Maske Tarifleri Siyah noktaya acsz zehirsiz zm :) Test edip onayland!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
saol canım yardımın için, "hayır canım tüycük burnumun üstünde" cümlesinde "yok" kelimesini yazmamışım dolaysıyle tekrar okuyunca tuhaf bi mana çıkmış:))))) yani doğrusu "hayır canım tüycük yok burnumun üstünde" olcaktı:)) tekrar saol canım deniycem

ya bn bu ilacı 1 hafta düzlenli kullandım hatta daha fazla ama pek fark olmadı burnum pürüzsüz oluo ama siyah noktalar gtmio gözeneklerde önce kapanıo sora yine açılıo belki bnm siyah noktalarım küçük küçük olduu için olmamştr

merhaba kızlar ben cuma ve ctesi kullanamadım pazar günü sürdüm yine 4. günümdü
siyah noktalrın renkleirinde açılmalar ve küçülmeler var
bi süre devam edeceğim bakalım inş işe yarara takip eden arkadaşlar varsa ben hergünkü deneyimi onlara yazacağım şimdilik burcuslm kaçar

ben çok kabız olduğum için kayınpederim geçen yıl bana bu ilacı verdi.o güngen beri evde duruyor.ilaç ziyan olmasın bende deniycem

yarın kız kardeşimle bende eczaneden alıp deniycez, çok heyecanlandım valla umarım işe yarar :Saruboceq:

alt tarafı bi müshil...ama nelere kadir
bende bi sitede makyaj altı bazı olarak müshil kullanıldığını okumuştum-tatlicadiarzu-

merhaba kızlar ben cuma ve ctesi kullanamadım pazar günü sürdüm yine 4. günümdü
siyah noktalrın renkleirinde açılmalar ve küçülmeler var
bi süre devam edeceğim bakalım inş işe yarara takip eden arkadaşlar varsa ben hergünkü deneyimi onlara yazacağım şimdilik burcuslm kaçar

:teytey:

anlamadım gitti yazdıklarım gelmedi sadece smile geldi;
neyse tekrar yazim düzenli kullanamadığım için düzenli yazamadım
siyah noktalarım hala duruyor ama eskisi kadar siyah ve belrilgin değil
burun üstümde pütürtü yok inş geçer tamamen şimdilik öpüldünüz bayanlar
akşam yine kullanırsam yazarım yarın

1 kutuyu bitirmeden pes etmeyin bacılar. her akşam evet. cildinizi canınızı yakacak kadar kuruttuysa 2 günde bir yapın.. bunu tamamen kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum.. bu arada siyah noktalardan tamamen kalıcı olarak kurtulmak istiyosanız yediklerinize de dikkat etceksiniz yoksa tamamen yokolsa bile geri gelirler.. ben artık çitos patos türü şeyler yemiyorum. çok farkediyor en azından tekrarlama süresi uzuyor..

december sana ne kadar teşekkür etsek azdır :1hug:, kız kardeşimde bende kullandık, inanılmaz çabuk sonuç veriyo ve siyah noktalardaki azalma bariz. şu ana kadar sadece iki gece denedik, özellikle benim siyah noktalarımın yoğun olduğu burun kısmımda gözle görülür bi azalma söz konusu. kesinlikle ovalayarak çıkarın, doğrudan yıkarsanız hiç bi faydası olmuyor. kardeşim ilk seferinde ovalamamıştı, hiç bi etki etmedi. kesinlikle canımız yanmadı, zaten 10 dakikaya kuruyor ve kendiliğinden dökülüyor, ister istemez yıkamak zorundasınız, öyle saatlerce beklemenize gerek yok. benim tecrübeme göre tüm olay sonunda yıkarken ovalamanıza bağlı. fiyatı da 5.75 lira :dance:

burun çevremde siyah nokta yok fakat gözeneklerim açık..hiç hoş durmuyor...bu durumda işe yarayan arkadaşlarım varsa ben de hemen deneyeceğim....

acaba hassas ciltlerde olumsuz bir etkisi olur mu arkadaşlar??

cildim hassas ve alerjik vazgeçeyim ben en iyisi...

hassastan kastınız nedir?
ben de pek anlamam ama gittiğim kozmetik dükkanlarında ve eczanelerde bana burun yanak ve çene bölgemin hassas olduğunu sölüyolar. bu kısımlarda gözeneklerim açık ve siyah noktalar oluşuyo. hassaslıktan kasıt buysa ben memnun kalmıştım yani.

bu arada kullananlara bana güvendikleri için teşekkür ediyorum, kurtulmak isteyen herkes kurtulur inşallah :)

X