Göz Makyajı Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
$contouch.jpg uzun zamandır bu ürünü kullanıyorum kapatma oranı çok iyi yeterli aydınlatmayı sağlıyor

ben daha alıp kullanmadım ama makyaj bloglarındaki tavsiyelere göre

too faced absolutely flawless condcealer
bobbi brown corrector+concealer kit
mac prolong wear ve studio fix
helena rubinstein concealer kit (bu türkiyede yok galiba)

tam ten rengime uygun olması ve fiyat olarak da uygun olması sebebiyle essence stik kapatıcı.

benefit erase paste benim gibi genetik ve fazla karanlık bir göz çevresi olan birini memnun etti. açık orta koyu 3 tonu var bu yüzden uygun olanı seçmesi oldukça kolay. çok başarılı ama kullanırken dikkat, yoğun bir ürün, ince bir tabaka yeterli geliyor. tavsiye ederim biraz pahalı kabul, ama alalı aylar oldu hala yarısını bitiremedim. :)

benefit erase paste benim gibi genetik ve fazla karanlık bir göz çevresi olan birini memnun etti. açık orta koyu 3 tonu var bu yüzden uygun olanı seçmesi oldukça kolay. çok başarılı ama kullanırken dikkat, yoğun bir ürün, ince bir tabaka yeterli geliyor. tavsiye ederim biraz pahalı kabul, ama alalı aylar oldu hala yarısını bitiremedim. :)

Benefit ürünleri sephora damı satılıyordu? Yada watsons??

Eda hanim mer
clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım
eda hanim merhaba rica etsem doktorunuzun verdigi kremi yazarmisiniz benimde cok morluklarim var iyi gelir diye umit ediyorum.tesekkurler

Ben Bourjois türkiyede satıldığı zamanlarda healty mix kapatıcısını kullanıyordum allahım ne şahane bir şeydi o :KK68: Birdaha o kadar güzel kapatıcıya rastlamadım.. şuan mac prolong wear la idare ediyorum o da çok güzel ama aklım bourjois de hala... :KK61:

Ben Bourjois türkiyede satıldığı zamanlarda healty mix kapatıcısını kullanıyordum allahım ne şahane bir şeydi o :KK68: Birdaha o kadar güzel kapatıcıya rastlamadım.. şuan mac prolong wear la idare ediyorum o da çok güzel ama aklım bourjois de hala... :KK61:
ay bu bourjois da ne diye çekildiyse tr den.. :KK12:

Hem hafif bir ürün olsun hem iyi kapatsın hem göz altı çizgilerine dolmasın istiyorsan Shiseido Natural Finish Concealer'ı denemeni öneririm.
Evet fiyatı çok yüksek ama çok bereketli uzun süre gidiyor ve kalıcılığı mükemmel.

X