Siz olsaydınız ne yapardınız

Hadi geri verdiler diyelim, nasıl geri verecekler, nasıl kullanacaklar, verdiğin gibi alabilecek misin?

Siz verebilirim demişsiniz onlar durup dururken sizden istememişler ki hani hayır diyemediğiniz için verdiniz,desem. Anlamadım madem 2.çocuğa saklamak istiyordunuz niye vermeyi teklif ettiniz durumu da iyiyse yani ben verdiğim birşeyi geri istemektense hiç vermem daha iyi.ç

Sadece besigi verdim ben isteyerek onu da kullanip geri vermesini istedim caktirdim acik olmasa da salincagi onlar istedi ben de hayir diyemedim nedrn ben garip oluyorum anlamadim onlar istiyorsa benim istemem neden kotu oluyor ?

Bunları isteyen kişi 2. çocuğunuz olmasa bile başka birileri de faydalanır diye düşünüp temiz kullanıp işi bitince tekrar size vermeli çünkü bu tarz gereçler ihtiyaç evet ama uzun dönem kullanılmayacak şeyler, ciddi maliyetli ve çok yer kaplayan araçlar.
Aynen oyle ki ben kiz kardesime bile kullanmaya verdim mantiken geri isteyecegimi dusunmesi gerekiyor ins sizin dediginiz gibi ince dusuncelidir de temiz kullanip geri verir

Hadi geri verdiler diyelim, nasıl geri verecekler, nasıl kullanacaklar, verdiğin gibi alabilecek misin?

Valla onu bilmiyorum besik de salincakta maksimum 10 aya fln kullanilir kapasiteli urunler bitince isi verir heralde ben 2. Cocugu dusundugum icin isteye de bilirim bilmiyorum :/ baktim vermiyor baya zaman gecti bakarim caresind

Sen söylemeden vermeleri gerekiyo. Bende oğluma gorumcwmin elektrikli besigini kullanıyorum ben istemeden kendi gonderdi sagolsun o bende emanet tabi ki geri vercem. Onların düşünüp geri vermesi lazim

Insallah sizin gibi ince dusunurler onlar da tek umudum o yoksa kullanilmasinda zaten hic sakinca yok benim icin geri alamazsam ilerde tekrar para vermek koyar bana :/

Geri istemeye hakkin var ama ellerinde saglam kalirmi bilmem para vermedikleri icin gayet hor kullanacaklar o esyalari ben yatak mama sandaliyesioyuncaklar kiyafetler salincak aklina ne gelirse gorumceme verdim sevgili kayinpederim yakami birakmadi gondermek zorunda kaldik suan ben 2.ye hamileyim herseyi sifirdan aldim bir kere arayan soran yok soyledik duymamazlikdan geldiler daha kizimi gorunce gorumcem ustundekini kirletme bize gondrrceksin onu diyor😤 para da bol hee yokdan yiyen cinslerdenler

Canım sıkıldı cidden siz anlatinca off 😟

Insallah sizin gibi ince dusunurler onlar da tek umudum o yoksa kullanilmasinda zaten hic sakinca yok benim icin geri alamazsam ilerde tekrar para vermek koyar bana :/
Eger vermiceklerini düşünüyosanız laf arasında bi ara emanet olarak verdiğinizi tekrar çocuk düşündüğünüzü çıtlatın lütfen onlar mesajı alır zaten. Ayrica esya sizin esyaniz incelik gösterip vermişsiniz geri istemekde hakkınız tabi.

