Sizce aldatıldım mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aynen durumu kıyafeti yok ama ormana tanımadıgı evli adamla hayvan beslemeye gidecek kadarda saf ve temiz kızımız. Yersen. zaten herşeyi geçtim siz kıza mesaj atınca tek bi açıklama dahil yapmadan engeli basmasından arsız oldugunu direkt anladım. bence bu saf kızımız her girdigi işte etrafında radar gibi erkek arayıp sohbet muhabbet kendini acındırıp kendine sugar daddy arıyo. cinsellik olmasa bile gençliğini kullanarak istedigi maddi şeyleri etrafında tanımadıgı adamlara aldırıp yoluna bakıyo. yoksa es kaza yanlş anlaşılma olsa kız ağlayarak arayip benm amacım o değildi diye kendini açıklardı. engellemesi bu işi sürekli yapıp karsısındakiyle muhatap olmak istemediginden.

Peki evli olduğu halde çıtır kızlarla gezen eşiniz bu bedeli nasıl ödeyecek?
Önce boşanmayı düşündüm söyledim de o da ilk kez hatalı davrandım çok pişmanım sen hiç hata yapmadın mı dedi İnanın bu konuda bende karma karışığım çok haklısınız bedeli olmalı ama nasıl ?

Aralarında fiziksel birşey yok ama hediyeler alıyor, sigortasına kadar düşünüyor. Öyle sevabına, karşılıksız. İnandınız mi buna?
Basbayagi aldatılmışsıniz üzgünüm.

Babanızın yaptığı da küçük düşürücü, arkadaşa kızı çıkar diyeceğine eşinize başka şeyler deseymiş. Kıza üzülmedim oradan çıkmış başka yer işe girmiş, kendine harcama yapacak birilerini yine bulur. Ama boşanmadiğınız bu kocada boş durmaz, fırsatını bulunca yine aldatır sizi.

Kıza SSK yapmamış özel sağlık sigortası yaptırmış
Elin kizina ne niyetle ozel saglik sigortasi yaptirmis? Ozel saglik sigortalari neyi kapsiyor bilmiyorum ancak siz bunlarin arasinda cinsellik gecmedigine gercekten inaniyor musunuz ya?ormana gidip cidden kedi beslediklerini dusunmek tamamen pollyannacilik..

Eşiniz fazla yüz vermiş, belki de gerçekten aralarında bişey olmadı ama kahve vs. içip alışveriş yaptılar o gün. Belki de ilerisi gelecekti siz fark etmeseniz. Tabiki ilk etapta eşiniz masum değil ama ben kızı da savunamayacağım, elbise, terlik aldırması cidden çok ilginç, eşiniz en fazla nakit para verseydi mesela yardım edecekse. Tabi kız bunları istediği varsayımıyla yazıyorum. Eşiniz kendisi sana alıyım falan demediyse.

Kızın da işten çıkması iyi olmuş aynı ortamda bulunmaları artık hoş olmazdı, keşke mesajlarınızdan sonra kendisi çıksaydı orda durmaması gerekir zaten bunca olay sonrası.
Bence sizde eşinize inanma tarafındaysanız gerekli herşeyi sormuşsunuz, bundan sonra bu konuyu açıp konuşmayın. Zaten hiç bir zaman tatmin edici bir cevap alamayacaksınız ne söylese inanmazsınız şöyle mi oldu böyle mi sürekli kafanızda kurarsınız. O yüzden affedecekseniz konuyu kapatın olmamış gibi.

eşinizle alışveriş yapan bir kıza mesaj atmanız garip değil, rahatlamışsınızdır en azından, hiç feministlik yapamayacağım 😂

Önce boşanmayı düşündüm söyledim de o da ilk kez hatalı davrandım çok pişmanım sen hiç hata yapmadın mı dedi İnanın bu konuda bende karma karışığım çok haklısınız bedeli olmalı ama nasıl ?
Kızın da ilk hatası oda affedilebilirdi eğer eş affedildiyse.

Savunma şahane. Sizin yaptığınız en büyük hata kayınvalideye carlamak falan olur heralde. Var mı sizinde kocanızdan gizli içtiğiniz kahveler beslediğiniz hayvanlar beraber elbise almaya gittiğiniz beyler? Yoksa kıyaslaması çok saçma. İlk kez hatalı olabilir ama büyük bir hata. Valla çat diye boşanmak gayet çözüm. Nasıl aklınız kalmayacak ki kıza resmen ilgi duymuş. Bakın ilgi duysa neyse bunu eyleme dökmek için çabalamış.

Eşin kızın sugardaddysi olmuş.Kimse kimseye hayır işlemek için gidip krem,terlik elbise almaz çok hayırsever yardım etmek isteyen insan halihazırda işi olan bi kadına krem mi alacak Allahaşkına sen koskoca kadın buna inandın mı?
Cinsellik olmadığına nasıl bu kadar eminsin onu anlayamadım,sugardaddy para verir hediye alır bunun da bir karşılığı vardır.

Basbaya aldatılmışsın eşinin arkadaşı da biliyor, seni salak yerine koymuşlar.Sen hala bu adamı seviyorum diyorsun.Aynısını sen yapsaydın bu adam senin yanında olur muyfu hala?

kız eşinizden maddi çıkar sağlamaya çalışmış. eşinizin de basbayağı ona ilgisi var gibi duruyor. bir kadının boş yere midesi bulanmaz. çok hayır işlemek istiyorsa okuyan bir çocuk bulsaymış veya güvenilir bir vakfa bağış yapsaymış. laf. cinsellik var veya yok, bence niyetler bozulmuş, bu da aldatmadır
Çok haklısınız bana söylemeden gizlice gezmesi bile aldatmak zaten

Patronu kızın poliçesini eşimin üzerine yapmış onu iptal ettirdik biz Kıza SSK yapmamış özel sağlık sigortası yaptırmış eşimin kredi kartını kullanmış parasını nakit vermiş olay oradan çıktı zaten.Elin kızı bizim çalışanımız değil ne alaka eşimin üzerine poliçe kitlemek.Patronuyla olan bu şekilde burada o adam da işgüzarlık yapıyor zaten.

<<Elemanımla fingirdeyen sensin o zaman sigorta da sana geçsin>> diye düşündü adam herhalde

Çok haklısınız bana söylemeden gizlice gezmesi bile aldatmak zaten
Eşine deki.
Ben de elin adamı ile ormana hayvan beslemeye gidiyim.
Hatta adam kendini acındırsın ona kremler, kıyafetler alayım.
Böylece ödeşelim.
Bak bakalım sana o.... diyor mu demiyor mu ?

Merhaba kızlar 12 senelik evliyim 2 tane çocuğumuz var Eşimle bugüne kadar güvenle ilgili hiçbir sıkıntımız sorunumuz olmadı.Kendi iş yerimiz var bir hanın içinde.Hemen yan dükkanda senelerdir tanıdığımız bir arkadaşımızın iş yeri var.Bu arkadaşımızda evli.Yanına 21 yaşında bir kız eleman aldı.1 senedir çalışıyor bu kız fakat dükkanlar yan yana olduğu için bu kız her gittiğimde bizim iş yerimize de geliyordu.Ocak ayında eşim bana bu kızla beraber sokak hayvanlarını doyurmak için ormana falan gittiklerini anlattı.Bu arada kız eşime abi diyor.Ben de bundan hoşlanmadığımı o kızla baş başa bir yere gitmesini istemediğimi muhattap olmamasını söyledim.Sen beni neyle itham ediyorsun şeklinde bir tartışma yaşandı aramızda.Sonra 7 ay boyunca hiçbir olay olmadı.Ben çocukları alıp temmuzda yazlığa gittim eşim de haftasonu geldi.Tel.nundaki mesajlara bakarken arkadaşından bir dekont geldiğini gördüm ödeyen eşim sigortalı kişi bu kız olarak bir de sigorta poliçesi vardı.Aynı zamanda eşim kendine iyi bir markadan birkaç pantolon falan almış.Ben bu poliçenin ne olduğunu sordum önce arkadaşım benim kredi kartımdan çektirip bana nakit verdi dedi kızın üzerine arkadaşı poliçe yapmış fakat eşimin adına.Sonra sen bu kıza bu markadan ne aldın diye sorduğumda elbise aldığını söyledi.Neden aldın ne alaka senin neyin oluyorda sen 21 yaşında kıza elbise alıyorsun dediğimde durumu yok bayram için hayır işlemek istedim dedi.Benim görülme muhattap olma dediğim kızla avm ye gidip alışveriş yapıp bir de kahve içmişler kahve içtiklerini de Google geçmişine bakınca öğrendim.Kızın sevgilisi de var.Eşim de tanıyor poliçeyi iptal ettiriyorsun hemen dedim ettirdi.Tabi kavga tartışma vs oldu.Arkadaşına mesaj gönderdim çalışanına sahip çık eşimden uzak dursun diye.Arkadaşı yanlış anlıyorsun öyle birşey olur mu vs dedi tabi.Ben de poliçeyi eşimin üzerine yaptıramazsın senin çalışanın bizim değil dedim.Kıza mesaj attım eşimden uzak dur vs temalı bir mesaj kız beni hemen engelledi.Eşim yalvar yakar ben seni aldatmadım o kıza dokunmadım bile Abi param yok durumum yok falan diyince acıdım hayır işlemek istedim dedi.Babam durumu öğrenince iş yerine gitti arkadaşına bu kızı buradan gönder yoksa seni mahvederim demiş.Arkadaşı birkaç hafta kızı gönderemedi sonrasında yeni iş bulup kızı çıkardı.Ben günlerce kendime gelemedim eşime olan güvenim sarsıldı.2. çocuktan sonra çok ilgisiz mi bıraktım ben nerde yanlış yaptım diye çok düşündüm.Konuştuk ettik olayı kapattık ama defalarca açıldı tabi.İyi niyetli davranıp yardım ettim senin bu kadar üzüleceğini bilemezdim bir daha seni asla üzmeyeceğim diyor.Ben 12 kilo birden verdim uyuyamadım gecelerce o kıza ilgisi olduğu için egosunu okşamak adına böyle birşey yaptığını düşündüm ve hala düşünüyorum.Sizce ne yapmalıyım ? Eşimi çok seviyorum ve gerçekten iyi niyetli bir insandır ama o kızı beğendi mi ? hoşlandı mı acaba? Kahve içmeleri birlikte gezmeleri dışında cinsel birşey olmadığına eminim.Bu olay kadınlık gururumu kırdı sanırım.Ben bir şey yapmadım ama affedemiyorsan boşanalım dedi.Ben seni seviyorum bir daha asla böyle birşey olmayacak diyor.Bu konuyu konuşmayalım artık birbirimizi yıpratıyoruz diyor.O kız benim iyi niyetimi kullandı diyor elbise dışında kız krem terlik vs de aldırmış.Ne yapacağımı bilemiyorum karmakarışığım ne olur bana tavsiyelerinizi yazın sanırım hala olayın şokundayım eşimden hiç beklemiyordum kendimi de suçluyorum tabi Yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.Benim için inanın çok değerli.
Kendinizden niye şüphe ediyorsunuz? Velevki ihmal ettiniz bu aldatilmayi hak ettiginiz anlamına mı geliyor? Birakin artik boyle erkeklere bahaneler bulup yaptiklarini normallestirmeyi. Çift terapisine gidebilirsiniz.

