Kız İsteme sizce boyle biriyle evlenmeli miyim?

ben zaten çevremdeki insanlardan rahat siz olduğum için boyle biri istemiyorum ama kader çekiyor mu anlamiyorum

normalleştirme o zaman bu durumu kendi içinde. Herkes böyle değil ve herkes evlenmek zorunda da değil. Hayatımı b.k etme pahasına neden evleneyim ki ömür boyu bekar kalırım bütün erkekler böyleyse eğer. Lütfen yapma.

Peki hala evlenmeyi planlamanin sebebi ne?
Bende çok merak ettim. Her mesajında korktuğunu ve istemediğini yazmış ama hala kafası karışık.
Konu sahibi evet çoğu erkek küfür eder ve bilir, ama yakınlarına etmez. Senin ilişkinde yanlış bişeyler var.

gerçektende benim durumumu anlatmışsınız sanirim evlilik konusu oyle hafife alınacak mesele degil

haklisiniz ya aslında iste çevremden kaçış yolu olarak görüyorum ama yağmurdan kaçıp doluya tutulmak olacak sanırım

hangi konularımı

bu konunuzu ! başka örnek vereyim mi ?

Son düzenleme:
bunun benle ilgisi ne öğrenebilir miyim

Cevrenden kacmak icin meslek edin, parani kazan.
Anana babana dayanamadigin bu dunyadada elin kufurbazina mahkum etme kendini.
zaten bir mesleğin var fakat su an icra edemiyorum aslında bende kariyer yapıp evlenmek hic istemiyorum evliliği kaçıs olarak goremek daha kotu

Evlenmen hiç mantıklı görünmüyor. Çevrenden kurtulmak için çalışmayı düşünebilirsin. Belki üniversite okumak da olabilir. Beterin beteri durumu olacak gibi

40 yıllık ailen ve çevrene katlanamayıp elin hanzolarına katlanma motivasyonunu nerden bulursunuz ben de onu

Evlenmen hiç mantıklı görünmüyor. Çevrenden kurtulmak için çalışmayı düşünebilirsin. Belki üniversite okumak da olabilir. Beterin beteri durumu olacak gibi
haklisiniz yağmurdan kaçarken doluya tutunacağım bir meslegim var aslında

Aklını peynir ekmekle mi yedin?
Sorumsuz,küfürbaz, saygısız.....
Aileni dinle yoksa kafani taşlara değil dağlara vurursun net.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…