ve sivilceli başetmesi imkansız cildi olanlar vardır belki onlara da işe yarar diye yazdım :)
Paylasim i in tesekkurler:)

X