Siz olsanız ne yapardınız ?

Aylik geliri yazarken bir sifir fazladan mi yazmis acaba :KK70:
Aylik 200 bin geliri olan kadin mi evde don utuluyor yani? Kocam ayda 200bin kazandak, evde donu ben utuluycem, yerleri ben silcem ha? Baslarim oyle paraya :KK70:

4000likmise 5000 demeler. Sacmalik. Yalan konu gibi. Bazi seyler mantik icersinde degil. Konu sahibi de hemen ban yemis zaten.

Eşimin maddi durumu çok iyi. Aylık 200 bine yakın geliri
Babamla yaptıkları bir işte 5 bin TL demiş babama ama aslımda dört binimiş bin TL kar almış.
Sizin matematik epey kötü heralde. Şu iki rakamı aynı paragraf içinde kullanabiliyorsunuz. ❌ Aylık 200 bin tl geliri olan insan bin tl tenezzül eder mi? Öyle bin tl kar edecek işlerle aylık 200 bin tl kazanç elde edilmez.

Neredeyse 1.5 senedir evliyim. Vajinismusum var ve çözemedik bu sorunu maalesef. Evlenirken sonrasını düşünmeden evlendim eşimle aramda düşünce karakter ayrılıkları var, aile yapılarımız farklı. Hayat görüşümüz farklı. Çok zorlanıyorum. Anlaşmazlıklar yaşıyorum. Vajinismusa rağmen hamile kaldım şans eseri fakat bebeğimde düştü üç aylıkken. Zaten bozuk giden bir evliliğe birde bu acı eklendi. Her neyse konuya geleyim ben gezmeyi çok severim ve Eşimin maddi durumu çok iyi. Aylık 200 bine yakın geliri var fakat hep hedefi daha fazlası ve asla harcama yapmayı sevmez. (Babamında maddi durumu eşim gibi ve evlenmeden önce lüks tatiller, her haftasonu yemek gezi vs giderdik) Eşim aynı zamanda gezmeyi de sevmez. Gezsek bile bir hanım görse açık giyinmiş hemen konuşmaya başlar kötü laflar eder küpeli erkek görse laf eder vb. Gittiğime gideceğime pişman olurum. Temizlik takıntısı var evde herşey mükemmel olmalı ev her gün süpüreceksin vs. Atletleri boxerları ütülü olacak. Evden çıkarken sabah uğurlayacaksın . İstediğini yapmazsan anında yüzünü asar kıyafetime karışır. Yüzüm gayet güzel fakat 42 bedenim biraz kilom var ve kendiside kilolu ve kel olmasına rağmen her fırsatta tombul tosun vs der kalbimi kırar. Babam her ay önceki hayatımdan eksik kalmayayım diye eşimin verdiğinin üç katı kadar para yollar hesabıma. Arabamı bile babam karşılar. Eşimin verdiği para ise arabamın iki depo yakıtı yapıyor bu arada. Eşimden ne istesem tatile gidelim desem hakediyor musun demeye başlıyor. Samsun’un insanı kadını hizmetçi olarak görür derler doğruymuş. Kendi babası ve amcası akrabaları olan eşleri ile zenginler diye evlenmişler aynı zamanda eşlerinin yanında bile hep söylerler bunu. İkiyüzlü bir ailesi var kimse kimseyi sevmiyor, herkes birbirinin arkasından konuşuyor ama yüzlerine iyi davranıyor. Ayrıca vizyonsuz değişik tipler eşimde öyle. Tatilmiş gezmekmiş bilmezler. Eşim kızkardeşini sırf zengin diye kendi arkadaşıyla evlendirdi düşünün. Benimde midem bulanıyor bu insanlardan artık. Boşanmayı düşünüyorum. Eşimin iyi yönleri evcimen dışarıda gözü olmayan bir tip gibi şimdilik alkolü sigarası yok. Çalışkan. Ama babasının fino köpeği gibi. Çok değişik bir aile. + Babamla yaptıkları bir işte 5 bin TL demiş babama ama aslımda dört binimiş bin TL kar almış. Bu daha da midemi bulandırdı sizce boşanmak için saçma sebepler mi. Annemler iyi düşün artı eksi tart biz arkandayız diyorlar. Ben daha 26 yaşındayım boşan kurtul diyorum
Yaaa sizde de para var huzur yok işte.başka bir konuda maddiyat üzerine yazsanız çoğumuz kıskançlıktan çatlardık ama hayatta hiçbir şey dört dörtlük olmuyor.kimseyi kıskanmamak lâzım işte bu yüzden.konuya gelirsek eee boşanın gitsin yani.ne olacak ki. Dönün eski huzurlu hayatınıza.ortada büyük bir sorun görmüyorum.ne olacak ki.

Siz bu adamı tanımadan mi evlendiniz ,görücü usulü filan mı ?
Bizim gibi zengin diye evlenmiş heralde. Yaşam standardı falan. Neyse güldür güldürdeki hanzo ama zengin adam tiplemesi geldi aklıma.hani şu sana ellemeli telefon alacam diyenden 😄o skeçte de adam zengin diye kadınlar kendini zorluyordu ilişki yaşamak için yine beceremiyordu. Ben de beceremiyorum.bir iki defa denemiştim.iaterse ayda 1 trilyon kazansın sevmeden olmuyormuş valla.

Aylik 200 bin geliri olan kadin mi evde don utuluyor yani? Kocam ayda 200bin kazandak, evde donu ben utuluycem, yerleri ben silcem ha? Baslarim oyle paraya :KK70:

4000likmise 5000 demeler. Sacmalik. Yalan konu gibi. Bazi seyler mantik icersinde degil. Konu sahibi de hemen ban yemis zaten.
Yani istediğin kadar para kazan, hala ütü yapıp tatile gidemedikten sonra ne anlamı var ?

Ayda 20 bin geliri olan bizim eve bile iki haftada bir yardımcı kadın geliyor. Böyle böyle zengin oluyorlar herhalde. :KK53:

Sen gerizekalı mısın ? Burada anonimiz ben burada kime neyin gösterişini yapayım. Evet yakıt dert burada 2 depoya yetmesi değil cimrilik. Fesatlık çekememezlik kokuyor yorumun
Senin neyini kıskansın? Cimri, abaza, hödük bir kocayla yaşadığın asosyal hayatı mı? Anlattıklarını düşününce insan acıyor haline, bir de çekemeyecek mi te Allahım. Böyle zengin yaşayacağıma öğretmen kalayım daha iyi.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Kendisi zaten vajinismusun onun için hiç problem olmadığını söylüyor. Vajinismus hayatımızda olmasaydı çokta farklı olmazdı gibi
Alıştığınız bir hayat standardınız var. Aileniz sizi hiçbir şeyden mahrum etmemiş hâlâ da etmiyor. El bebek gül bebek büyütmüşler belli ne güzel arkanizdalar. Şimdi her şeyinizin göze battığı, aşağılanmış hissettiğiniz bir yaşantı size ağır geliyor çok normal. Tabii vajinismus bir etken olabilir ama ben aktif cinsel hayatınız olsa da eşinizin çok farklı davranacağını düşünmüyorum. Hödük hep hödüktür neticede. Aşağıladığınız, değersiz hissettiğiniz bir ilişki günden güne sizi eritecek, kendinize sayginizi kaybedeceksiniz.
z

Teşekkür ederim yorumunuz için. Kendisi zaten vajinismusun onun için hiç problem olmadığını söylüyor. Vajinismus hayatımızda olmasaydı çokta farklı olmazdı gibi
Sizin eş kisisiyle sorunlarınız çok farklı kulvarlarda. Bu kadar para içinde yüzerken de evliliğin temelini oluşturan cinsellik içinde paraya kıyıp bir yardım almamanız çok düşündürücü.

müteahhit inşaat yapıyor ve arsaları var konuya dip not düşeyim 3 ortaktan ona düşen kar ortalama 200 bin. Ama maaşlı sistem çalışıyorlar. 15 20 bin alıp ceplerine kalanına yatırım yapıyorlar. Mantık bu şekilde ilerliyor. Bana gelince para için evlenmedim Kimse gördüğünden geri kalmak istemez ama alkol sigara kullanmıyor evcimen diye zamanla değişir diye düşünerek evliliğe sıcak baktım. Ben zaten elime geçen paradan evime tabiki yardımcı birini tutuyorum ama ona yetmiyor çok takıntılı Çünkü.
Yazanlar olmuş kurgu skeç vs. Ben burada sıkntı yaşadığım konuyu paylaştım kimseye hikaye anlatacak zamanım yok. Görüyorum insanların ne kocaları var daha beteri gelir diye korkuyorum. Bebeğimi kaybettim 3 ay oldu yeni yeni atlatıyorum ekstra boşanma süreci zor geliyor. Kırıcı yorumlara gerek yok saçma gelende yorum yapmasın herkesin zamanı kıymetli

Sizin eş kisisiyle sorunlarınız çok farklı kulvarlarda. Bu kadar para içinde yüzerken de evliliğin temelini oluşturan cinsellik içinde paraya kıyıp bir yardım almamanız çok düşündürücü.
Eşim bu konuyu x bir kişiye açmayı ters buluyor , krem kayganlastırıcı iğreniyor ve anında isteği bitiyor. Dilatör egzersizlerini tek yapıyorum ama birlikte yapmaya sıcak bakmıyor. Ayrıca vaji benim için çok sorun değil diye hep söylüyor. Ama tabi erkek psikolojisi belki bana karşı fevriliğinin sebebi budur diyorum ne bileyim kendimi bu konuda eksikli hissediyorum. Tatile gitmeyi hakediyor musın konusu ev işlerini beğenmediği için söylenmiş bir laf cinsellik anlamımda değil

Aylık 200 bin geliri olan insan neden don ütüler ki?

Orada patladınız.

Böyle gözümde altın varaklı bol sunumlu bir tiktok instagram yeni gelini canlandı, ahahahahahah. Böyle yazdıklarınızdan sanki tencere kapak misali bir çiftsiniz bence,

Ben vajinusmus tedavisi gördüm. Ve sevdiceğimin desteği olmasa ben bu hastalığın üzerinden kalkamazdım. Mutlaka tedavi olun.

Adam hanzo ama sende de bi görmemişlik var sanki. Buradan belli oluyor canım.

Orada patladınız.

Böyle gözümde altın varaklı bol sunumlu bir tiktok instagram yeni gelini canlandı, ahahahahahah. Böyle yazdıklarınızdan sanki tencere kapak misali bir çiftsiniz bence,

Ben vajinusmus tedavisi gördüm. Ve sevdiceğimin desteği olmasa ben bu hastalığın üzerinden kalkamazdım. Mutlaka tedavi olun.

Adam hanzo ama sende de bi görmemişlik var sanki. Buradan belli oluyor canım.
Benim elime geçen para ayda 8 10 arası taş çatlasın. Ve ben evime yardımcı alıyorum. Ama ayda 1 2 max 3 anca. Ayrıca o altınMış batakmış Kezban tipler hiç bana göre değil haz etmemde :) size böyle gelmiş olabilir ama detaylı anlatmadım kafamızda oturmamış olabilir

Benim elime geçen para ayda 8 10 arası taş çatlasın. Ve ben evime yardımcı alıyorum. Ama ayda 1 2 max 3 anca. Ayrıca o altınMış batakmış Kezban tipler hiç bana göre değil haz etmemde :) size böyle gelmiş olabilir ama detaylı anlatmadım kafamızda oturmamış olabilir
Para gene yanlış kişiler de 🤣🤣🤣

Değil ömür 1 dakikamı bile vermezdim. Allah’ından bulsun. Gitsin kendisine bir köpek alsın numaralar öğretsin öğrenirse ödül maması versin. Hak ediyor köpek. Yazık gerçekten herşey para değil işte. Parayla adam olunsaydı dünyada kötülük kalmazdı heralde. Anladığım kadarıyla baba evinizin kapısı size açık. Bir saniye bile beklemeyin. Çok gençsiniz yazık etmeyin kendinize. Rabbim başka bir kapı açar belki ömürlük bir adam çıkar karşınıza.

Orada patladınız.

Neden insanlar burada azıcık iyi kazandığını söylediğinde birkaç kişi böyle tepkiler veriyor? Ne alaka altın varakla tiktokla? Zenginlik sadece öyle mi yaşanıyor? Hanımefendinin huzuru yok ne yeni gelini sunumu? Bir insan huzursuzsa eli evi süpürmeye bile gitmez. Ayrıca geleneksel aile yapısıyla yetişmiş erkekler 1milyon da kazansa karısına iş yükü bindiriyor. Bunun parayla alakası yok. Eve yardımcı dahi gelse evin hanımından iş bekleyen erkekler var.

Neden insanlar burada azıcık iyi kazandığını söylediğinde birkaç kişi böyle tepkiler veriyor? Ne alaka altın varakla tiktokla? Zenginlik sadece öyle mi yaşanıyor? Hanımefendinin huzuru yok ne yeni gelini sunumu? Bir insan huzursuzsa eli evi süpürmeye bile gitmez. Ayrıca geleneksel aile yapısıyla yetişmiş erkekler 1milyon da kazansa karısına iş yükü bindiriyor. Bunun parayla alakası yok. Eve yardımcı dahi gelse evin hanımından iş bekleyen erkekler var.
Gerçekten yaptığınız yorum için çok teşekkür ederim dediğiniz gibi huzurum yok sunummuş insta tiktokmuş aklıma bile gelmiyor. Bizden çok çok daha durumu iyi evinde sürekli yardımcı olan arkadaşları da var onlara da çok kızıyor hizmetli ev işi yapacaksa niye arkadaşım evlenmiş diye. Samsun çarşambalılar ve evlendikleri insanı maalesef hizmetli yerine koyuyorlar. Evimde çok dağınık bu arada çekmeceler gardrop dökülüyor kafam dagınıksa evimde dağınık. Evi de onun korkusuna süpürüyorum çünkü evi bal dök yala da yapsak tek bir saç teli görse yalancı durumuna düşüyorum. İlk evlendiğimde günde üç kez ev süpürürdüm. Bebeği düşürdüğüm gün beni aşağıda bekliyordu sonrasında eve gelecektik korkumdan dip köşe süpürge yaptım nefes nefese kaldım belki bilmeden ben yordum ters hareket yaptım öyle kaybettim bebeğimi. O olaydan sonra bu Korkuyu da bıraktım üç dört günde bir süpürüyorum. Ayrıca kardeşi de hamile aynı anda hamile kaldık ve benim yanımda hep bebek konusu konuşuluyor bu olay son oldu bu başlığı açtıktan sonra yaşadım. Esime ailesi yanımda sürekli benek konusunu konuşunca üzülüyorum dedim sana göre ayarlamayız bebeğin doğmasına 2 3 ay kaldı tabi onu konusucaz 12 kişi sen üzülme diye susulacak mı onunla avunucaz dedi. Ben babamın evine geçtim yarında davayı açıyorum. Emeğime sevgime evime içim acıyor. Mutlu insanları görüyorum eşleri düşkün gözlerinin içine bakıyor. Özeniyorum. Takdir i ilahi vardır bir hayır diyorum.

X