Günlük Kombinler sizce bu straplez buluzu nasil giymeliyim?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
18
1
$10592312_10203210018264690_1258398196_n.jpg arkadaslar bu straplez buluzu sadece sortlami giymeliyim? ben bol uzun ispanyol pacali kotla dusunmustum. siz ne dersiniz? bol bir buluz bira ama bu arada cok kisa degil gobegimi ortuyor. :KK1:

http://hizliresimyukle.com/image/PIhH

Canım sortla daha iyi olur gibime geldi uzun pantolon üzerine çok yazlık olur ama şort üzerine yazın gayet şık olur takilarla da zenginleştirmeyi unutma :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sortla daha iyi olur gibime geldi uzun pantolon üzerine çok yazlık olur ama şort üzerine yazın gayet şık olur takilarla da zenginleştirmeyi unutma :)

Sagol canım.. Bugun sortla giydim bende zaten :}

Son düzenleme:

Sagol canım.. Bugun sortla giydim bende zaten :}

uzun etekle denediniz mi derin yırtmaçlı bir etekle hoş olur yine yazlık büyük takılarla :)

X