Sizce gideyim mi?

Adamlar 3 elemanı tek kişide toplayıp bir de asgari ücret veriyorlar. Sekreter+çaycı+temizlikçi. Herkes kurnaz tilki olmuş. Bu iş size çok zor gelir. Ben olsam gitmem.

Adamlar 3 elemanı tek kişide toplayıp bir de asgari ücret veriyorlar. Sekreter+çaycı+temizlikçi. Herkes kurnaz tilki olmuş. Bu iş size çok zor gelir. Ben olsam gitmem.
Ben de farkındayım ama resmen veridkleri mesaj şu : ''işinize gelirse sen gelmezsen umrumda değil nasıl olsa birini bulurum'' insanlar çok insafsızlamış şirketler çok adileşmiş iyiyi bulmak çok zor kaliteli olan firmalar elbette var

Merhaba arkadaşlar 7,8 aydır iş arıyorum gidip geldim bir çok kez ama nasip olmadı yarın için bir firma görüşmeye çağırdı sizlere danışmak istedim gidip gitmeme konusunda bir an kararsız kaldım

Maaş : Asgari ücret + yol+yemek (sodexo)
Yapılacak iş sekreter+çay temizlik
Mesai saatlerl hafta içi 9-6 haftasonu tatil

Bir iş merkezi içerisinde bilişim firması burası

Hani kararsız kaldım acaba biraz daha mı beklesem yoksa görüşmeye gidip bir şansımı mı denesem? Ne dersiniz?
Dışarıdan bakınca bence iyi duruyor.Haftasonu tatil olmasi güzel.Saatler düzenli.Magazacilik ta böyle olmuyor aksine insanlar evde ve tatil diye gezdikleri için haftasonu çalışmak zorundasınız.Ve akşam üzeri iş olmadığı için gene vardiyalar hep akşam üzeri olur.Ben işi beğendim.Sizi sadece temizlik zorlayabilir.Yinede en azından girin ve işi deneyimleyin derim.

Merhaba arkadaşlar 7,8 aydır iş arıyorum gidip geldim bir çok kez ama nasip olmadı yarın için bir firma görüşmeye çağırdı sizlere danışmak istedim gidip gitmeme konusunda bir an kararsız kaldım

Maaş : Asgari ücret + yol+yemek (sodexo)
Yapılacak iş sekreter+çay temizlik
Mesai saatlerl hafta içi 9-6 haftasonu tatil

Bir iş merkezi içerisinde bilişim firması burası

Hani kararsız kaldım acaba biraz daha mı beklesem yoksa görüşmeye gidip bir şansımı mı denesem? Ne dersiniz?
Yani bence gidip bir ortamı görün, size tavırları nasıl olacak ona bakın, biraz da çalışanları süzersiniz. Bayağıdır da iş bakıyormuşsunuz. Belki içinize siner, belki sinmez. Hiç değilse değerlendirmiş olursunuz, belki gidince cazip gelir size de.

Ben de farkındayım ama resmen veridkleri mesaj şu : ''işinize gelirse sen gelmezsen umrumda değil nasıl olsa birini bulurum'' insanlar çok insafsızlamış şirketler çok adileşmiş iyiyi bulmak çok zor kaliteli olan firmalar elbette var
Maalesef öyle. Gelmezsen bi tane Afgan Suriyeli bulur çalıştırırım diye de düşünüyorlar artık. Bir ara artık kimseye güvenemediğimiz için, ağır depresyona girmiştim. Ülkede namuslu insan çok az kaldı gerçekten.
Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

X