Sizce aldatılıyor muyum? Acil yardım kızlar!!!

Kızlar herkese merhabalar eşimin iş yerinde bir kadın var. Evli barklı. Kadının halleri hareketleri çok geniş nasıl anlatsam işte erkeklerle çok sıkı fıkı diğer kadınlarla hep kavgalı. Son zamanlarda eşimin dibinden ayrılmıyor eşim ondan 2 yaş büyük abi falan diyor da. Sürekli sabahları eşime mesaj atıyor nerdesin diye sabahtan akşama kadar yanyana duruyorlar. Geçen kadın eşinden fotoğraf istemiş adam atmış sonra bu fotoğrafı eşime göstermiş sonra da demiş ki abi poz ver benimkiyle fotoğrafını çekip kocasına atmış. Böyle bir genişlik işte. Sürekli elimi bana karşı savunuyor işte adama iyi bak. İş yerine aç gönderme bilmem ne. Ne zaman toplu fotoğraf çeksek sürekli benim eşimin yanında çekiyor sandalyesini öyle çekiyoruz fotoğrafları. Onlara gidince abi beni özledin mi falan diyor. Yani inanın kötü düşünmek istemiyorum tabi ama bende bir kadınım eşimi bin kere uyardım Burak sen niye sürekli yanına gidiyorsun diyorum cevap hayır ben gitmiyorum o bana mesaj atıp geliyor yanına diyor. Diyorum ki sende yüz vermişsin demek ki oda böyle sürekli senin yanında başlıyor bağırıp çağırıp küfür etmeye. Bıktım artık. Oysa benim çok sevdiğim bir arkadaşım vardı erkek onunla konuşursan gerisine karışmam artık diye arkadaşımla aramı açtı çocuğu görünce selam bile vermiyorum zamanında pek iyiliği dokunmuştu bana oysa ki. Evliyim eşimi dinliyim dedim onun yaptığına bakın. Yanlış anlaşılmasın direk kadını suçlamıyorum kesinlikle eşimin de suçu var kesinlikle biliyorum ama bana akıl verin arkadaşlar. Eşim sabahları çok erken evden çıkmaya başladı. Geçen adamın birisi abi senin filan yerde ne işin vardı sabah dedi biz marketteydik tesadüfen duydum. Oysa bana ile gidiyorum diyor ve gidiyor. Bu kadın geldikten bir süre sonra sürekli onu anlatır oldu evde ne bileyim bende şaşırdım kaldım artık. Sürekli kocama akıl veriyor şöyle yapın böyle yapın oda gelip bana söylüyor ve bende çıldırıyorum senin ya da benim fikrim yok mu diyorum bana cevap olarak bıktım senin kıskançlık krizlerinden bilmem ne sonra küfür sonra yatak ayırma. Bu şekilde. Siz olsanız ne yapar ne düşünürsünüz arkadaşlar? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Benim olayı anımsatıyor. Bazı kadınlar neden bu kadar sırnasık ve cıvık anlamıyorum.
Erkekler eden bu kdr nokta nokta onu da anlamıyorum.

Sonuç ben bosandım. Senin olay da pek iyi sonuca varmayacak gbi...

Hayırlısı...

Konu sahibi ikisini uygunsuz şekilde basmış. Konuda yazdı.
Sonu okumadan yorum yapmısım inanmıyorum ya.. Allah yardımcısı olsun...

Bu o... Lar iyice coştu özellikle evli erkek avcısı o...lar...
Evlenince kendini "giderim var" sanan erkek o..larının da sayısı bi hayli çok.

Allah bunlardan korusun. 🙏🏿🙏🏿

Kız çok cıvık maalesef.Herkesle samimi olmak istiyor eşime güvenerek sorun etmiyorum.Şükür eşimin hiçbir hatasını karşılğk vermesini görmedim.Eşim ciddi bir insan Allah bozmasın hep sınırlarını çizer.Ama böyle kadınların, kızların derdi ne anlayamıyorum.Onca bekarın suyumu çıktı evlilere taktınız.
Psikolojileri bozuk.. Normal psikolojidki insan bunu yapmaz yapamaz midesi almaz çünkü

Ben hata yaptım ettim yuvamız dağılmasın diyor utanmadan. Kadın benim peşimdeydi bende uzak dur benden dedim diyor. O yüzden mi tenhada kadına sarılmış vaziyette abuk subuk şeyler yapıyordunuz dedim ve onu da her yerden engelledim. Aile evine geleceğim filan diyor. Seni bırakmam diyor.
Elin delisi... Bu adamlar ve bu kadınlar midemi bulandırıyor artık. Vallahi dünyanın çivisi çıktı iyice.. Ne utanma ne arlanma var. Ne yapılanın hata olduğunu kabullenme var. Kadını sucluyor kadına sor adamı suclar.. İkisi de aynı nane.

Şu iğrenç adamdan kurtulmussundur umarım. Karaktersiz herif..
Adının o....ya cıkmasından bari korksa bu kadınlar vallahi o da yok. Yüzüne bile desen aman de r öyle de geniş ler......

Sorgulamanız gereken konu sizin hassasiyet geliştirmiş olduğunuz konuda eşinizin size karşı duyarsızlığı olmalı idi.
Size olan tutumu, saygısızlığı ve sizin üzüntünüzü yok sayması üstüne size hakaret edip sizi değersiz hissettirmesi .
Zaten kadınla ilişkisi üzerinde kendinizi böyle panik halde hissetmenizde ilişkinizde kendinizi güvende ve değerli hissetmemeniz .

