Sizce aramalımıyım?

Okumuş ama tam bir gerizekalı diye arkamdan yardırmış.
Onun ağzını yırtarım bu bir.
İkincisi ise akrabam bile olsa kimsenin numarasını vermem.
Kimseye referans olmam,neme lazım döner beni bulur.
Üçüncüsü ise ; salca ne kadar ise ben alır parasını da bunlara rulo şeklinde yollardim.
Özellikle rulo diyorum bakın,anlayana.

Belli ki seviyesi düşük pireyi deve yapan insanlar konussanizda anlamaz böyle tipler gorumceniz de sizi savunmuş zaten bide kimseye aracı olmayın her zaman siz suçlu olursunuz
Aynen okadar seviyeleri düşük ki hiç tanımadıkları insanın arkasından hakaret edebiliyorlar ama buna fırsatı veren görümcemin kocası diye düşünüyorum oda atıp tutmuştur arkamdan ki onlarda yüz bulup böyle konuşabilmişler

Onun ağzını yırtarım bu bir.
İkincisi ise akrabam bile olsa kimsenin numarasını vermem.
Kimseye referans olmam,neme lazım döner beni bulur.
Üçüncüsü ise ; salca ne kadar ise ben alır parasını da bunlara rulo şeklinde yollardim.
Özellikle rulo diyorum bakın,anlayana.
😂ay yemin ederim ilk duyduğum dakika böyle ateş püskürüp kadını instadan felan bulmaya çalıştım eşime soruyorum adı ne bunun diye.Sonra görümcem için sustum çünkü onu çok seviyorum ve arada kalmasını asla istemem kocası laftan anlamaz ona yüklenir diye.O sinirle buraya yazdım ne yapsam diye.Salçayı görümcem alıp kullanacak.Bana gönder ben alacam dedim ama nafile neyse ince latifenizi anladım bu arada 🫶

Ay yemin ederim insanlık yapayım ucuz alsınlar diye yaptım.İlk ve sondu kimseye iyilik yaramıyor
Kusura bakmayın ama milletin bütçesini düşünmek size kalmadı. Aynısını bende yaptım biri fasulye satıyordu kışlık, satan kadın marketteki dümdüz fasulye parasına ayıklamış, doğramış bir de üstüne pişirip posetleyip vermişti. Bir yakınım bende alayım dedi peki dedim aradım 15 kg aldı. Aradan 2 hafta geçti bunların hepsi kart hiç güzel değil iade edeceğim dedi. Kadına nasıl diyeyim mecbur parasını ben verdim fasulyeleri de eve koydum 🥲 o gün bu gündür asla kimsenin alışverişine karışmam. Geçen sene yine soruyordu o kadın hala satıyor mu diye bilgim yok dedim geçtim hiç işim olmaz.

Kusura bakmayın ama milletin bütçesini düşünmek size kalmadı. Aynısını bende yaptım biri fasulye satıyordu kışlık, satan kadın marketteki dümdüz fasulye parasına ayıklamış, doğramış bir de üstüne pişirip posetleyip vermişti. Bir yakınım bende alayım dedi peki dedim aradım 15 kg aldı. Aradan 2 hafta geçti bunların hepsi kart hiç güzel değil iade edeceğim dedi. Kadına nasıl diyeyim mecbur parasını ben verdim fasulyeleri de eve koydum 🥲 o gün bu gündür asla kimsenin alışverişine karışmam. Geçen sene yine soruyordu o kadın hala satıyor mu diye bilgim yok dedim geçtim hiç işim olmaz.
Görümceme sadece fiyat listesini attım.O bana dönüş yaptı ben sadece ona attım teyzesini felan tanımam.Oda uygun fiyatlı diye onlara söylemişti olay böyle gelişti.Birdaha katiyen bulaşmam

Anası düşünsün de ve boşver :KK70: kendi akrabasının uydurduğu şeyi siz mi aklayacaksınız?
Aynen istediği kadar tavır alabilir zaten benden hoşlanmıyor ne yaptıysam onuda bilmiyorum.Eşimde bunun farkında toplumda otururken eşimle zıt gidiyor eşim A diyorsa o B diyor resmen.Az kaldı sanırım oda patlayacak.İşi düşünce bizi arar yaptırır.Bizim en ufak işimiz düşse farklı programım var der yapmaz.Görümceme misafir gelmişti onun için pasta yapmıştım adam gelip almadı ters yöndeyim gelemem diye ay neyse buradan farklı konu çıkar bacım en iyisi susayım hımmhh🤐

Görümceme sadece fiyat listesini attım.O bana dönüş yaptı ben sadece ona attım teyzesini felan tanımam.Oda uygun fiyatlı diye onlara söylemişti olay böyle gelişti.Birdaha katiyen bulaşmam
İsterlerse 5 katı versinler artık bosverin. En iyisi karışmamak durduk yere basınız ağrımaz hiç yoktan.

X