siz ne yapardınız?

ladyyuppi

namidiger platonik_ask ;)
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.346
108
onun hic ciktigi olmamis mi daha önceden ?
bende ona onlari hatirlatirdim...
gecmislemi yasiyosun sen diye sorardim?
simdi sen varsin hayatimda o zaman seni sevdigimide anlaman gerekir..
ben mi daha önemliyim senin icin yoksa gecmisim mi ?

diye konusun belki bir faydasi olur insallah...

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.780
9
41
gecmişteki kız arkadaslarını bi şekilde bugune tasınmadıgı muddetce sorgulamam ama ne yazıkki tasındı oyuzden ben sorgularım... ama normal kosullarda gerek yok bence ilişki zedeleniyor

E

EU2

Ziyaretçi
geçmiş geçmişte kalmıştır .. ondan öncesi değil onunlayken ve ondan sorakine bakılmalı BENCE

gulkurusuu

güzel günler, bizi bekler
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
2.616
6
beni geçmişim ile yargılayamaz, bilmesı gerekn herşeyı daha ılk gun söylemışimdır, bugun başına vurduysa bu gerçek, ne halı varsa görsun derım. geçmiş adı üstunde.

delfin

livamoda.blogcu.com
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
643
1
erkeklerin çoğu böyle işte. geçmiş işte adı üstünde. aklındaki soru işiretlerini temizlemelisin. üzerini örtüp geçiştirirsen sorun olur bütün sorularını sorsun cevapla ve birdaha açılmamak üzere kapansın.

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1.469
1
sevgilim ondan önce çıktığım kişileri yargılarsa şu cevabı veririm
senden öncekiler seni ilgilendirmez ne zaman benim hayatıma girdin ondan sonrası seni ilgilendirir
nasıl ki ben senin geçmişini sorgulamıyorsam seninde benım geçmişteki arkadaşlıklarımı sorgulamaya hakkın yok seninle beraberken sana bir yanlışım oldu mu hayır o zaman konuşmaya hakkın yok derim
kararı kendi vericektir gerisi ona kalmış bu sözlerden sonra

E

EU2

Ziyaretçi
bu devirde güvenilcek erkek varmı peki?ayrıca unutma onun tanıdıkları diyo bunu yanii onun çevresi herhaalde övücek onu sen yinede pek güvenme..

nagish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
997
6
32
ne oLursa oLsun seni seviyosa çenesini kapatıp oturacak:S sürekLi bunu söLemesi hiç hoş deiL bence:eek:lmaz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2767 gün geçti.

you_know

Ne bu neşe ?
Pro Üye
13 Mayıs 2009
18.739
97
bu devirde güvenilcek erkek varmı peki?ayrıca unutma onun tanıdıkları diyo bunu yanii onun çevresi herhaalde övücek onu sen yinede pek güvenme..

belinay dier topiklerdede takip ediorum bayılıorum yorumlarına ben ne düşünüosam onu sölüosun ya

ayrıca topik sahibi arkadas sevgilinin ilk kız arkadasısın galiba ben pek inanmadım buna bence sende pek guvenme

E

EU2

Ziyaretçi
belinay dier topiklerdede takip ediorum bayılıorum yorumlarına ben ne düşünüosam onu sölüosun ya

ayrıca topik sahibi arkadas sevgilinin ilk kız arkadasısın galiba ben pek inanmadım buna bence sende pek guvenme

canımsın benimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan