Siz olsaniz ne yapardiniz.

NeseKaynagi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
33
-7
37
Iyi akşamlar herkese, biz memleketten uzakta yaşayan bir aileyiz, 3 aylik bir bebeğim var. Yıllık izine çıkmıştık izin bitip tam donmeden 1 gece önce eşimin ailesi hep beraber olalım Gorumcem, kaynim, kayınvalide kayınpeder bebeği son gece görsünler istedim. A ksam icin dayilarina cay icmeye gidecektik hep beraber, aksam ustu 3 aylik bebegim huzursuzlandi
Sürekli ağlıyordu bebek biraz sakinleşince dayının hanımına ayıp olur diye hep beraber beni tek başına bırakıp gittiler. Daha yeni yeni yerleşim olan kimsenin kalmadigi kaynimin evinde veni birakip gittiler. Sehir merkezinden uzak toki konutlarindan Kayinima yeni ev kuruldu, dogalgazli merkezi sistemdem diye kayinvalide , kayinbeder kisin yeni evde kalacaklar, yazin kendi evlerinde kalacaklardi. Eşimde bir is için dışarı çıkmıştı. Sonra aradan zaman geçti benim bu evde tek başına ne isim var diye dusundum. Ben son geceyi hep birlikte geçirelim diye dusunurken Kızımın o kadar ağlamasını gördüler beni yanlız bırakıp gittiler. Sonradan Eşimi aradım benim burada ne isim var dedim dışarıdaki işini bitirince geldi yanıma beni teyzemlere bırak dedim benim kiz gene huzursuzlandı susturunca eşim bende yarim saat goruneyim onları alır gelirim dedi. Eşime de kızdım ben hep birlikte olalım dedim şu duruma bak dedim. Sizce görünceye, kaynima kayinvalideye nasil davranmaliyim

kuyrukluyildiz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
619
1.085
33
Sizce görünceye, kaynima kayinvalideye nasil davranmaliyim
Onlardan önce başta eşinize kızın onun sizi bırakıp gitmemesi gerekiyordu. Diğerleri de bize gezme olsun yeterki deyip gitmişler..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 251 gün geçti.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
9.342
38.084
İnsanlar o kadar hazırlık yapmış geleceksiniz diye
Ben olsam kendim yollardım ayıp olmasın diye valla
Sonuçta çocuk hasta değilse topluca evde durmanızın çocuğa ne faydası olacak ki?
Eşiniz de aksi bir durum olursa gelir zaten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Teyocan

Nirvana
Pro Üye
26 Mart 2018
19.388
75.887
Iyi akşamlar herkese, biz memleketten uzakta yaşayan bir aileyiz, 3 aylik bir bebeğim var. Yıllık izine çıkmıştık izin bitip tam donmeden 1 gece önce eşimin ailesi hep beraber olalım Gorumcem, kaynim, kayınvalide kayınpeder bebeği son gece görsünler istedim. A ksam icin dayilarina cay icmeye gidecektik hep beraber, aksam ustu 3 aylik bebegim huzursuzlandi
Sürekli ağlıyordu bebek biraz sakinleşince dayının hanımına ayıp olur diye hep beraber beni tek başına bırakıp gittiler. Daha yeni yeni yerleşim olan kimsenin kalmadigi kaynimin evinde veni birakip gittiler. Sehir merkezinden uzak toki konutlarindan Kayinima yeni ev kuruldu, dogalgazli merkezi sistemdem diye kayinvalide , kayinbeder kisin yeni evde kalacaklar, yazin kendi evlerinde kalacaklardi. Eşimde bir is için dışarı çıkmıştı. Sonra aradan zaman geçti benim bu evde tek başına ne isim var diye dusundum. Ben son geceyi hep birlikte geçirelim diye dusunurken Kızımın o kadar ağlamasını gördüler beni yanlız bırakıp gittiler. Sonradan Eşimi aradım benim burada ne isim var dedim dışarıdaki işini bitirince geldi yanıma beni teyzemlere bırak dedim benim kiz gene huzursuzlandı susturunca eşim bende yarim saat goruneyim onları alır gelirim dedi. Eşime de kızdım ben hep birlikte olalım dedim şu duruma bak dedim. Sizce görünceye, kaynima kayinvalideye nasil davranmaliyim
Gidilecek yere önceden haber vermişlerse gitmemek olmaz diye gitmişlerdir. Siz de bebekle tedirgin olmayın diye ısrar etmemişlerdir belki. Eşinize kızabilirsiniz sadece

Bluegitar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2020
1.814
6.214
Hayatı zindan et onlara ağızlarından burunlarından getir herşeyi.. Dünyanın kaç bucak olduğunu göster onlara..fırsat bu fırsat

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
7.922
11.848
Haber verilmiş bir yere elbette gidilmesi normal bir tavır.
Siz bebekle zorlanmayın diye sizi de yanlarında sürüklememişler. Ki bunu yapan ve şikayetçi olunan da bir sürü kayınaile var.

Kendinizi yormayın bu kadar. Belli ki değersiz hissettirmiş ama aksine siz sakince kalın diye kendilerince anlayışlı davranmışlar.