Sizce beni aldatıyor mu?

Eşimin telefonundan eve gelince aradım donerciyi, ama sadece şu anki adresim kayıtlı imiş, o bahsettikleri adresi ismi silmisler. Olay çıkmasın diye mi öyle davrandılar acaba? Silinse bile ortaya çıkar mi sorsam arayıp
Bence esin sildirdi adresi .benim dönercide bir defa siparis ettiğimde daha telefonu açar açmaz şu adrese gelecek degil mi diyorlar .hatta içimden ne guzel hizmet her seferinde adresi sormuyorlar kayıt etmişler diye geçirmiştim yanı cnm o adrese daha önce belli ki siparis gitmis

Sizin için ihtimaller ne?
Cevizliyle şuan nasıl bir bağlantı kurdunuz, cevizli de eskiden ya da tanışmış olduğu biri var onunla mı görüştü ya da görüşüyor, şuan cevizli ile bir bağlantısı var mı eşinizin, ailesi filan orada mı , gider gelir misiniz?
Çok arada bir mevzu, insanın kafasına takılır mı takılır ama, bir sonuca varacak gibi durmuyor, biraz daha dikkatli takip etmeniz gerekebilir gizliden hal hareketlerini.

Eşiniz güveninizi sarsacak bir şey yaptı mı daha önce?
Yani bu kadar takılmanızın bir sebebi olmalı, ben olsam yanlışlık der geçerim.
güveniniz bu kadar pamuk ipliğine mi bağlı gerçekten?

anlamadığım eşiniz neden sizi rahatlatmaya çalışsın? Adamın gerçekten ilgisi yoksa, siz ona iftira atmış oluyorsunuz.
biri bana hem iftira atsa, hem de benim içimi rahatlat, kendini akla dese,
Senin kuruntun ne halin varsa gör derim.

Bence esin sildirdi adresi .benim dönercide bir defa siparis ettiğimde daha telefonu açar açmaz şu adrese gelecek degil mi diyorlar .hatta içimden ne guzel hizmet her seferinde adresi sormuyorlar kayıt etmişler diye geçirmiştim yanı cnm o adrese daha önce belli ki siparis gitmis
Yok gitmemiş şimdi aradım çözüldü olay 🤲🤲🤲

Eşiniz güveninizi sarsacak bir şey yaptı mı daha önce?
Yani bu kadar takılmanızın bir sebebi olmalı, ben olsam yanlışlık der geçerim.
güveniniz bu kadar pamuk ipliğine mi bağlı gerçekten?

anlamadığım eşiniz neden sizi rahatlatmaya çalışsın? Adamın gerçekten ilgisi yoksa, siz ona iftira atmış oluyorsunuz.
biri bana hem iftira atsa, hem de benim içimi rahatlat, kendini akla dese,
Senin kuruntun ne halin varsa gör derim.
Aynı eşim gibi konuştunuz

Git ara, sor, araştır, bul istediğini yap dedi. Dava da aç istiyorsan arkandayım dedi. Bişey yapmış olsa böyle der miydi? Kafam karışıyor.
Böyle diyerek size vicdan yaptırıyor da olabilir. Ama şöyle bir durum da var eşinizle bu konularda hiç sıkıntı yaşamadıysanız iyice araştırmadan hareket etmeyin. adam doğru da söylüyor olabilir

Sizin için ihtimaller ne?
Cevizliyle şuan nasıl bir bağlantı kurdunuz, cevizli de eskiden ya da tanışmış olduğu biri var onunla mı görüştü ya da görüşüyor, şuan cevizli ile bir bağlantısı var mı eşinizin, ailesi filan orada mı , gider gelir misiniz?
Çok arada bir mevzu, insanın kafasına takılır mı takılır ama, bir sonuca varacak gibi durmuyor, biraz daha dikkatli takip etmeniz gerekebilir gizliden hal hareketlerini.
Şimdi firmayı aradım böyle böyle bizim evde kıyamet koptu dedim. Geriye dönük incelemelerini rica ettim. Baktılar ve geri döndüler. Benim eşim daha önce sipariş bile vermemis, birkaç ay önce arayip şube açık mı diye sormuş. Hemen peşinden de o kadın aramis, onun ismi eşimin numarasının üstüne kayıt olmuş sistemde bi karışıklıktan dolayı. Çok şükür rahatladım ya. Düşündüğünüz gibi bişey yok dedi kız.

Aynı eşim gibi konuştunuz
Aklın yolu bir.
sizin başınıza gelse ne dersiniz?
Yapmadığınız bir şeyi eşiniz yaptığınızı düşünse ve bu yüzden sinirlense yada kırılsa?
yapmadığınız şeyin özrünü dilemek, iç rahatlatmak falan garip gelmez mi?
bana yapılsa bırakın iç rahatlatmayı, ben özür beklerim.

Böyle diyerek size vicdan yaptırıyor da olabilir. Ama şöyle bir durum da var eşinizle bu konularda hiç sıkıntı yaşamadıysanız iyice araştırmadan hareket etmeyin. adam doğru da söylüyor olabilir
Evet evet son mesajımı okuyun çözüldü olay çok şükür. Allah kimseye yaşatmasın çok zor bir duygu.

Aklın yolu bir.
sizin başınıza gelse ne dersiniz?
Yapmadığınız bir şeyi eşiniz yaptığınızı düşünse ve bu yüzden sinirlense yada kırılsa?
yapmadığınız şeyin özrünü dilemek, iç rahatlatmak falan garip gelmez mi?
bana yapılsa bırakın iç rahatlatmayı, ben özür beklerim.
Ben çok şüpheci bir insanım. İleri derecede sanırım. Haklısınız.😞

İşte sildiler dün bu adres bizim değil deyince. Şimdi sorsam da görünmüyor öğrenemiyirum. Keşke eşim aradığında açık adresi sordaydik Cevizli denen adresin. Ve tarihi. Aptal kafam
Kadının adını soyadını biliyorsunuz neticede yazın googlea bakın profillere belki dediğiniz gibi o şirkette daha önce çalışan biridir. Yani aldatsa kendi adıyla kayıt açtırır kadının adıyla neden açtırsın 🙄 muhtemelen şirket hattını daha önce kullanan kişinin adresidir (zaten şirket de cevizlideymiş)

Ortada şüpheleneceğim bir durum yoksa bu kadar takılmazdım, içten içe şüphelendiğiniz bir şey var demek ki, burada bile yazmamışsınız
Hayır diyorum ya suphelenecegim bı şeyi olmadı eşimin daha önce. Ama siz de noluyo demez miydiniz böyle bişey başınıza gelse? Ne kadar güvensem de ortada böyle bı durum varsa ben kurcalarim.

Evimde hiç vestelin ürünü yok. Vestelle uzaktan yakından alakam yok ama minimum ayda bir servis randevusu için aranıyorum çağlar Yılmaz adına.

Her ay hiç tanımadığım ama isimlerimizin benzer olduğu bir adamın kredi kartı ekstresi mailime geliyor.

Defalarca düzeltmeleri için talep oluşturdum düzelmiyor. Bu kadar buluttan nem kapmayın yav. Olur öyle karışıklıklar.

Ben çok şüpheci bir insanım. İleri derecede sanırım. Haklısınız.😞

şüpheci olmanızın nedeni eşiniz mi yoksa onunla tanışmadan önce de böyle miydi ? yani ben de olsam yapmadığım birşey için kimsenin gönlünü almaya kalkmam, ne münasebet. şüphesi olanın da ispat etmesini isterim. aksine gönül almak, yağlamak ballamak bir halt karıştırmış olma ihtimalini arttırır ki aklı karışıp karşı taraf unutsun mevzuyu.

Cevizliye verilmişse sipariş zaten sizin de o civarlarda oturuyor olmanız gerekmez mi? Sonuçta restoran İstanbul’un heryerine götürmüyor civar yerlere sipariş alıyordur

Şirket hattı diyorsunuz, şirketin eski yeri Cevizli diyorsunuz, adreste Cevizli. dönerci Kartaldaymış. Ya bunlar dipdibe yerler. Şirkette eski bir çalışanın olabilir adres. İşten ayrılmıştır, numarasını eşinize vermişlerdir. Çok zorlama bir senaryo olmuyor böyle düşününce. Tabiki gözünüzü dört açın ama hemen bu kadar düşürmeyin modunuzu.

X