siz olsaniz hangisinde calisirdiniz kizlar

iki gün izin gibi olmaz..Sakin de olsa kendinize ait olmayacakl..

Allah daha çok versin , 2 tane kamu kurumundan hem de insani çalışma şartlarında teklif alıyorsunuz, bu kadar işsiz dururken nasıl becerdiniz bunu, tebrik ederim.

Bu teklıfler bana yapılsaydı haftasonu calısılmayanı tercıh ederdım, ama cocugun felan varsa dabah10 aksam 6 calısma saatlerı de ıyı olabılır

çok çalış veya az çalış evin dışında olduğunda yoruluyorsun.. hatta yoğundan genelde günün nasıl bittiğini de anlamıyorsun. boş derslerim olduğunda bana işkence gibi geliyor okulda durmak mesela.. bence kesinlikle 2 gün tatili olanı seçin.

2.yerin çalışma saatleri esnek gibi geldi,yani değişme ihtimali var gibi sanki. 1. daha net ve sabit geldi bana...

Haftasonu çoook önemli. Mesela canın sıkılır iki günlüğüne bir yerlere kaçarsınız. Yada bir gün evle ilgilenir diğer gün gezersiniz. 2 gün boyunca geç kalkarsınız. Ben de özel sektörde çalışıyorum. Cumartesi çalışılıpta maaşı daha yüksek bir yerdense iki gün tatilimi alıp biraz daha az kazanmayı tercih ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…