Siz olsaydınız ne yapardınız?

Maalesef bir gün gelecek görmeleri gerekecek torunları. Ona yapacak bir sey yok. Kaynananız bana birini hatırlattı. Çocukların aklını karistirabilir. Bizim de başımızda vardı. Sürekli anne çekiştirir torunların yanında, çocuklar büyüdükçe gitmek istemediler o yüzden. Kaynananizda o potansiyel var

Bana or........ diyecek sağda solda iftira atacak değil onunla görüşmek çocuklarımın bile yüzünü göremez.Esinizde bir tuhaf, anası karısına sokak kadını derken kendini ne yerine koyduğunu bilincinde değil.Acik soyleyim benim kv bunları yapsa esim ne kendi gider ne de çocukları götürür.Ne bile bile eve alır ne de ucuz kahramanlık yapıp onları evden kovar .Eşiniz de annesi gibi bir garip ,madem anasını biliyor en başta mesafe , sınır koyardı.Kadını eve çağırıp her seferinde yaka paça evden atmak bana çok itici ve hastalıklı geliyor.........
Eve çağırıp yaka paça evden atmak??? 😄

çok sabretmişsiniz, fazla fazla müsamaha göstermişsiniz. Bence artık biraz anlamaları için çocuk görmemeleri lazım. Böyle kız ağzına geleni say nasılsa oğlum kıyamaz kafasına girmişler. Kocanız güzel arkanızda durmuş ama şimdi hemen yelkenleri indirmek de olmaz.
Göstermeyin
Eşim özür dileyecekler diyor. Ben özür falan da istemiyorum.. Dediğim gibi sadece çocuklarımı düşünüyorum..

Eşiniz had bildiriyorsa hiç karışmayın yesinler birbirlerini. Siz müdahale ederseniz anası kıymete biner erkek milleti böyle. Yine yaparsa yine alır ağzının payını rezil olduğu ile kalır. Kadın deli belli
Yok ben hiç karışmam zaten dediğim gibi bana gerekte kalmıyor sadece annemi araması bardağı taşıran son damla oldu benim için..

Eşiniz arada götürsün yani bence o bile gerekli değil böyle insanlara ama. Ben olsam hayatta evime sokmazdım birdaha ruh hastaları

Ben olsam göndermezdim.
Çocuklarım böyle bir babaanneyi görmese de olur. Çok eksikliğini hissedeceklerini sanmam.

Çocuklarımın saçının telini bile göstermem. Hani size sokak kadını demiş ya, belki de torunları değildir
Zaten en çok bu canımı yaktı ben öyle bir insan bile olsam torunlarının annesiyim oğlunun karısıyım... Nasıl içi aldı da bana bu lafları edebildi bilemiyorum..

Maalesef bir gün gelecek görmeleri gerekecek torunları. Ona yapacak bir sey yok. Kaynananız bana birini hatırlattı. Çocukların aklını karistirabilir. Bizim de başımızda vardı. Sürekli anne çekiştirir torunların yanında, çocuklar büyüdükçe gitmek istemediler o yüzden. Kaynananizda o potansiyel var
Sanmıyorum böyle yapamaz

Valla kocaniz hadlerini bildiriyorda hala nasil bu halti yiyip sizin namusunuza laf edebiliyorlar? Ya kocaniz hadlerini bildiremiyor yada ogullarini adam yerine koymuyorlar. Benim kocam hadlerini bildiriyor dersem bir daha bana laf gelmeyecegine emin olurum. Onlar kepazelige ailecek aliskinlar demekki rezillik cikariyorlar, ogullarinin onlara laf etmeside olagan geliyor gozleri korkmuyor.
Ne olursa olsun namusuma laf eden kişi degil cocugumu görmek evimdeki kedinin kuyrugunu bile goremez. Kocam ozlemisler falan diye çok aglarsa aç goruntulu goster der gecerdim sanirim. Torunlarina olan ozlemleri gercekten var ise yaptiklari pisligi temizleyip sizden ozur dileyip cocugu misafir etmek icin istemeleri lazim yalvararak. Hem ogullarinin karisina o.. diyecekler hem ortalik durulunca oglum cocuklari getir gorelim diyecekler . Siz o evdeki sus esyasi degilsiniz heralde yok sayilacaksiniz. Vay anam rahatliga bak.

Valla kocaniz hadlerini bildiriyorda hala nasil bu halti yiyip sizin namusunuza laf edebiliyorlar? Ya kocaniz hadlerini bildiremiyor yada ogullarini adam yerine koymuyorlar. Benim kocam hadlerini bildiriyor dersem bir daha bana laf gelmeyecegine emin olurum. Onlar kepazelige ailecek aliskinlar demekki rezillik cikariyorlar, ogullarinin onlara laf etmeside olagan geliyor gozleri korkmuyor.
Ne olursa olsun namusuma laf eden kişi degil cocugumu görmek evimdeki kedinin kuyrugunu bile goremez. Kocam ozlemisler falan diye çok aglarsa aç goruntulu goster der gecerdim sanirim. Torunlarina olan ozlemleri gercekten var ise yaptiklari pisligi temizleyip sizden ozur dileyip cocugu misafir etmek icin istemeleri lazim yalvararak. Hem ogullarinin karisina o.. diyecekler hem ortalik durulunca oglum cocuklari getir gorelim diyecekler . Siz o evdeki sus esyasi degilsiniz heralde yok sayilacaksiniz. Vay anam rahatliga bak.
Gözleri korkmamak değilde onlar alışmış yapıp yapıp yapıp bir süre sonra hiçbişey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar.. Misal mevzudan bir hafta arayıp napıyorsunuz diye muhabbete girsem hiç birşey yok gibi konuşurlardı, devasa bir arsızlık var. Benim kararıma kalsa zaten asla göstermem çünkü hak etmiyorlar...

size or… diyen kadınla eşiniz görüştürmeniz gerektiğini mi düşünüyor yani

X