Saç Rengi ve Saç Boyama Siyahtan dönüş çilesi

Queenqo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2015
205
45
Hanımlar merhaba, saçlarımı yıllardır siyaha boyuyorum ve hiçbir bilgim yok başka renkler hakkında. 5 aydır boyamadım hiç üç parmak kadar diplerim uzamış. Açık kumrala ya da kızıla dönmek istiyorum. Hangisini nasıl yapabilirim kendim yapmak istiyorum. Bilen varsa yardım etsin

Bende bundan 2 sene önce komple kuaföre açtırdım koyu kumral boyadılar alışamadım siyaha boyadım tekrar artık siyahtan gına geldi dün bastım 2 kutu palette yoğun açıcıyı dalmaçyalı gibi dolaşıyorum tekrar açıcı alıp koyu kısımları açıp efsanevi kahve boyicam ve saçıma bi daha dokunmicam inşallah

Evde yapma yillardir boyuyormussun hemde mahvedersin sacini kuaforde yaptir risk alma derim ama illa evde yapicam ben diyosan aciciyi uzun bekletme siyahtan bakir ve kizil renklerine daha kolay gecilir

Canım palette renk acici saçına zarar verdi mi bende kullancm ama cekiniyorum

sen açıcıyı birden sürersen dipler civciv sarısı siyah yerler bakırımsı olur

kuaföre gitmeni öneririm canım

Canım palette renk acici saçına zarar verdi mi bende kullancm ama cekiniyorum
zarar vermedi sadece biraz kuruluk oldu çünkü saçımı çok az açtı oda alaca bulaca eğer siyahtan açıcaksan loreal koyu saçlar için olan ombre setini alıp enseden başlayarak diplere değdirmeden komple sür keşke en başında öyle yapsaydım diyorum paletteden hiç memnun kalmadım

Turuncu yaptığım saçımı kolestonun iki tüp boyasıyla kumrala boyayım dedim simsiyah oldu evde açmayı düşünüyorum kumralla yorumlarınızı da okudum kuaförümde açtırmaya karar verdim dibi açık uçları siyah gezmek istemem

Biraz boyayi akitin derim ben hemen actirmayin dinlensin saciniz biraz acma islemi çok yipratiyor saçı cunku

Kuaförüm açılması lazım başka işlem çok işe yaramaz dedi saçımdaki siyah akıyor simsiyah dil çoğu yerim eski rengine dönüyor ama bariz siyahlar daha yoğun nasıl hemen akıtabilirim?

Aşırı kart sert birbirine giriyor mat duruyor iğrenç oluyor bildiğin ve uzun da sürecek o belli ki başka hızlı çözüm önerin varmı

Aşırı kart sert birbirine giriyor mat duruyor iğrenç oluyor bildiğin ve uzun da sürecek o belli ki başka hızlı çözüm önerin varmı
Watsons ta boya akitmak icin bi urun var colour b4 adi ben kullandim ise yariyor yanliz 50 tl falan bisey

Onuda denerim ama farklı bişeyler daha varmı ayrıca o ürünü duydum ama işe yaramayan olmuş

Onuda denerim ama farklı bişeyler daha varmı ayrıca o ürünü duydum ama işe yaramayan olmuş
İşe yariyor.acilmiş saci eski rengine dondurmek icin kullanirsan ise yaramaz boyali bi zemini tinerle temizlemekle çamaşir suyu lekesini tinerle cikarmaya calismak arasindaki fark nasilsa bu urunde ayni isi goruyor

Açıcıyla açmalısın sonra boyarsan tutar ama evde yapamayabilirsin
Ben en son 2 sene önce sarıdan siyaha boyattım, bidaha ellemedim. şimdi baya aktı uclar açık kahve dipler daha koyu felan. Bende çarpıcı bakır 6/34 boya var . Açmadan direk sürsem nasıl bi renk olur sizce

Ben en son 2 sene önce sarıdan siyaha boyattım, bidaha ellemedim. şimdi baya aktı uclar açık kahve dipler daha koyu felan. Bende çarpıcı bakır 6/34 boya var . Açmadan direk sürsem nasıl bi renk olur sizce
İnternetten baktım koyu bi renkmiş değişiklik olmaz büyük ihtimalle kızıl yansıma verir sadece. 4ton açan boyalar var önce onlarla 4 ton açıp sonra boyarsanız tutabilir mesela garnier 11.1 10 1 palette 10.0 loreal 12.0 loreal koyu saçlarda bile etkili renk açan boyalar var onlar tonunu açar belki o haliyle bile beğenebilirsiniz

Hımm anladım cok sağolun.. peki sizce açıp boyasam bu renk hic mi belli olmaz hafid kahve gibi yumusak ton istiyorum tenimde beyaz

Açtıktan sonra tutar. İstediğiniz rengin içinde kızıllık var mı yoksa tatlı bi kahve mi veya bakırımsı mı
Tatlı bi kahve istiyorum aslında ama bu boyayıda cok önceden aldım 2 paket öyle kaldı evde:) cesaret edemedim nasıl bi renk cıkacagina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…