siz ne yapardınız?

onun hic ciktigi olmamis mi daha önceden ?
bende ona onlari hatirlatirdim...
gecmislemi yasiyosun sen diye sorardim?
simdi sen varsin hayatimda o zaman seni sevdigimide anlaman gerekir..
ben mi daha önemliyim senin icin yoksa gecmisim mi ?

diye konusun belki bir faydasi olur insallah...

gecmişteki kız arkadaslarını bi şekilde bugune tasınmadıgı muddetce sorgulamam ama ne yazıkki tasındı oyuzden ben sorgularım... ama normal kosullarda gerek yok bence ilişki zedeleniyor

geçmiş geçmişte kalmıştır .. ondan öncesi değil onunlayken ve ondan sorakine bakılmalı BENCE

beni geçmişim ile yargılayamaz, bilmesı gerekn herşeyı daha ılk gun söylemışimdır, bugun başına vurduysa bu gerçek, ne halı varsa görsun derım. geçmiş adı üstunde.

erkeklerin çoğu böyle işte. geçmiş işte adı üstünde. aklındaki soru işiretlerini temizlemelisin. üzerini örtüp geçiştirirsen sorun olur bütün sorularını sorsun cevapla ve birdaha açılmamak üzere kapansın.

sevgilim ondan önce çıktığım kişileri yargılarsa şu cevabı veririm
senden öncekiler seni ilgilendirmez ne zaman benim hayatıma girdin ondan sonrası seni ilgilendirir
nasıl ki ben senin geçmişini sorgulamıyorsam seninde benım geçmişteki arkadaşlıklarımı sorgulamaya hakkın yok seninle beraberken sana bir yanlışım oldu mu hayır o zaman konuşmaya hakkın yok derim
kararı kendi vericektir gerisi ona kalmış bu sözlerden sonra

bu devirde güvenilcek erkek varmı peki?ayrıca unutma onun tanıdıkları diyo bunu yanii onun çevresi herhaalde övücek onu sen yinede pek güvenme..

ne oLursa oLsun seni seviyosa çenesini kapatıp oturacak:S sürekLi bunu söLemesi hiç hoş deiL bence:eek:lmaz:

bu devirde güvenilcek erkek varmı peki?ayrıca unutma onun tanıdıkları diyo bunu yanii onun çevresi herhaalde övücek onu sen yinede pek güvenme..

belinay dier topiklerdede takip ediorum bayılıorum yorumlarına ben ne düşünüosam onu sölüosun ya

ayrıca topik sahibi arkadas sevgilinin ilk kız arkadasısın galiba ben pek inanmadım buna bence sende pek guvenme

belinay dier topiklerdede takip ediorum bayılıorum yorumlarına ben ne düşünüosam onu sölüosun ya

ayrıca topik sahibi arkadas sevgilinin ilk kız arkadasısın galiba ben pek inanmadım buna bence sende pek guvenme

canımsın benimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

eger ılkıysen yanı erkek arkadasın daha once bı ılıskı yasamamıssa (kı bu devırde boyle erkek varmı orası tartısılır) demektır kı ılıskıler konusunda tecrubesı sıfır... dogal olarak boyle bı kıyaslama yapar. bı ılıskıde ne gereklı ne onemlı ne yapılmalı yada yapılmamalı bılmıyodur. e bıraz ogretmenlık yapıcaksın bu safhada,tabı bunun ıcın yeterlı sabrın varsa. cunku bı zamanlar banada bırı ılk sensın dıyodu. oylemıyım degılmıyım bende bılmıyorum,hos bu noktadan sonrada umurumda degıl zaten ama kendısıne bıseylerı gostermek baya yormustu benı. sonrası malum... herkes kendı yoluna... allah kolaylık versın arkadasım.

daha once hıc bı duygusal ılıskı yasamamıs bırı bu konuda dogal olarak acemıdır. bazen sacma sapan trıplere gırer,olmayacak seyler ıster,bekler... ne bılıyım bı konu hakkında hıc bı tecrubesı olmayan bırı ılk kez bı ıse el attıgında yasanıcak seyler bunlar. bı yerde sen ondan daha tecrubelısın,bazı seylerde gormuslugun daha fazla. olmaması gereken seyler yaptıgında onu yonlendırıcek kısı sensın. cunku sadece senınle olan ılıskısı var,otesı berısı yok onun ıcın... umarım anlatabılmısımdır yerimseniben

yanı sımdı nasıl bı ornek verebılırım kı. bunlar hayatın ıcınde yasanıcak hayatın getırdıgı seyler. o bahsettıgım kısı mesela asırı kıskanctı. oyle boyle degıl ama,gıydıgın kotun rengıne karısacak kadar,psıkopatlık derecesınde. kavga ettıgımızde sabah kapıya dayandıgı oluyodu. arkadaslarımla aynı ortama gırmezdı soyutlardı benı. bunun gıbı bıssuru sey. sonra bı gun konustuk,bana bunların normal oldugunu,bı cok ınsanın boyle oldugunu soyledı. yanı bakarmısın bunlar normalmıs onun ıcın. bana senın benden fazla kısıyle gorusmus olmanı hazmedemıyorum sen bayansın bense erkegım. bu durumda olması gereken benım aslında demıstı ılıskımızın bı yerınde. yanı bazı olmaması gereken seyler ona normal gelır. ne bıleyım cevresınden boyle gormustur yada boyle olması gerek zanneder. hanı belkı oturup sakınce konussan hareketlerının altındakı sebeplerı ogrenır ve ona gore karsılık verırsın kendısıne... dılım dondugunce anlatmaya calıstım ama bunlar daha cok yasayarak ogrenılecek seyler yerimseniben

X