Maske Tarifleri Siyah Noktalar

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

gzdnur1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
51
9
24
Merhabalar. Benim yüzüm yağlı bir cilt tipi. Burnumun üzerinde Siyah Noktalar var ama bunlar şiş ve içi çok dolu olan türden şeyler degil. Sadece nokta görünüyor siyah ne yapabilirim

Doğal yöntem olarak yumurta akı yapıyorlar.
Yumurta akı temizlenmiş cilde sürülür, 1 kat peçete yapıştırılır. Peçetenin üstüne de yumurta akı sürülür ve 1 kat daha peçete. Bu şekilde tam emin değilim ama sanırım 15 dakika kadar bekleniyor. Sonra ağda çeker gibi peçeteler çekiliyor. Hemen arkasına da tonik ve nemlendirici.

Doğal yöntem olarak yumurta akı yapıyorlar.
Yumurta akı temizlenmiş cilde sürülür, 1 kat peçete yapıştırılır. Peçetenin üstüne de yumurta akı sürülür ve 1 kat daha peçete. Bu şekilde tam emin değilim ama sanırım 15 dakika kadar bekleniyor. Sonra ağda çeker gibi peçeteler çekiliyor. Hemen arkasına da tonik ve nemlendirici.
O yumurtayı denedim ama hiçbir işe yaramadı malesef

Bunun dışında aklımda olan bir şey yok maalesef. Peeling maskeleri işe yarar mı acaba? Ya da forumda gezeceksiniz, illaki bir şeyler yazılmıştır.

şey aslında siyah nokta alıcılar var sanırım iple falan alıyorlar galiba bnde de hafif çıkmaya başladı sinir oluyorum

X