sizce boş gebelik mi

sapmaz bence de ama bilemiyorum ki allahtan ümit kesilmez belki ultrason hatalıdır tekrar ne zaman kontrolün
10 gün sonra gel dedi. Bişey söylemedi doktor ama geç olması kötü birşey mi ? Sat 27 Mart dedim imkansız yanlış hatırlıyosundur dedi sadece bende doğru hatırladığımı söyledim o kadar

Kalp atışını duymadan başka doktora gitmiyim dedim. Bıçak saplanır gibi ağrı oluyor doktora ilettim dış gebelik değil dedi
kese gözükmüş dış gebelik ihtimali ortadan kalkıyor sat ı yanlıs hatırlama ihtimalin var mı peki emin misin kesin 27mart

merhaba arkadaslar 7aylık bi oğlum var 2.gebeliğim suan 6+3 son adetim 18mart 24nisanda idrar testi ile öğrendim direkt çift çizgi koyu çıktı hemen o gün kan verdim beta 546cıktı 2gün sonra kan verdim 905 cıktı 2gün sonra yeniledim 1690geldi. 5+4de beta 905iken kese gözüktü ama 3mm idi doktor bir şey demedi rutin kan testlerini istedi sadece asistanı kese boyutunu söyleyince küçük dedi ordan küçük olduğunu anladım. haftaya gel kalp atışını duyarız dedi. ancak ben de hiç bir gebelik belirtisi yok. sadece ilk günlerde adet tarzı karın ağrım vardı sonra kasıklarım fena ağrıdı kasıldı belim fena ağrıdı ve akıntım vardı bazen beyaz bazen sarımsı. 2gündür hepsi kesildi. hiç bir belirtim yok akıntı da yok ağrı da. sadece huzursuz bacak sendromu var o ilk gebeliğimde de olmuştu bunda da oldu. ilk gebeliğimi 4haftada öğrendim betam 369 2gün sonra 707gelmişti yani 4+2de betam 707ydi bu gebelikte betam sanki daha düsük ve ilk gebeliğimde en baştan beri tüm belirtileri yaşadım hatta adetime 1gün kala test yapmıstım belirtilerden hamile oldugumu anlamıştım o dereceydi. 4+6da keseyi görmüştüm ve 9mm idi. bunda 5+4de 3mm. sizce boş gebelik mi. 2güne kalp atısı icin gidicem ama icim icimi yiyor ya duyulmazsa diye hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum. günler geçmiyor saat sayıyorum artık. birkaç yazı okudum böyle durum yaşayanlar boş gebelik cıkmıs falan korktum açıkcası sizin basınıza geldi mi acaba
Canim gitdinmi doktora ? Ben dun gitdm 5 haftalik kese var bebek yok ayni korkuyu yaşiyorum bos gebelik diye.

Canim gitdinmi doktora ? Ben dun gitdm 5 haftalik kese var bebek yok ayni korkuyu yaşiyorum bos gebelik diye.
gittimm biz 13haftalık olduk bileee sat a göre 13 doktora göre 11 haftalıgız. ama sorun yok bebek gelişiyo güzel gelişimi kalbini falan geç duyduk minikmiş ondan hiç canını sıkma ben 7+6 da kalbini duydum o da zor buldular yani minik dediler bol bol dua et insallah sağlıklıca büyür annesi

gittimm biz 13haftalık olduk bileee sat a göre 13 doktora göre 11 haftalıgız. ama sorun yok bebek gelişiyo güzel gelişimi kalbini falan geç duyduk minikmiş ondan hiç canını sıkma ben 7+6 da kalbini duydum o da zor buldular yani minik dediler bol bol dua et insallah sağlıklıca büyür annesi
İnsallah bende iyi haber alirim. Pek umudum yok yazilanlara bakiyorum bos gebelik diyor. 5 haftadayim hayirlisi bakalim

İnsallah bende iyi haber alirim. Pek umudum yok yazilanlara bakiyorum bos gebelik diyor. 5 haftadayim hayirlisi bakalim
canım ben de öyleydim ben 7.haftada gittim kese boştu 2hafta sonra cagırdı doktoe ve olumlu konusmadı ama ben dayanamadım bi hafta sonra baska doktora gittim kalbini duydum miniiğimin hiç canını sıkma bak gör sen de duyacaksın dualarım seninle

İnsallah bende iyi haber alirim. Pek umudum yok yazilanlara bakiyorum bos gebelik diyor. 5 haftadayim hayirlisi bakalim m
canım ben de öyleydim ben 7.haftada gittim kese boştu 2hafta sonra cagırdı doktoe ve olumlu konusmadı ama ben dayanamadım bi hafta sonra baska doktora gittim kalbini duydum miniiğimin hiç canını sıkma bak gör sen de duyacaksın dualarım seninle
Cok tesekkur ederim canim. Allah kalbine gore versin . Bekliyorum icimde cok sıkıntı var

İnsallah bende iyi haber alirim. Pek umudum yok yazilanlara bakiyorum bos gebelik diyor. 5 haftadayim hayirlisi bakalim m

Cok tesekkur ederim canim. Allah kalbine gore versin . Bekliyorum icimde cok sıkıntı var
inan ben de öyleydim hatta edindim bos gebelikten kürtajdan sonra emzirebilir miyim falan onlara bakıyordum allah biliyo yani gittigimde de doktordan bebek yok lafını beklerken bi ses duydum küt kütt. 😭 rabbim herkese tattırsın benim plansız 2. gebeligim ama cok mutluyum zor olcak biraz araları 14 ay oluyor ama cok sükür rabbim aratmadı evlat diye avuc actırmadı arayan avuc acan herkese rabbim bu duyguları tattırsın insallah

inan ben de öyleydim hatta edindim bos gebelikten kürtajdan sonra emzirebilir miyim falan onlara bakıyordum allah biliyo yani gittigimde de doktordan bebek yok lafını beklerken bi ses duydum küt kütt. 😭 rabbim herkese tattırsın benim plansız 2. gebeligim ama cok mutluyum zor olcak biraz araları 14 ay oluyor ama cok sükür rabbim aratmadı evlat diye avuc actırmadı arayan avuc acan herkese rabbim bu duyguları tattırsın insallah
Sag salim kicagina alirsin insallah . Bende var oluşunu bi bilseydim cok rahatlardim. Ama hic belirtim yok sadece göğus agrisi ara bir adet sa ncisi gibi kasik agrisi oluyor. Bulantim falan yok . Boş cikacak diye kalbim yerinden oynuyor resmen . İlk gebeligim 😓1 yil oldu evliyiz ve cok istiyoruz bebeyi. Eşimdede sorun var hala tedavi oluyor

X