Sizce bu kuruntu mu yoksa haklı mıyım?

Bence haklısınız ya.Sevgilinize güveniniz tam mı bilmiyorum ama şüphe insanın içini kemirir. Size sorun ya da sormayın demiyorum bu sizin kararınız. Iliskiniz rahat olabilir birbirinizi sıkmıyor birbirinize karışmıyor olabilirsiniz.

Bence haklısınız ya.Sevgilinize güveniniz tam mı bilmiyorum ama şüphe insanın içini kemirir. Size sorun ya da sormayın demiyorum bu sizin kararınız. Iliskiniz rahat olabilir birbirinizi sıkmıyor birbirinize karışmıyor olabilirsiniz.
Yani erkek arkadaşım benim sosyal medya takipçilerime falan karışmıyor genelde, hani daha önceden çalıştığım zamanlarda oradaki erkek personelle takipleşmiştim fark etmemişti bile ama işte ben stalk yaptığım için direkt olarak gözüme batıyor görüyorum

Adama güvenmiyorsanız vardır bildiğiniz bir iş derim.
Haklısınız.
Hiç kimse durup dururken kurcalamaz.

Adama güvenmiyorsanız vardır bildiğiniz bir iş derim.
Haklısınız.
Hiç kimse durup dururken kurcalamaz.
Aslında onunla alakalı değil yapı olarak çok kuruntulu bir insanım. Neredeyse 5 sene olacak beraberiz herhangi bir yanlışını görmedim çok şükür tabi Allahla onun arasında bilemem ama yani kız seni takip etmiyor niye hala takip ediyorsun ki, dimi

Kadın takip etse, bir nebze diyeceğim de, tavşan dağa küsmüş misali.
Öyle mi diyorsunuz? Boşuna kuruntu mu yapıyorum? Ama o zaman erkek arkadaşım ne diye takip ediyor ki, normalde biri beni geri takip etmese çıkartırım sosyal medyamdan onu

Aslında onunla alakalı değil yapı olarak çok kuruntulu bir insanım. Neredeyse 5 sene olacak beraberiz herhangi bir yanlışını görmedim çok şükür tabi Allahla onun arasında bilemem ama yani kız seni takip etmiyor niye hala takip ediyorsun ki, dimi
Kendin kuruntuluysan yardım almalısın.
5 senedir git gide artmıştır bu paranoyalar.
Artı ben de olsam arkadaşı olmayan,ünlü de olmayan birini sevgilim takip etsin istemezdim. Arkadaş olsalar kadın da takip ederdi di mi?

Öyle mi diyorsunuz? Boşuna kuruntu mu yapıyorum? Ama o zaman erkek arkadaşım ne diye takip ediyor ki, normalde biri beni geri takip etmese çıkartırım sosyal medyamdan onu
Ben de takip ediyorum, onlar etmiyor.
Mesela bir virtüözü takip ediyorum, ünlü biri falan değil.
Ya da onu takip ettiğim için çeşitli enstrüman çalan insanlar beni takip ediyor, ben etmiyorum.
Sosyal medyayı bu kadar ciddiye almayın, merak ettiğiniz, bağlantıda olmak istediğiniz veyahut sadece size ileride iş bağlantısı olabilecek insanları bile takip ediyorsunuz.
Ben sırf takipçisi çoğalsın diye azmin örneği insanları da takip ediyorum.

Onlar arkadaşlarımız, hayatlarımızdaki insanlar değil ki.

Kendin kuruntuluysan yardım almalısın.
5 senedir git gide artmıştır bu paranoyalar.
Artı ben de olsam arkadaşı olmayan,ünlü de olmayan birini sevgilim takip etsin istemezdim. Arkadaş olsalar kadın da takip ederdi di mi?
Yani tanıştıkları belli diye düşünüyorum çünkü kız gerçekten erkek arkadaşımın bulunduğu şehirde mekanda bulunmuş resimlerinden gördüğüm kadarı ile. Ama yani geri takip atmamış, ne diye hala takip ediyorsun ki dimi. Sizce sorsam mı tekrar? Yani takıntılı görünecem bu sefer de, sürekli onu stalkladığımı bilsin istemiyorum

Yani tanıştıkları belli diye düşünüyorum çünkü kız gerçekten erkek arkadaşımın bulunduğu şehirde mekanda bulunmuş resimlerinden gördüğüm kadarı ile. Ama yani geri takip atmamış, ne diye hala takip ediyorsun ki dimi. Sizce sorsam mı tekrar? Yani takıntılı görünecem bu sefer de, sürekli onu stalkladığımı bilsin istemiyorum
Önce bir takıntıların için yardım almalısın.
Sonra gerekiyorsa sor da cevap belli.
Kız değil ama adam kızı merak ediyor demek ki...

Ben de takip ediyorum, onlar etmiyor.
Mesela bir virtüözü takip ediyorum, ünlü biri falan değil.
Ya da onu takip ettiğim için çeşitli enstrüman çalan insanlar beni takip ediyor, ben etmiyorum.
Sosyal medyayı bu kadar ciddiye almayın, merak ettiğiniz, bağlantıda olmak istediğiniz veyahut sadece size ileride iş bağlantısı olabilecek insanları bile takip ediyorsunuz.
Ben sırf takipçisi çoğalsın diye azmin örneği insanları da takip ediyorum.