Savunma şahane. Sizin yaptığınız en büyük hata kayınvalideye carlamak falan olur heralde. Var mı sizinde kocanızdan gizli içtiğiniz kahveler beslediğiniz hayvanlar beraber elbise almaya gittiğiniz beyler? Yoksa kıyaslaması çok saçma. İlk kez hatalı olabilir ama büyük bir hata. Valla çat diye boşanmak gayet çözüm. Nasıl aklınız kalmayacak ki kıza resmen ilgi duymuş. Bakın ilgi duysa neyse bunu eyleme dökmek için çabalamış.
Kayınvalidem hayatta değil maalesef Çok haklısınız ilgi duymasa gezip tozar alışveriş yapar mı ? Egosu okşanmış ilgi duymuş belli ki Çok üzgünüm çok

Anlamadığım bir şey var bunu KK'da başka konularda da gördüm ve benim çok garibime gidiyor. Böyle durumlarda neden kadın, kadının babası, annesi vs gidip de işte bilmem kime sahip çık kocamdan, damadımdan uzak dursun filan diyor ki? Bu adamın içinde olan bir şey ise habire sağdaki soldaki insanları ondan uzak tutmaya mı çalışacaksınız? Alnına da dövme yaptırın Evli bu ona göre diye tam olsun her seferinde uğraşmayın.
Nedir bu sanki kabahat sadece kadınlarda gibi? Eşinizin tıyneti bozuksa bunu kovdurursunuz yarın başkası gelir haydi bunu biliyormussunuz belki başkasını ruhunuz duymaz.
Birine yardım etmeye asla karşı değilim benim eşim de bu konuda çok saftır her zor durumdayım diyene tuzlukla koşar malesef hiç gözü açık biri değil ama beş kuruş verecek olsa bir yere mutlaka gelir önce bana söyler hayatım şurada şöyle biri var şöyle bir yardım yapalım diyorum ne dersin diye, eşiniz madem o kadar iyi niyetli neden size hiç söylememiş, yarın öbür gün bunun yanlış anlaşılabileceğini hele de siz kıza bu kadar net bir şekilde takık iken nasıl düşünememiş?
Nereden bakarsam bakayım eşinizin bir sürü açığı çıkıyor maalesef. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Kocanızı içinizde aklamak için çok uğraşmışsınız ama yok aleni yapmış işte. Yok hayrına elbise almışmış, sigorta yapmışmış, kahveyi de hayrına içmiştir. Ormana köpek beslemeye gitme kısmına hiç girmeyeyim 🤐
Devam edecekseniz inanmış gibi yapın daha fazla yüz göz olmayın.

Aynı şeyi söylüyor kullanıldım iyi niyetimi su istimal etti diyor ama salak olma kullandırma kendini dedim ben de.En ufak bir yalanda dahi direkt boşanacağımı da söyledim.

Kocaman yalanlara rağmen boşanmayan sizi bu saatten sonra takmaz kusura bakmayın. Ayrıca bu durum çok korkunç düşünsenize böyle bir durumda kullanıldığına göre bu masumluk ile kocanızı daha çok kullanırlar. Yan dükkana alınacak çalışanlara dikkat edin artık. Anladığım kadarıyla kocanız saf ve masum birisi. İnanıyor böylelerine…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X