Sizce bu normal mi ? Bilemedim ...

Yazmayacağım diyorum ama dayanamadım. İnsan çocuğuyla hayvanını nasıl eşit derecede sevebilir? Hayret ediyorum gerçekten.

Bilmiyorum benim için çocuğumun yeri ayrıdır hayvanların yeri ayrıdır ben evde hayvan beslemiyorum alerjim olduğu için ama severim.

Bence bu doguştan gelen bir şey. Eşimle bende normal seviyede severiz hayvanları. 11 yaşinda kizim var. O kadar çok seviyor ki kedileri köpekleri. Bahcede kedileri var. Ben onlarin annesiyim diyor. Gecenlerde yavru bir kedi öldü. .1 gün boyunca agladı. Hayali büyüyünce evinde bir suru kedi beslemek. Bahcesinde de çeşit çeşit hayvnlari olcakmiş. Hayvanlara eziyet edenlere şaşıriyorum nasil bir sevgisizlikte büyudülerse.

Tartışmanız benimle alakalı değil biliyorum , rica ediyorum ‘sen avukat mısın’ gibi konuşmalar yapmayalım . Benim konumun altında gereksiz tartışmaya girmeyin. Ayrıca hepimiz bazen yanlış yazıyoruz , belki yanlış bildiğimizden, bazen de yazarken yanlışlıkla oluyor. WOMAN WOMAN ‘muhatap’ değil de muhattap yazmış... Sizin bunu özellikle yazmanız , sanırım can sıkıntısından , hayatınıza biraz hareketlilik gelsin diye . Malum ‘asperger’ siniz ya , insanlarla iletişim sorununuz var :KK66: Son olarakta Türkçeye olan bu duyarlılığınızı takdir ettim , ama söylemeden geçemeyeceğim , yukarıdaki son şu cümlenizde ‘Vicdana sığar mı bu...’ en sonda üç nokta değil, soru işareti (?) olması gerekiyor .

Sevgiler :KK66:

WOMAN WOMAN profil çok tatlı duruyor, eşkiya çetesi :)
Biz WOMAN WOMAN ile medeni iki insan gibi konuşuyoruz,size ne oluyor?

Son düzenleme:
Ben avukatıyım . O sebeple karıştım
Bakın berlin8982 berlin8982 arkadaşım, bu olay beni üzmeye başladı. Biz düşman mıyız ki böyle tartışıyoruz? Çevremde gördüğüm bir sürü kötü olay var hayvanlarla ilgili. Ben hayvanları seviyorum. Evimde yıllarca kuş,balık,civciv besledim. Köpeklere karşı fobim var. Bunun sebebi ise sokak köpeklerinin saldırması sanırım. Ben sizlerin tahmin edemeyeceği kadar vicdanlı bir insanım. Sonuçta kimse kimsenin kalbini bilemez,öyle değil mi? Hayvanlara karşı en ufak bir saygısız söylemim olmamışken bu tavrınız beni üzdü. İyi günler dilerim.

Bakın berlin8982 berlin8982 arkadaşım, bu olay beni üzmeye başladı. Biz düşman mıyız ki böyle tartışıyoruz? Çevremde gördüğüm bir sürü kötü olay var hayvanlarla ilgili. Ben hayvanları seviyorum. Evimde yıllarca kuş,balık,civciv besledim. Köpeklere karşı fobim var. Bunun sebebi ise sokak köpeklerinin saldırması sanırım. Ben sizlerin tahmin edemeyeceği kadar vicdanlı bir insanım. Sonuçta kimse kimsenin kalbini bilemez,öyle değil mi? Hayvanlara karşı en ufak bir saygısız söylemim olmamışken bu tavrınız beni üzdü. İyi günler dilerim.

Tartışma mı ? Ben tartışmıyorum sizinle ... sadece siz bunu başlattınız , benden aynı karşılığı görünce işe yaramadığını anladınız .
Size de iyi günler .

