Siyahtan bakıra geçebilir miyim ?

canssm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
14
3
27
Kızlar saçlarım da siyah boya var tepesi baya aktı ama. Ortalarda var biraz kendim yapsam çok yanar mı para yok kuaför çok istiyor ya . Kendim istediğimi elde edebilir miyim acaba bilginiz var mı ??? Acillll

Çok çok zor. Kendi saçım açık kahve. Boyasız saça bakır vurdum. Kızıl oldu. Tam bakır rengini alması 6-7 bakıra vurmayla oldu.. sen siyahtan diyorsun üstelik kendi saçın da değil. Bakırı yakalamak gerçekten zor… açıcıyla da tamamen doğru açmanla alakalı. Becerebilir misin, bilemem. Bir de bakır çabuk akan bir renk. Bende bir açma işlemi olmamasına rağmen hemen soğan kabuğu rengine dönüyor. Altta sarı olsa daha çabuk açılır rengi. Sık boya ister yani. iyi düşün derim

Çok çok zor. Kendi saçım açık kahve. Boyasız saça bakır vurdum. Kızıl oldu. Tam bakır rengini alması 6-7 bakıra vurmayla oldu.. sen siyahtan diyorsun üstelik kendi saçın da değil. Bakırı yakalamak gerçekten zor… açıcıyla da tamamen doğru açmanla alakalı. Becerebilir misin, bilemem. Bir de bakır çabuk akan bir renk. Bende bir açma işlemi olmamasına rağmen hemen soğan kabuğu rengine dönüyor. Altta sarı olsa daha çabuk açılır rengi. Sık boya ister yani. iyi düşün derim
Saç boyasıyla ilgili hiç bir konum yok anlamiyorum desem yeridir 🙈 birşey sorsam yardımcı olabilirmisin

Hem cayir cayir yanar hem de homojen renk tutmaz sonunda yine kuafore duzelttirmeye gidersin.

Ya çok beğeniliyor o renk bende beğeniyorum değişik birşey olsun istiyorum. Ozman iş kuaföre kaldi 😏

Merhabalar saçlarımı 3 kere koyu kahveye boyadım yani Garnier 3.0 olana şuanda koyu kahve zaten açıcı yapmadan biraz böyle rengini kırmak istiyorum açık kahve tonuna yakın yada şuan paylaştığım boya kutusu üzerindeki renk gibi birebir aynısını olmayacağını biliyorum zaten ama en azından biraz rengi kırmak açık kahve tona yakın birşey suanki saç resimde görünen kusura bakmayın o ara saçlarımı ucundan aldirmistim ondan o görüntü
1. Eğer olursa kaç boyama sonrası olur
2. Ve saçın üstü açık uçlara doğru koyu bir renk gibi birşey çıkar mı ortaya

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-03-19-06-59-792_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-05-03-19-06-59-792_com.whatsapp.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2024-05-03-19-05-40-346_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-05-03-19-05-40-346_trendyol.com.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2024-05-03-19-31-10-581_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-05-03-19-31-10-581_trendyol.com.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 9
Kuaför hemen yapabilir mi ki
İşinin ehli bi kuafor hemen yapmaz zaten azar azar acar. Zaten bir gun acmayla gecer. İkinci gun duruma gore ya boya cila yapar ya biraz daha acip boya cila yapar. Eger evet 1 gunde 3 saate yapariz diyorsa kuafor oraya gitme sende min 7 saatlik iş var.

Bildiğim kadarıyla olurum kuzum
saçlarımı 3 kere koyu kahveye boyadım yani Garnier 3.0 olana şuanda koyu kahve zaten açıcı yapmadan biraz böyle rengini kırmak istiyorum açık kahve tonuna yakın yada şuan paylaştığım boya kutusu üzerindeki renk gibi birebir aynısını olmayacağını biliyorum zaten ama en azından biraz rengi kırmak açık kahve tona yakın birşey suanki saç resimde görünen kusura bakmayın o ara saçlarımı ucundan aldirmistim ondan o görüntü
2. Ve saçın üstü açık uçlara doğru koyu bir renk gibi birşey çıkar mı ortaya....

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-03-19-31-10-581_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-05-03-19-31-10-581_trendyol.com.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2024-05-03-19-06-59-792_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-05-03-19-06-59-792_com.whatsapp.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2024-05-03-19-05-40-346_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-05-03-19-05-40-346_trendyol.com.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 8
saçlarımı 3 kere koyu kahveye boyadım yani Garnier 3.0 olana şuanda koyu kahve zaten açıcı yapmadan biraz böyle rengini kırmak istiyorum açık kahve tonuna yakın yada şuan paylaştığım boya kutusu üzerindeki renk gibi birebir aynısını olmayacağını biliyorum zaten ama en azından biraz rengi kırmak açık kahve tona yakın birşey suanki saç resimde görünen kusura bakmayın o ara saçlarımı ucundan aldirmistim ondan o görüntü
2. Ve saçın üstü açık uçlara doğru koyu bir renk gibi birşey çıkar mı ortaya....
Canım ben senin yerinde olsam gözüm kapalı boyardım. Çok açık bir renk istemiyorsun nihayetinde. Koyu da kalsa gene sırıtmaz. En fazla gene koyu durur yani… 3-4 boyamadan sonra muhtemelen rengi oturur diye düşünüyorum. Riske atacağın bir şey yok. Boya derim ben

Siyahtan geçmiştim ben direk tutuyor bakır ama çok çabuk akıyor pişman olursun muhtemelen. İlk boyamada tam tutmuyor ama 15gğn sonra bidaha boyarsan tam olur rengi.

Canım ben senin yerinde olsam gözüm kapalı boyardım. Çok açık bir renk istemiyorsun nihayetinde. Koyu da kalsa gene sırıtmaz. En fazla gene koyu durur yani… 3-4 boyamadan sonra muhtemelen rengi oturur diye düşünüyorum. Riske atacağın bir şey yok. Boya derim ben
Ve saçın üstü açık uçlara doğru koyu bir renk gibi birşey çıkar mı ortaya dipler daha açık tutuyor galiba

Siyahtan geçmiştim ben direk tutuyor bakır ama çok çabuk akıyor pişman olursun muhtemelen. İlk boyamada tam tutmuyor ama 15gğn sonra bidaha boyarsan tam olur rengi.
Ve saçın üstü açık uçlara doğru koyu bir renk gibi birşey çıkar mı ortaya dipler daha açık tutuyor galiba

X