Gorumcem dogum yapti hali vakti yerinde bi insan evi var arabasi var esinin durumu da iyi biz ise kiradayiz bi arabamiz var o kadar benim 2 yasinda cocugum dogum yapacagim zaman ne kaynanam ne gorumcem cok bir seye yardim etmediler cok sukur calisiyordum eksiksiz her seyimi aldim. Anne yani yatagi ile ozel bi elektrikli salincagim var epey para vererek aldim bu sene dogum yapacak diye besigi kullanmak istersen verim dedim olur dedi pandemi yasaklar zamaninda ayri sehirlerde yasiyoruz kaynanam surekli besigi sordu kizi icin neyse kargoyla gonderdim elektrikli salincagimi da istediler bir sey diyemedim yine tamm dedim gonderdim simdi beni dusunduren ilerde 2. Cocugu dusunuyorum aslinda saklicaktim bunlari istediklerinde verdim ilerde istemem garip olur mu ? Cunku hediye verilecek bir sey degil kolay kolay yatak 800 salincak ise 2500 lira civari. Tekrar almam beni zora sokar. Siz olsaydiniz ne yapardiniz? Bu arada 1 sene once kullanmadiklari bi spor aletini (cok pahali bir sey de degil tas catlasa 150 lira) kullanmak icin istedim vermediler ikisi de baya kilolu ne spor yaptiklari var ne bir sey. Kendimi enayi gibi hissediyorum 😑
ben olsam ikisinide vermeyi teklif etmezdim hali vakti yerinde biri hemde hadi ihtiyaç sahibi olsa koşa koşa verirdim yani şimdi istemekte abes olur

Bu tip şeyleri istemek ayıp olmaz. Bir eşya kac bebek büyütür. Bence siz söylemeyin. Esiniz söylesin uygun bir şekilde. Ablası sonuçta. Kullandıktan sonra kimseye vermeyin geri bize verin ki biz bebek düşünüyoruz. Kullanırız yine desin.

Valla ara sira tutuyor boyle sonra tum seyler aklima geliyor pisman oluyorum geri versinler de baska bir sey istemiyorum :/
Nasıl basardilarsa içimdeki iyiliği öldürdüler yani herkes için geçerli değil. Sen aslında onlara vermek istemiyorsun uydur bı bahane verme

Ben olsam ikinci cocuk da dusunuyorsam vermezdim. Cunku nasil kullanacaklarini bilemem ve sonrasinda zaten iyice yipranmis olcak hic istemem. Ama siz vermissiniz artik yapacak bisey yok.

Gorumcem dogum yapti hali vakti yerinde bi insan evi var arabasi var esinin durumu da iyi biz ise kiradayiz bi arabamiz var o kadar benim 2 yasinda cocugum dogum yapacagim zaman ne kaynanam ne gorumcem cok bir seye yardim etmediler cok sukur calisiyordum eksiksiz her seyimi aldim. Anne yani yatagi ile ozel bi elektrikli salincagim var epey para vererek aldim bu sene dogum yapacak diye besigi kullanmak istersen verim dedim olur dedi pandemi yasaklar zamaninda ayri sehirlerde yasiyoruz kaynanam surekli besigi sordu kizi icin neyse kargoyla gonderdim elektrikli salincagimi da istediler bir sey diyemedim yine tamm dedim gonderdim simdi beni dusunduren ilerde 2. Cocugu dusunuyorum aslinda saklicaktim bunlari istediklerinde verdim ilerde istemem garip olur mu ? Cunku hediye verilecek bir sey degil kolay kolay yatak 800 salincak ise 2500 lira civari. Tekrar almam beni zora sokar. Siz olsaydiniz ne yapardiniz? Bu arada 1 sene once kullanmadiklari bi spor aletini (cok pahali bir sey de degil tas catlasa 150 lira) kullanmak icin istedim vermediler ikisi de baya kilolu ne spor yaptiklari var ne bir sey. Kendimi enayi gibi hissediyorum 😑
Valla ne beşiği verirdim ne salıncağı ne gerek var çocuk düşünmeyecek olsanız neysede 150 lira etmeyecek aleti bana kıymayana atacağım çöpü vermem...

Valla ne beşiği verirdim ne salıncağı ne gerek var çocuk düşünmeyecek olsanız neysede 150 lira etmeyecek aleti bana kıymayana atacağım çöpü vermem...

Doğru söylüyorsunuz o an duşünemiyor iste insan onlar gibi olsam aninda çalısirdı kafam vermezdim 😂 vermis bulundum artık Allaha emanet besikle salincak

X