Tartışmanız benimle alakalı değil biliyorum , rica ediyorum ‘sen avukat mısın’ gibi konuşmalar yapmayalım . Benim konumun altında gereksiz tartışmaya girmeyin. Ayrıca hepimiz bazen yanlış yazıyoruz , belki yanlış bildiğimizden, bazen de yazarken yanlışlıkla oluyor. WOMAN WOMAN ‘muhatap’ değil de muhattap yazmış... Sizin bunu özellikle yazmanız , sanırım can sıkıntısından , hayatınıza biraz hareketlilik gelsin diye . Malum ‘asperger’ siniz ya , insanlarla iletişim sorununuz var :KK66: Son olarakta Türkçeye olan bu duyarlılığınızı takdir ettim , ama söylemeden geçemeyeceğim , yukarıdaki son şu cümlenizde ‘Vicdana sığar mı bu...’ en sonda üç nokta değil, soru işareti (?) olması gerekiyor .

Sevgiler :KK66:

WOMAN WOMAN profil çok tatlı duruyor, eşkiya çetesi :)
Ahahaha benim kiz kankasiyla :)

berlin8982 berlin8982 ve T torarikar kizlar bir sakin, benim yuzumden ikiniz tartismayin. T torarikar kelimenin dogru yazilisini biliyorum elbette ama insan aliskanliklarindan kolay vazgecemiyor. Uzun sure yanlis kullanmistim, siz duzeltmeden cok once ogrenmistim ama dedigim gibi vazgecemiyorum. Siz bana turkceden saldirinca konu sahibi arkadas da hakli olarak sizdeki hatayi duzeltti zira konu onun konusu ve bastan beri birbirinden garip mesajlari atan sizsiniz maalesef.

berlin8982 berlin8982 arkadasim tesekkur ederim ama ben zaten avukatim, savunurum kendi kendimi :KK70:isin esprisi bir yana benim icin kimseyle tartismaya girmene, sinirlenmene, hele ki boyle tatli bir konuda, hic gerek yoktu :KK200:

berlin8982 berlin8982 ve T torarikar kizlar bir sakin, benim yuzumden ikiniz tartismayin. T torarikar kelimenin dogru yazilisini biliyorum elbette ama insan aliskanliklarindan kolay vazgecemiyor. Uzun sure yanlis kullanmistim, siz duzeltmeden cok once ogrenmistim ama dedigim gibi vazgecemiyorum. Siz bana turkceden saldirinca konu sahibi arkadas da hakli olarak sizdeki hatayi duzeltti zira konu onun konusu ve bastan beri birbirinden garip mesajlari atan sizsiniz maalesef.

berlin8982 berlin8982 arkadasim tesekkur ederim ama ben zaten avukatim, savunurum kendi kendimi :KK70:isin esprisi bir yana benim icin kimseyle tartismaya girmene, sinirlenmene, hele ki boyle tatli bir konuda, hic gerek yoktu :KK200:

:KK200:

Yakınlarda bebeğimi canımı dostumu hayat arkadaşımı yani kedimi kaybetmiş biri olarak sadece onun gözlerinin içine son defa bakabilmek için nelerimi vermezdim.
Hayvanları sevin zarar vermeyin...Dünya onlarla daha da güzel.Onlarda birer evlat can değil mi?Ben böyle düşünüyorum sanırım.:KK200:

Valla ben de onu düşünüyorum . Biz insanlarda keşke onlar gibi paylaşmayı öğrenebilsek :KK66:

Eklentiler

• 9E14F42E-6CA5-4CE3-B287-D79A74269374.jpeg
    9E14F42E-6CA5-4CE3-B287-D79A74269374.jpeg
    36 KB · Görüntüleme: 46
Hayvan sevgisi başka ya iki kedim canlarım var rabbim uzun ömürler versin tırnaklarını iki ayaklılara değişmem insanlardan daha değerliler sokak hayvanlarım da dahil

Kimseye kin tutmak istemem. İstemeden kalp kırdıysam özür dilerim. Hakkınızı helal edin. İyi geceler.

Bir insana kendini adamakla bivhayvsna kendini adamakla arasında fark olduğunu düşünenler anormal aslında. İkisinin de canı yok mu sonucta

X