siz olsaniz kabul eder misiniz?

eski sevgilim ise girdi neyse parası falan oldu baya birikmisi vardi evlilik için hazırlık yapip altın almıştı. Sonra o altınları vs bana sormadan satıp kumarda yemiş. eksiye düşmüş. hatta uzun süre beni aramamıştı parası cok olduğunda. neyse bende çalışıyordum o dönem en ufak bir şey alsam evlilik icjn para biriktirsene falan diyordu. uzun süre aramayınca ayrıldım.sonra borçlanıp dibi görünce beni aradı hic bir şey olmamış gibi konuşmaya başladı hatta borç bile istedi. vermedim. maaşı bu arada oldukça fazla oyle az maaş almıyor. borcunu kapattığı halde bir birikim yapamadı. hatta hic bir birikimi yok. her ay yüksek meblalarda maaş alıp elde var sıfır. neyse bana evlenelim dedi. sende ne kadar para var diye soruyor. e evlenmek için bir hazırlığın var mı dediğimde ya hallederiz diyip geçiştiriyor. Bir yandan evlenmek için ısrar edincede kafam karışıyor. ben inançlı biriyle evlenmek istiyorum. ama bu konuda biraz ters davranıyor ağızı cok bozuk. siz olsanız ne yapardınız amacı ne.
Karısına çocuklarına harcıyordur, zor durumda kalmasınlar biraz daha para verin🙄

ADAM NE KADAR MAAŞ ALIRSA ALSIN EVİN TÜM YÜKÜNÜ SANA YIKACAK EVLİLİKTEKİ MAKSATI BU ZATEN KIZIM GÖREMİYORMUSUN . BİRİKMİŞ 5 KURUŞU YOK OLANI DA YEMİŞ TABİ SENİ CÜZDAN OLARAK KULLANACAK AKLINCA KUMAR HASTALIK GİBİDİR UZAK DUR .

ADAM NE KADAR MAAŞ ALIRSA ALSIN EVİN TÜM YÜKÜNÜ SANA YIKACAK EVLİLİKTEKİ MAKSATI BU ZATEN KIZIM GÖREMİYORMUSUN . BİRİKMİŞ 5 KURUŞU YOK OLANI DA YEMİŞ TABİ SENİ CÜZDAN OLARAK KULLANACAK AKLINCA KUMAR HASTALIK GİBİDİR UZAK DUR .
yok yorumları okudum haklisiniz duygusal davranmamak gerek

Aysel hanım ben dışarıdan bayağı okudum konunuzu. Yorumlarınızı. Allah aşkına siz tam olarak ne istiyorsunuz bizden kuzum?

Para önemli değil diyip bir sonraki yorumda önemli diyorsunuz, o adamla işim olmaz diyip sonra napıcam ben diyorsunuz, bağlaç konusunda da yanlış biliyorsunuz, dün yorumlarınızı okudum , bilgileriniz yanlış.

Siz tam olarak neden konu açtınız? Ben gerçekten anlamıyorum sizi 🤦🏻‍♀️

K
Aysel hanım ben dışarıdan bayağı okudum konunuzu. Yorumlarınızı. Allah aşkına siz tam olarak ne istiyorsunuz bizden kuzum?

Para önemli değil diyip bir sonraki yorumda önemli diyorsunuz, o adamla işim olmaz diyip sonra napıcam ben diyorsunuz, bağlaç konusunda da yanlış biliyorsunuz, dün yorumlarınızı okudum , bilgileriniz yanlış.

Siz tam olarak neden konu açtınız? Ben gerçekten anlamıyorum sizi 🤦🏻‍♀️
Kim anlıyor ki bak demin Bu şahısla evlenmeye karar verdiğini de yazmış🤣

X