Sizce burun estetiği yaptırmalı mıyım? [Fotoğraflı]

icepeak

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
100
15
25
Eki Görüntüle IMG_20231015_124715_208.webp
Sağ ve soldan çapraz duruşu farklı. Bir tarafta düz, bir tarafta burun ucu düşük, sağ sol profillerim farklı bu yüzden, ince derili ve küçük bir burnum var ama kalkık olsa bana gerçekten çok yakışırdı. Ablam hemşire ve hiçbir doktor bu burna estetik yapmaz diyor, bilmiyorum ya :/ sizce ? Burnumun iki yani eşit değil ve yüzüme düşüklük katıyor

Son düzenleme:
Fotoğraf eklendi mi anlamadım

Eklentiler

• IMG_20231015_124715_208.webp
    59,2 KB · Görüntüleme: 121
Bence güzel burnunuz

Ufak tefek kusurları olanlar genelde pişman oluyor ameliyat sonrası🙈
evet ben de pişman olmaktan çok korkuyorum. gerçekten çok garip bir burun ya, bi taraftan düşük, bir taraftan dümdüz :/ aynanın karşısında bile anlam veremiyorum

Burnunuz yüzünüzde sırıtmıyorsa elleşmeyin derim.
Öte yandan problemleri var yok değil. Rinoplasti sonrası pişmanlık yaşayanların sayısı da az değil. Durduk yere başınıza dert açmayın derim.

Burnunuz gayet güzel eğer nefes almada zorluk vs gibi yaşam kalitenizi etkileyecek bir şikayetiniz yoksa ameliyat olmayın.

Burun dolgusunun kör yapma riskinin yüksek olduğu için önerilmiyor diye biliyorum.

Sakın dokundurma estetik burun en büyük pişmanlık ve geri dönüşü yok. Sonra burnumda birsey yoktu ne demeye bu kadar risk aldım da yaptırdım diye pişmanlıktan kafayı yersin. Doğal burun gibisi varmi yumuşacık ve kullanışlı estetik burun zor ve kazık gibi o da en iyisi olursa bir çok da riski var beraberinde. Bu fikri at aklından kardeş inan hiç ama hiç gerek yok

Sakın dokundurma estetik burun en büyük pişmanlık ve geri dönüşü yok. Sonra burnumda birsey yoktu ne demeye bu kadar risk aldım da yaptırdım diye pişmanlıktan kafayı yersin. Doğal burun gibisi varmi yumuşacık ve kullanışlı estetik burun zor ve kazık gibi o da en iyisi olursa bir çok da riski var beraberinde. Bu fikri at aklından kardeş inan hiç ama hiç gerek yok
siz benim ihtiyacım olmadığını mı düşünüyorsunuz yoksa genel olarak burun estetiğine mi karşısınız?

X