Sizce abartıyor muyum?

Merhaba kızlar, sizin fikirlerinize her zaman güvendiğim için bir şey i danışmak istiyorum. Kardeşim ve eşi beni bir kaç günlüğüne evlerine davet ettiler. Üç yaşında bir çocukları var, kendileri aşırı koruyucu ve çocuğun neredeyse her dediğini yapan anne babalar. Çocuk sinirlenince bana vuruyor ya da eşyalarımı fırlatıyor ve ben yapma deyince aşırı ağlama krizlerine giriyor, çünkü kimse hayır dememiş bugüne kadar. Kardeşim ve eşi buna şahit oldukları halde yapma öyle olmaz vurulmaz demiyorlar. Tam tersi bana abartma bir şey olmaz, çocuk şiddetli vuramaz ki falan diyorlar. Çocuğa tamam ağlama ben ona kızacağım diyorlar. Bu beni aşırıı derecede rahatsız etti. Boynumu çizdi sinirimden ağladım ya. Siz bu durumda olsanız, kişisel sınırlarınızı koruyamayacak duruma gelseniz ne yapardınız? Bir daha gelmemeyi bile düşünüyorum. Abartıyor muyum?
Berbat çocuk yetiştirmişler. Ben olsam bir daha gitmem

Bence de. Ağlayınca ya dediğini yapıyorlar ya da uyutuyorlar. Anne baba olunca kıyılmıyormuş öyle diyorlar.
Bu yaptıkları.daha büyük kötülük ki çocuğa yarın bir gün okula.başladığında neler yaşanacak dediğim gibi tüm bu sorunları Şimdilik öteleyip anı kurtarıyorlar fakat okul zamanı da gelecek aşağı yukarı Tahmin edebiliyorum neler yaşayacaklarını Keşke böyle yapmasalar

X