Onlar arkadaşlarımız, hayatlarımızdaki insanlar değil ki.
Yani evet haklısınız teşekkür ederim. Ama kız senden ilerde villa falan almak istese seni geri takip ederdi, etmemiş ki. Yani az çok villa alma ihtimalinin düşük olduğunu tahmin ediyordur erkek arkadaşım. Yine de buna rağmen takip ediyor hala

Yani evet haklısınız teşekkür ederim. Ama kız senden ilerde villa falan almak istese seni geri takip ederdi, etmemiş ki. Yani az çok villa alma ihtimalinin düşük olduğunu tahmin ediyordur erkek arkadaşım. Yine de buna rağmen takip ediyor hala
Ben de çok villa sayfalarını takip ederim, bunu görenler beni de takip ediyor, ben etmiyorum.
Önümüzdeki 5 sene içerisinde de alma ihtilalim dahi yok, bunu onlar nereden bilecek?

Kısaca, kuruntu yapıyorsunuz.

Ben de çok villa sayfalarını takip ederim, bunu görenler beni de takip ediyor, ben etmiyorum.
Önümüzdeki 5 sene içerisinde de alma ihtilalim dahi yok, bunu onlar nereden bilecek?

Kısaca, kuruntu yapıyorsunuz.
Erkek arkadaşımın villa hesabı değil ama kendi şahsi hesabı, bi bakıma kendi hesabını büyütmek istiyor, yaşadığı turistik şehirdeki güzel mekanları çekip reels video olarak instagram hesabına atıyor falan. Hani evet takipçi kasıyor bunu geçtim ama kız seni takip etmiyor ya sende etme. Kızın babası falan da emlakçılık işi yapıyormuş o nedenle haberleşmek için takip ettiğini söyledi ama off bilmiyorum. Gerçekten bir dış göz olarak ne diyorsunuz siz

Erkek arkadaşımın villa hesabı değil ama kendi şahsi hesabı, bi bakıma kendi hesabını büyütmek istiyor, yaşadığı turistik şehirdeki güzel mekanları çekip reels video olarak instagram hesabına atıyor falan. Hani evet takipçi kasıyor bunu geçtim ama kız seni takip etmiyor ya sende etme. Kızın babası falan da emlakçılık işi yapıyormuş o nedenle haberleşmek için takip ettiğini söyledi ama off bilmiyorum. Gerçekten bir dış göz olarak ne diyorsunuz siz
Ne olabilir?
Sadece bunu düşünürüm ben.
Bir kere o kız sevgilinize bakacak mı? 😅
Velev ki baktı diyelim, aralarında bir şey mi olacak?
Hepsini geçtim, sevgilim dediğim adam bu kadar karaktersiz olabilir mi?
Sosyal medyaya gerek yok, güven problemi varsa komşusu, iş arkadaşı, sokakta geçen kadın yeter yani ve ruhunuz da duyamaz.
Asıl mesele daima güvendir, dış tehditler değildir.
Sevgilinize birileri sırnaşsa bile dönüp bakmayacak kadar kendini bilmesi önemlidir.
Yoksa şunu takip etmiş, o buna şöyle yazmış hepsi ama hepsi hikaye.
İş daima insanın kendindedir.

Ne olabilir?
Sadece bunu düşünürüm ben.
Bir kere o kız sevgilinize bakacak mı? 😅
Velev ki baktı diyelim, aralarında bir şey mi olacak?
Hepsini geçtim, sevgilim dediğim adam bu kadar karaktersiz olabilir mi?
Sosyal medyaya gerek yok, güven problemi varsa komşusu, iş arkadaşı, sokakta geçen kadın yeter yani ve ruhunuz da duyamaz.
Asıl mesele daima güvendir, dış tehditler değildir.
Sevgilinize birileri sırnaşsa bile dönüp bakmayacak kadar kendini bilmesi önemlidir.
Yoksa şunu takip etmiş, o buna şöyle yazmış hepsi ama hepsi hikaye.
İş daima insanın kendindedir.
Haklısınız gerçekten, içim biraz rahatladı. O zaman boşverip zamana bırakmak en iyisi değil mi? Şu zamana kadar çok şükür herhangi bir yanlışını görmedim bu konularda tabi dediğim gibi Allah ile onun arasında ama, zamana bırakmak lazım şu anda

Herkese merhaba, of stalk batağına düştüm son zamanlarda, çok kötü. Ya erkek arkadaşım instagram hesabından yabancı bir kızı takip etmişti, sorduğumda ise iş yerinde tanıştığını falan söyledi, birde bir abisi villa işleriyle uğraşıyor turistik yerde yaşıyorlar ve bu nedenle zengin insanlarla tanışıyorum villa falan satarız diye dedi. Bu iş için birkaç erkekle de takipleşmişti daha önceden, villa kiralarız satarız diye ama bu kızı takip etmesi sinirimi bozdu. İşte buna çok takılma falan dedi bir de zaten hesabını açtı takipçi falan kasıyor. Ama kız erkek arkadaşımı takip etmemiş, erkek arkadaşım buna rağmen kızı hala takip ediyor. Kıza baktığımda kendi ülkesine falan dönmüş oradan hikaye falan paylaşıyor. Nedenini merak ettim, sizce sorsam mı? İşte bu kız seni takip etmiyor sen ne diye hala takip ediyorsun falan desem mi sizce? Yoksa çok takıntılı mı görünürüm gözünde? Zaten hani kızla ilgili nerden tanıştığını sormuştum bide şimdi sorarsam sürekli kıza kafa yoruyormuşum gibi görünür. Sormaya da çekiniyorum ama merak ettim ya off. Sizce haklı mıyım? Kuruntu mu yapıyorum?
Boşver takma bence.. ortada bişi yok çünkü

X