Sizce beni aldatıyor mu?

Ay siz benden de fena çıktınız.😅 Dönerci tabii ki hatırlamıyor, geriye dönük kayıtları incelediler. Söyledikleri tarihi ben de telefonumda araştırdım şimdi. Eşimle WhatsApp yazismalarimiza ve o gün çektiğim fotolara baktım. Gerçekten de eşim aramıştı şube açık mı diye? Hatta önce Dönerci Ali Ustayı aradık o kapalıydı diye bunu aramıştık. Bu da kapalıydı. Eve gidip yakındaki bı yerden yemek söylemiştik. O tarihte kısıtlama vardı, mekanda oturup yiyemiyorduk belli hi saatten sonra. Şu an tamamen çözüldü kafamda. Çünkü birebir benim yanımda aradı çok net hatırlıyorum. Avrupa yakasına geçmiştim o gün, b nim istediğim bir yere gitmiştik. Dönüş yolunda da donercileri aramıştık.
Hayret sanki olayda ismi geçen kadın benim pes😅dovseydiniz bari

Eşimin üzerine değil evet sirlet hattı. Şirketin de merkezi cevizli deydi eskiden. Son beş yıldır taşındılar.
Yani bu durumda pek ala da aynı hattın eski kullanıcısı bir kadın yıllar önce sipariş vermiş ve sistemlerinde o kayıt kalmış olabilir.
Şüphelenmenize yol açacak başka ciddi durumlar yoksa kendinizi gereksiz doldurup paranoya yapıyorsunuz bence

Eşinizin tepkisini de doğal buluyorum. Aynı durum başıma gelse benimle bir ilgisi yok dedikten sonra eşimin ertesi gün bana kendini ispatlamalı, beni ikna etmelisin düşüncesi ve tavırlarına gereksiz suçlama ve trip gözüyle bakar, güvensizlikle suçlardım adamı

Bir de erkekleri diğer bir kadın konusunda emin olmadan, gerçek dışı suçlayıp şüpheler yağdırmanın "eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek" olduğuna defalarca şahit oldum

Bence olmayan bir konuda sorun yaratıp suçluyor olma ihtimaliniz yüksek. İçiniz rahat etmiyorsa bir süre kendisine hissettirmeden ciddi takibe alın.

Merhaba arkadaşlar,
Dünden beri elim ayağım tutmuyor. Ne yapacağımı nasıl sağlıklı düşünüp karar vereceğimi bilemiyorum. Lütfen yardım eder misiniz? Olayı anlatıyorum. Dün çocuklarımla babamgile gitmiştim. Akşam eşim bizi almaya geldi. Arabaya bindik. Eşim dedi ki karnım acıktı, şu dönerci kapatmasaydi ne iyi giderdi şimdi dedi. Ben de bir hafta önce bizi bı donerciye götürmüştü eşim, orayı kastederek ........ Döner'i arasana, eve servisleri vardı galiba dedim. O da var mıydı ya dedi, evet dedim Google'a yaz numaraları çıkar ara sor dedim. O da baktı numarayı buldu aradı. Şimdi burada başlıyor olay. Telefonu açan müşteri temsilcisi bu numaranın sistemlerinde kayıtlı olduğunu, daha önceden sipariş verildiğini söyledi. Ve bir kadın ismi söyledi. Ben şimdi ismi değiştireyim Üzüm Yıldız diyeyim mesela. Ve Cevizli'ye istenmis yemek. Cevizli benim eşimin doğup büyüdüğü semt. Kadın ismi söylenmesine mi sasirayim yoksa söylenen yerin Cevizli olmasına mi? Eşim şaşırdı, ilk defa arıyorum ben dedi, böyle bi kayıt olamaz dedi. Ama kız numarayı tekrar okudu ve evet söylenmiş dedi. Arabada sakindim konduramadim hiç eşime. Hâli tavrı da şüphe uyandırıcı değildi. Gayet kendinden emin, yanlışlık var asla tanımıyorum diyordu. Gece uyuyamadım. Eşime uyuyamıyorum kim bu nasıl olur böyle yanlışlık dedim. Madem böyle bişey yok nasıl böyle konuşabiliyor dedim, bu firmaya dava acicam bu boşanma sebebidir dedim. Eşim de aç dava, araştır, bul, arkandayım dedi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Eşimin başka bı yanlışını görmedim. Beni aldattığını hissetmedim hiç. Daha yeni tatilden döndük, telefonu hep ortadaydı. Telefonuyla çok haşır nesirdir tuvalete bile telefonla girer ama ne dinlediğini ne izlediğini kapidab bile duyuyorum, suphelenecegim bir durum olmadı hiç. Ya çok profesyonel ya da ben çok safim. Ne olur bana akıl verin yardım edin çok kötüyüm. Hızlı hızlı yazdım, umarım anlatabilmisimdir. Düz mantık bakınca
Ne kadar abartmışsınız ya.. Bence siz eşinize asla güvenmiyorsunuz, ilişkinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Siz bahsi geçen kadının ismini duydunuz mu? Yani muhtemelen bir karışıklık olmuştur diye düşünüyorum. Başka nasıl olacak ki? Eşiniz aldatıyor olsa, aldattığı kadın eşinizin telefonundan kendine döner mi söyleyecek? Ya da eşiniz bir kadına döner mi göndermiş yani?

