Sizce fiziğim mi yüzüm mü güzel?

Nedense profile bakinca yıldız çağrı anımsadım 😏

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-22-01-13-27.png
    Screenshot_2022-07-22-01-13-27.png
    310,1 KB · Görüntüleme: 37
T Turkan06 bir üye var devamlı böyle konular açıyor acaba o musunuz diye düşünmüş olabilirler.

Yaşın küçük kimsenin seni güzel bulmasına ihtiyacın yok. Sen kendine güvendikçe kendini güzel buldukça enerjini karşı tarafa aktarırsın ve seni senin istediğin gibi görürler

Beğendiniz şeyleri detaylıca yorumlar mısınız
Ben çok beğenmedim aslında.
Ama en çok karakterini
Bana ait istediğim gibi paylaşırım en azından birileri gibi sokak kadını değilimm
Ben gayet normalim sana da başkalarının işlerine burnunu sokmamayı tavsiye ederim madem sen bana tavsiye verdin
Kıskançlık çanları çalıyor şu anda kulaklarım zonkladı cidden ters surat
Senin gibi kadın mı kız mı belli olmayan birinin yorumunu alacak değilim

Konuya gelirsek demişsin ki;
Ortalama üstü güzelliğe sahibim bence
Vücudum gayet güzel yani yüz hatlarım kemikli siyah saç beyaz ten
İnsanların kendini sevmesini, özgüvenli olmasını severim . Bence özgüven bile insana güzellik katar. Ama biraz da kendini bilmek lazım. Hiç de ortalama üstü bir guzelligin yok. Gayet sokağa çık, ilk gordugun eliyuzu düzgün beş kadının ortalamasısin. Çirkin değilsin ama ortalama üstü de değilsin.
Madem böyle iddialisin daha güzel bir fotonu koysaydin keşke.
Fiziğin çocuk gibi, yüz hatlarin da otuzlu yaslar gibi duruyor. 23 olduğuna inanmak zor.
Başka resimler atarsan onları da yorumlayayim,bu kadarcik resimden bu kadar çıktı yorum

Ben çok beğenmedim aslında.
Ama en çok karakterini

Konuya gelirsek demişsin ki;

İnsanların kendini sevmesini, özgüvenli olmasını severim . Bence özgüven bile insana güzellik katar. Ama biraz da kendini bilmek lazım. Hiç de ortalama üstü bir guzelligin yok. Gayet sokağa çık, ilk gordugun eliyuzu düzgün beş kadının ortalamasısin. Çirkin değilsin ama ortalama üstü de değilsin.
Madem böyle iddialisin daha güzel bir fotonu koysaydin keşke.
Fiziğin çocuk gibi, yüz hatlarin da otuzlu yaslar gibi duruyor. 23 olduğuna inanmak zor.
Başka resimler atarsan onları da yorumlayayim,bu kadarcik resimden bu kadar çıktı yorum
Üstümdekibol zaten tayt da yakışıyor siyah saç beyaz ten masum yüz he bir de temiz bir kızım buradakilerin aksine

X