Sizce gebelik varmidir

Sleniy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
14
1
28
18 subat günü iliskiye girdik fakat 2 3 dk surdu bosalma olmadi yarida kaldi zevk suyundan emin degiliz .. adet dönemine yakin bir zaman oldugu icin ertesi gunu hapida almadim.. 22 subatta olmam gereken gun adet oldum 4 gün sürdü herzamanki yogunluktaydi .. fakat simdi vajinamda yanma kasiklarimda agri var ara sirada atesim yukseliyor gibi hissediyorum korkmaya basladim hamilelik olma ihtimali varmi normal sartlarda adet oldugum icin suphem yoktu ama yinede sormak istedim size icim hic rahat degil daha once boyle birsey yasamadim cunku ..

HzafanrR

Dualar eder insan mutlu bir ömür için.❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2016
3.195
3.195
Eğer gebelik istemiyorsanız ilk önce önlemini almanız gerekiyor. Adet olmuşsunuz zaten ama korunmamanız sizi şüpeye düşürmeye devam edecek.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın