Mutfak Dekorasyonu siyah beyaz yemek odasına ne renk salon takımı olmalı

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaşlar benim yemek odam siyah beyaz resmi var sayfada ben buna uydun siyah beyaz salon takımı baktım fafak şimdi size soruyorum sizce siyah beyaz mı yoksa farklı bi renk olurmu halımı ve perdelerimi aynı tonlarda yapıcam eğer siyah beyaz olursa sizce nasıl olmalı

bence siyah beyaz bütünlüğü bozulmamalı.belgi salon takımı gri olabilir ama daha farklı bi renk ile o uyumu bozmamaya çalış

Bence siyah beyaza uyacak renkler gri, pembe ve kırmızıdır..Mesela siyah beyaz bir koltuk takımı ama teklileri kırmızı veya pembe olabilir...Üçlü ve ikili koltuğun yastıkları siyah beyaz desenli olabilir...Yerede yine siyahlı kırmızılı bir halı düşünebilirsin veya siyah beyaz zebra desen bir halı...Aksesuardada kırmızı kullanırsın...Şayet pembe olacaksa aksesuarları pembe yapabilirsin..Ama halı siyah beyaz olmalı o zaman.....

Son düzenleme:
bende şöyle düşünmüştüm siyah beyaz koltuk takımı siyah beyaz kırmızılı halı aynı tonlarda tül perde ve yine aksesuarlarım o şekilde olurmu sizce çokmu abartı durur şimdiden herkesse teşekkürler arkadaşlar

bende yemem takımımı siyah beyaz aldım siyah koltuk takımı ve sırt minderleri gümüş rengi desenliydi.daha sonra duydugum kadarı ile siyah koltuk kullanıslı degılmiş çok toz bellı edıyormus sac düşşe cırkın duruyormus.bence hemen gidip rengini degiştirdim şimdi siyah beyaz yemek takımı füme ve gri yastıklı bı salon takımı sipariş verdim. inşallah çirkin durmaz bilmiyorumkismile

X