siz olsanız gider misiniz? ya da ne bahane uydurursunuz? arada kaldım.

Gitmelisin tabiki. Topukluları çek şöyle havalı havalı salın ortalıkta, ne kaçırdığını görsün ezik hahah.

Gitmelisin tabiki. Topukluları çek şöyle havalı havalı salın ortalıkta, ne kaçırdığını görsün ezik hahah.
evet ya. iyi ki buraya konu açmışım bak. böyle cesaret veren güzel yorumları görmek hoşuma gidiyor. bana haksızlık edip hatasını kabul etmediği şeyler de geldi bak aklıma şimdi. aynen böyle yapayım. ekstra özenli gideyim. normalde çok rahat giyinen, konforuna çok düşkün biriyim. bu kez özenle seçeyim giysilerimi.

Sosyal medyadan silip git bence. Ay bana gelmiş triplerine girerse de görür sildiğini önemsenmediği için orda olduğunu anlar. Bi de denetleme kaç saat sürüyo belki karşılaşmayacaksın bile
kaç saat sürüyor bilmiyorum açıkçası. karşılaşmama ihtimalim de var elbette. şart değil yani. artık bundan sonrası kader, napalım?

evet ya. iyi ki buraya konu açmışım bak. böyle cesaret veren güzel yorumları görmek hoşuma gidiyor. bana haksızlık edip hatasını kabul etmediği şeyler de geldi bak aklıma şimdi. aynen böyle yapayım. ekstra özenli gideyim. normalde çok rahat giyinen, konforuna çok düşkün biriyim. bu kez özenle seçeyim giysilerimi.
Şimdi aklıma geldi, eğer onu göremezsen masada toplu foto çekilin ya da kendini tek çek farketmez, mekanı etiketle orada olduğunu da görsün.😉

O kadar özel hayata karışamaz kimse ya. Karışmasınlar da zaten. Çok büyük, kurumsal bir firma olsa o da en fazla çalışanların birbiri ile ilişki kurmasına yasak koyar o da kağıt üstünde olur anca. Bekar insana da sen kimseyle birlikte olmayacaksın gibi kural koyan şirket batsın gitsin ya. Performansı düşeni işten çıkarmak sonuna kadar haklı. Ama özel hayata karışamaz. Evlilere çocuk yapma yasağı koyuyorlar, kendilerince haklı yanları var ama bekar birine sevgili yasağı dünyanın en saçma şeyi. Hem mutlu olsa ilişkisinde bu işine de yansır ve performansı yükselir. Sizde art niyet sezdim belki sizin olayımız duyulur demeniz falan temiz bir kalpten çıkmaz bu cümleler kusura bakmayın. Yorumunuzun art niyet dışında kalan kısmı için teşekkürler.
Kurum ya da şirket ya da firma içerisindeki beraberliklere yasak koyan iş yerleri var duymamış olabilirsiniz. Yoksa dışarıda kiminle olursanız olun bu kimseyi tabi ki bağlamaz. Performans şu bu diyorsunuz eee aynı şirkette çalıştığınız biriyle bitmiş bir ilişkinizde toplantıya gitmemek için bahaneler arıyorsunuz bu performans düşüklüğü olmasa bile iş heyecanı kaçmış demektir. Sizi tanımam etmem niyetimi böyle anlamanız şüpheci olduğunuzu gösteriyor. Tüm hayatınız bu yönetiyorsa size kolaylıklar diliyorum. Ben niyetimi alıp gideyim.

Kurum ya da şirket ya da firma içerisindeki beraberliklere yasak koyan iş yerleri var duymamış olabilirsiniz. Yoksa dışarıda kiminle olursanız olun bu kimseyi tabi ki bağlamaz. Performans şu bu diyorsunuz eee aynı şirkette çalıştığınız biriyle bitmiş bir ilişkinizde toplantıya gitmemek için bahaneler arıyorsunuz bu performans düşüklüğü olmasa bile iş heyecanı kaçmış demektir. Sizi tanımam etmem niyetimi böyle anlamanız şüpheci olduğunuzu gösteriyor. Tüm hayatınız bu yönetiyorsa size kolaylıklar diliyorum. Ben niyetimi alıp gideyim.
hayatımı tabii ki bu yönetmiyor. farkındaysanız zaten bir karar alıp da kimseye uygulatmaya çalışıyor değilim. buraya kafama takılan her konu hakkında sorular sorabilirim. canımı sıkan bir durumdu, sorup yanıtlara göre hareket etmek istedim. dediğiniz yasaklardan haberim var, biliyorum benim iş yerlerimde olmasa da.

siz konuyu yanlış anlamışsınız ama. eski flörtüm aynı iş yerinden olan biri değil :) dışarıdan biri yani. tamamen yanlış anlayıp tamamen yanlış yorum yapmanız tuhaf oldu.

zaten benim özel hayatımdaki durum yüzünden mekan değişikliği teklifi bile tuhaf gözüküyor. acaba yanlış mı düşünüyorum diye konu açayım dedim.
eski iş yerimde bu tarz durumlara şahit oldum, performansları kötü etkilendi. bir tanesi yanındaki stajyere platonik aşık oldu, dağıldı, patron stajyeri yolladı yani olan stajyere oldu, çok da üzülmüşümdür.
diğer şahit olduğum şeye de hiç girmeyeyim daha saçmaydı.

Son düzenleme:
Gitmemeniz için bir neden göremedim ben. Gidin ve gayet de güzel bir şekilde ortama uyum sağlayın.

Karşılaşırsanız selam verin doğal bir şekilde. Tek yapmamanız gerekense göz hapsine almayın, ne yapıyor diye sık sık bakmayın, göremediğinizde etrafta gözlerinizle onu aramayın.

Arkadaşlarınıza odaklanın. Kendisi konuşmaya yaklaşsa bile "bu bir iş organizasyonu, arkadaşlarla olmalıyım" gibi bir cevapla arkadaşlarınızla sohbete dönün

arkadaşlar mekan olarak seçe seçe eski flörtümün sorumluluğu altında olan bir şubesini seçmişler
Burada aynı kurumda çalıştığınızı anlıyorum. Ben şimdi sizi daha iyi anladım şüpheciliğiniz dışında başka şeylerde var. Siz iyi forumlar.

Burada aynı kurumda çalıştığınızı anlıyorum. Ben şimdi sizi daha iyi anladım şüpheciliğiniz dışında başka şeylerde var. Siz iyi forumlar.
aynı şirkette olsak aynı şirkette olduğumu belirtirdim yazarken, düz mantık yani. bunca insan sizin algıladığınız gibi algılamadı konuyu. giderken bile laf sokma gayesi içinde olmanız gülünç. size de iyi forumlar, göz ardı ediyorum olur da yazarsanız cevap vermeyişimi yanlış anlamayın.

ay git kız. aşırı güzel ol süslen püslen. görme ihtimalin olsa da olmasa da kendin için yap. görürsen de hiç umursama. görmemezlikten gel. :KK53:

X