Konuyu yeni
Okudum ve kesin aldatiyor demistim kendime ki herifi basmissin zaten.. birde utanmadan seni birakmam mi diyor?
Evet utanmaz bu erkekler vallaha tehdit ediyor ha böyle bişey olamaz cidden. Bırakırsan nafaka vermem bilmem ne sen bilirsin senin vereceğim 3 kuruşa kalmadım yeter ki yakamdan düş dedim bende

Evet utanmaz bu erkekler vallaha tehdit ediyor ha böyle bişey olamaz cidden. Bırakırsan nafaka vermem bilmem ne sen bilirsin senin vereceğim 3 kuruşa kalmadım yeter ki yakamdan düş dedim bende
Nafaka verip vermemek onun tasarrufunda olan bir şey degil, mahkeme kararı verir.Elindeki deliller ile tazminat da ödemek durumunda kalır.

Kızlar herkese merhabalar eşimin iş yerinde bir kadın var. Evli barklı. Kadının halleri hareketleri çok geniş nasıl anlatsam işte erkeklerle çok sıkı fıkı diğer kadınlarla hep kavgalı. Son zamanlarda eşimin dibinden ayrılmıyor eşim ondan 2 yaş büyük abi falan diyor da. Sürekli sabahları eşime mesaj atıyor nerdesin diye sabahtan akşama kadar yanyana duruyorlar. Geçen kadın eşinden fotoğraf istemiş adam atmış sonra bu fotoğrafı eşime göstermiş sonra da demiş ki abi poz ver benimkiyle fotoğrafını çekip kocasına atmış. Böyle bir genişlik işte. Sürekli elimi bana karşı savunuyor işte adama iyi bak. İş yerine aç gönderme bilmem ne. Ne zaman toplu fotoğraf çeksek sürekli benim eşimin yanında çekiyor sandalyesini öyle çekiyoruz fotoğrafları. Onlara gidince abi beni özledin mi falan diyor. Yani inanın kötü düşünmek istemiyorum tabi ama bende bir kadınım eşimi bin kere uyardım Burak sen niye sürekli yanına gidiyorsun diyorum cevap hayır ben gitmiyorum o bana mesaj atıp geliyor yanına diyor. Diyorum ki sende yüz vermişsin demek ki oda böyle sürekli senin yanında başlıyor bağırıp çağırıp küfür etmeye. Bıktım artık. Oysa benim çok sevdiğim bir arkadaşım vardı erkek onunla konuşursan gerisine karışmam artık diye arkadaşımla aramı açtı çocuğu görünce selam bile vermiyorum zamanında pek iyiliği dokunmuştu bana oysa ki. Evliyim eşimi dinliyim dedim onun yaptığına bakın. Yanlış anlaşılmasın direk kadını suçlamıyorum kesinlikle eşimin de suçu var kesinlikle biliyorum ama bana akıl verin arkadaşlar. Eşim sabahları çok erken evden çıkmaya başladı. Geçen adamın birisi abi senin filan yerde ne işin vardı sabah dedi biz marketteydik tesadüfen duydum. Oysa bana ile gidiyorum diyor ve gidiyor. Bu kadın geldikten bir süre sonra sürekli onu anlatır oldu evde ne bileyim bende şaşırdım kaldım artık. Sürekli kocama akıl veriyor şöyle yapın böyle yapın oda gelip bana söylüyor ve bende çıldırıyorum senin ya da benim fikrim yok mu diyorum bana cevap olarak bıktım senin kıskançlık krizlerinden bilmem ne sonra küfür sonra yatak ayırma. Bu şekilde. Siz olsanız ne yapar ne düşünürsünüz arkadaşlar? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Başardım çok net okurken ağzını burnunu kırasım geldi ikisinin de . Sizin ki kıskançlık değil onların ki genişlik. İş yeri samimiyetinin de bir sınırı olur

Bacım sen bu tehditlere hala niye pabuç bırakıyorsun ya. Adami da kadını da iş yerine rezil et bunu nasıl yaparsın bilmiyorum ama avukatına danış ki sen suçlu duruma düşme. Adam seni aldatmış ve elinde delillerin var hangi nafakadan bahsediyor tazminat ödeyecek zaten. donuna kadar al acıma. Hiç muhatap olma avukatına bırak. Sesini bile duymasın. pişkinlige bak hala tehdit ediyormuş paşam.

Bacım sen bu tehditlere hala niye pabuç bırakıyorsun ya. Adami da kadını da iş yerine rezil et bunu nasıl yaparsın bilmiyorum ama avukatına danış ki sen suçlu duruma düşme. Adam seni aldatmış ve elinde delillerin var hangi nafakadan bahsediyor tazminat ödeyecek zaten. donuna kadar al acıma. Hiç muhatap olma avukatına bırak. Sesini bile duymasın. pişkinlige bak hala tehdit ediyormuş paşam.
Çok şükür ki benim bişey yapmama gerek kalmadı kocası ile arası açık tam konuyu bilmiyorum ama adam öğrendi heralde

Geçmiş olsun, gerçekleri kısa zamanda gördün en azından. Sana ne derse desin barışmak için inanma. Seni sevse, değer verseydi İnan o küfürleri etmez, aşağılamazdı. sen daha ilk başında konuşma, görüşme dediğinde silip atardı. Sen bu adamla sevgili değilsin ki konuşma dediğinde hayır konuşmaya devam edeceğim diyip seni tercih etmesin. Bunu bilip barışırsan yüz göz olursunuz, inanma. Bu adamdan leş adam. Sevgi hersey demek değildir, unutma.

X