Önceden gittiğiniz bir dönerci diye ve eşinizin eski adresinde diye kafanız karışıyor ama belki belli adresleri belli bir alfabetik sıraya göre sisteme giriyorlarsa öyle bir hata olmuştur.

Siz yine de kadının adını sosyal medyada bir aratin. Bana sistemsel bir hata gibi geldi ama burada cok ilginç aldatma hikayeleri okuduk o yüzden körü körüne yapmaz dememekte fayda var

Bence bunda bir şey yok. Yanlıslık olabilir. Ya da evlilik oncesi genclik zamanından kalma bişey olabilir. Ama siparişi kendi numarasından yine eşiniz vermiş olurdu, neden baska isim olsun ki.

Eşimin üzerine değil evet sirlet hattı. Şirketin de merkezi cevizli deydi eskiden. Son beş yıldır taşındılar.
Ay benim eski sirketim olmasin sakın bu :KK57:
Cevizli, Donerci Ali Usta, bes yıl once Cevizli'den tasinan sirket..
Ay bir de ayni sirketmis ve esiniz benim iş arkadasim cikarmis bir de

Ben mi çok rahatım anlamadım ki, bu olayı bu kadar büyütüp boşanmaya gidecek ne var? Sevgilisiyle aynı evde oturup döner yiyecek aşamaya gelse o güne kadar anlardınız herhalde aldatıldığınızı.
Belli ki karışıklık olmuş.
Ben böyle bir olayda o dönerciyi arasam eşim benden boşanırdı muhtemelen.
Dönercinin lafıyla yanımda kalacaksan hiç kalma derdi. Eşiniz anlayışlıymış.

Teşekkür ederim sağolun.🙏
başımıza gelmemiş olsa inan seni eşin aldatıyor derdim. Ama benim eşimin başına şöyle birşey geldi. Uyaptan mahkemeniz var şu saat şu tarihte diye.eşimin e devletinde uyapta telefon numarası güncel bu arada. neyse ne bu diye araştırdık araştırdık bulamadık. o mahkeme günü adliyeye gitti tamamiyle yalnışlık olmuş nasıl olduysa. sonuç itibariyle devlet kurumlarında bile olabiliyorsa kebapçılarda hayli hayli olur. siz gözünüzü açık tutun ama kendinizide helak etmeyin. nasıl olsa bişey olunca ayaklarına dolaşıp ortaya çıkıyor

benim basima soyle birsey geldi ne kdr fikir verir bilemem ama yemek sepeti hesabim kendi adima telefon vs bana ait olmasina ragmen gecen soyledigim bir sipariste eski esimin adiyla geldi yemek. adres telefon bana ait ancak isim eski es kisisi. yemek sepetini aradim 2018 yilinda esimle evliyken onun yemek seleti hesabindan annemlerinnevine siparis vermisiz numara benim numaram kayitliymis onlarda ismi o sekilde kendi ekranlsrina kayit etmisler bende cokzor durumda kaldim annem esimin eve geldigini ordan yemek soyledigimizi falan dusundu (bisandiktan sonra) nyse ben cozdum bu sekilde belki esinizinde de benzer durum olabilir mi diye susundum. ama ikilemde kaldim sizin gibi.

benim basima soyle birsey geldi ne kdr fikir verir bilemem ama yemek sepeti hesabim kendi adima telefon vs bana ait olmasina ragmen gecen soyledigim bir sipariste eski esimin adiyla geldi yemek. adres telefon bana ait ancak isim eski es kisisi. yemek sepetini aradim 2018 yilinda esimle evliyken onun yemek seleti hesabindan annemlerinnevine siparis vermisiz onlarda ismi o sekilde kendi ekranlsrina kayit etmisler bende cokzor durumda kaldim annem esimin eve geldigini ordan yemek soyledigimizi falan dusundu (bisandiktan sonra) nyse ben cozdum bu sekilde belki esinizinde de benzer durum olabilir mi diye susundum. ama ikilemde kaldim sizin gibi.
Demek ki olabiliyor böyle şeyler. Çözüldü bizim olay. Geçenlerde Ebru Şallı'nin kocası Uğur Akkuş'a haciz için giden memurlar Uğur Akkuş yerine Ebru Hanım'in eski eşi Harun Tan'in evine gitmişler.🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

Demek ki olabiliyor böyle şeyler. Çözüldü bizim olay. Geçenlerde Ebru Şallı'nin kocası Uğur Akkuş'a haciz için giden memurlar Uğur Akkuş yerine Ebru Hanım'in eski eşi Harun Tan'in evine gitmişler.🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
aynen olabiliyor allahtan bbam duymadi cozmem daha zor olurdu 😂 konuyu tam okuyamdim ama sanirim is yerinden verilmis telefon o numata ile daha once brii siparis verdi ise rest o sekilde kaydedebiliyor kendi sistemine. bizde esimin adini ma benim numara ve adresi vermisiz o zamanlar sistemde benim numaram cikinca isimle eslesmis kapids elemn eski es kisinin adini soyleyince neye ugrdigimi sasirdim

aynen olabiliyor allahtan bbam duymadi cozmem daha zor olurdu 😂 konuyu tam okuyamdim ama sanirim is yerinden verilmis telefon o numata ile daha once brii siparis verdi ise rest o sekilde kaydedebiliyor kendi sistemine. bizde esimin adini ma benim numara ve adresi vermisiz o zamanlar sistemde benim numaram cikinca isimle eslesmis kapids elemn eski es kisinin adini soyleyince neye ugrdigimi sasirdim
Çok geçmiş olsun ya insan neye uğradığını şaşırıyor gerçekten.😂 Allah kimseye yaşatmasın.🤦☺️

Öncelikle dedikleriniz uyuşmuyor eşinizin numarasının kayıtlı olduğunu söylüyorsunuz ama kadın adıyla kayıt alındığını söylüyorsunuz..arayan eşinizse kendi ismini verirdi ödemeyi yapacak olan o.. geçen bi dönerciye gitmiştik dediğinize göre size yakın bir yer cevizliye eşiniz doğup büyüdüğü yere nasıl götürecek..ya da eşinizin orda ne işi olacak annesinin evine kız götürecek değil hem gören tanıyan olur her bakımdan saçma..zaten ordan sipariş verdiğini bilirdi istemezdi yok ordan söylemeyelim derdi yani

Aynı şeyi söyledim ona. Sen beni sevmiyor musun dedim, ben kahroldum ağlıyorum odada. Hiç bakmiyorsun. Beni rahatlatman gerek diyorum anlamıyor. Ben onu sucluyormusum. Ben suçlamıyorum olay ortada kendini aklayip beni rahatlatmasi gerekmiyor mu? Hayır siparişi veren erkek ismi değil kadın ismi, verilen adres de onun mekanı yani. Ne dusunebilirim ki baska
İsmi soyadla beraber tam duyduysanız sosyal medyadan falan baktınız mı Bi bağlantıları var mı diye? İçime böyle Bi kuşku düşse eşime çaktırmayıp araştırırdım. Şimdi bişey varsa bile bulma ihtimaliniz az.

Öncelikle dedikleriniz uyuşmuyor eşinizin numarasının kayıtlı olduğunu söylüyorsunuz ama kadın adıyla kayıt alındığını söylüyorsunuz..arayan eşinizse kendi ismini verirdi ödemeyi yapacak olan o.. geçen bi dönerciye gitmiştik dediğinize göre size yakın bir yer cevizliye eşiniz doğup büyüdüğü yere nasıl götürecek..ya da eşinizin orda ne işi olacak annesinin evine kız götürecek değil hem gören tanıyan olur her bakımdan saçma..zaten ordan sipariş verdiğini bilirdi istemezdi yok ordan söylemeyelim derdi yani
Siz olayı hiç anlamamışsınız.😅 Neyse zaten konu kapandı, olay çözüme kavuştu.🥰

İsmi soyadla beraber tam duyduysanız sosyal medyadan falan baktınız mı Bi bağlantıları var mı diye? İçime böyle Bi kuşku düşse eşime çaktırmayıp araştırırdım. Şimdi bişey varsa bile bulma ihtimaliniz az.
Evet baktım o isimle birsürü hesap var ve hiç bi bağ kuramadım. Çünkü eşim beni aldatmamis çok şükür. Olay çözüldü. Bütün mesajları okursanız yazmıştım yukarda bı yerde.☺️

Merhaba arkadaşlar,
Dünden beri elim ayağım tutmuyor. Ne yapacağımı nasıl sağlıklı düşünüp karar vereceğimi bilemiyorum. Lütfen yardım eder misiniz? Olayı anlatıyorum. Dün çocuklarımla babamgile gitmiştim. Akşam eşim bizi almaya geldi. Arabaya bindik. Eşim dedi ki karnım acıktı, şu dönerci kapatmasaydi ne iyi giderdi şimdi dedi. Ben de bir hafta önce bizi bı donerciye götürmüştü eşim, orayı kastederek ........ Döner'i arasana, eve servisleri vardı galiba dedim. O da var mıydı ya dedi, evet dedim Google'a yaz numaraları çıkar ara sor dedim. O da baktı numarayı buldu aradı. Şimdi burada başlıyor olay. Telefonu açan müşteri temsilcisi bu numaranın sistemlerinde kayıtlı olduğunu, daha önceden sipariş verildiğini söyledi. Ve bir kadın ismi söyledi. Ben şimdi ismi değiştireyim Üzüm Yıldız diyeyim mesela. Ve Cevizli'ye istenmis yemek. Cevizli benim eşimin doğup büyüdüğü semt. Kadın ismi söylenmesine mi sasirayim yoksa söylenen yerin Cevizli olmasına mi? Eşim şaşırdı, ilk defa arıyorum ben dedi, böyle bi kayıt olamaz dedi. Ama kız numarayı tekrar okudu ve evet söylenmiş dedi. Arabada sakindim konduramadim hiç eşime. Hâli tavrı da şüphe uyandırıcı değildi. Gayet kendinden emin, yanlışlık var asla tanımıyorum diyordu. Gece uyuyamadım. Eşime uyuyamıyorum kim bu nasıl olur böyle yanlışlık dedim. Madem böyle bişey yok nasıl böyle konuşabiliyor dedim, bu firmaya dava acicam bu boşanma sebebidir dedim. Eşim de aç dava, araştır, bul, arkandayım dedi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Eşimin başka bı yanlışını görmedim. Beni aldattığını hissetmedim hiç. Daha yeni tatilden döndük, telefonu hep ortadaydı. Telefonuyla çok haşır nesirdir tuvalete bile telefonla girer ama ne dinlediğini ne izlediğini kapidab bile duyuyorum, suphelenecegim bir durum olmadı hiç. Ya çok profesyonel ya da ben çok safim. Ne olur bana akıl verin yardım edin çok kötüyüm. Hızlı hızlı yazdım, umarım anlatabilmisimdir. Düz mantık bakınca
Eşinizin hattı türk telekom mu. Türk telekomsa kimleri aramış kaç dakika konuşmuş bunları öğrenebilirsiniz.

X