sizce haklı mı ? yazmalı mıyım ?

Hem kendi zaman istemiş hem de sen patlayınca seni suçlamış salak mı ne. Hiç de inanma bu manipülasyon Lara. Değer veren erkek bu kadar ilgisiz olamaz zaten aramaamzlik yapamazdi. Bu issiz adam sendromları bana çok saçma geliyo. Hayatı çok karışık mis bilmemne. Anlatsın o zaman madem degerlisin. Boş laf. Oyalama taktigi. Bence msj at seni beklemekten sıkıldım bahanelerinden de sıkıldım bı daha arama de.

Son düzenleme:
Profesyonel manipulatif. Takdir ettim. O kadar ustaca manevra yapiyor ki seni bile kendinden supheye dusurmus acaba ben mi ilgisizdim vs diye. Arkadasim , guzel arkadasim, akli basinda bir kadin olduguna inaniyorum, neden birilerinin onune attigi sevgi kirintilariyla yetinmeye calisiyosun? Bas k..cina tekmeyi ya. Kimse kusura bakmasin ama durum bu. Boyle iliski olmaz. Sen bu adamin sevgisini sicakligini ilgisini hissedemiyosun. Cunku adam yaninda degil ki. Adam hayatinda degil senin. Bir gun kiytiriktan yaziyo bes gun ses yok. Ben akvaryumdaki baligima bile her gun yem veriyorum, iki gunde bir suyunu degistiriyorum. Boyle iliski mi olur. Bir de demis ki varligini hissetmek guzel. Bunun meali "sen kosende bekle, arada egomu seninle tatmin etmek hosuma gidiyo." Iliskiyi falan da gectim en zor zamaninda yaninda degil bu insan. Annecigine acil sifalar diliyorum ve sunu da soylemek istiyorum, Allah korusun annemin bir rahatsizligi olsaydi ve esimin destegini hissedemeseydim esimle bile arama kapanmaz bir ucurum girerdi.
Yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu nedense. Her kelimesine ne bir eksik ne bir fazla tamamiyla katılıyorum.

Çok zor bir dönemden geçiyorum ve evet tek bir sevgi kırıntısına muhtacım. Kendimi kandırıp bahaneler üretiyorum. Seviyordur sorunu var diyorum, ben ilgilenmedim hiç sormadım o da o yüzden böyle diyorum.

Biliyorum ki hiçbiri sebep değil . biliyorum ki eğer sevse hiç bir şey ona engel olamazdı. Evet hiç yanımda değil , olsun çok isterdim ama değil.

Evet şimdi ben onu arayıp uzun uzun konuşsam da, uzun uzun yazsam da hiç bir şey değişmeyecek.

çok üzgünüm bu duruma düştüğüm için. Mesajınızı dönüp dönüp her özlediğimde okuyup gerçeklerle yüzleşeceğim.

Hem kendi zaman istemiş hem de sen patlayınca seni suçlamış salak mı ne. Hiç de inanma bu manipülasyon Lara. Değer veren erkek bu kadar ilgisiz olamaz zaten aramaamzlik yapamazdi. Bence msj at seni beklemekten sıkıldım bahanelerinden de sıkıldım bı daha arama de.
evet aynen öyle oldu. Ben patlayınca o da eteğindeki taşları döktü gibi bir izlenim verdi.
Bende kendimden şüphe ettim haklı mı acaba diye.

durup dururken mesaj atmam saçma olur şuan . 15 gündür konuşmuyoruz. Belki de bir daha hiç yazmayacak.

Eğer mesaj atarsa bunları söyleyebilirim.

evet aynen öyle oldu. Ben patlayınca o da eteğindeki taşları döktü gibi bir izlenim verdi.
Bende kendimden şüphe ettim haklı mı acaba diye.

durup dururken mesaj atmam saçma olur şuan . 15 gündür konuşmuyoruz. Belki de bir daha hiç yazmayacak.

Eğer mesaj atarsa bunları söyleyebilirim.
Evet ama ayrılık konuşması bile yapamadın kendi kendine oyaladı gerizrkali şimdi de yine kendini haklı görüp yazmayacak bence artık. Gıcık oldum ya. Issız adam tripli adamlara sinir oluyorum

Evet ama ayrılık konuşması bile yapamadın kendi kendine oyaladı gerizrkali şimdi de yine kendini haklı görüp yazmayacak bence artık. Gıcık oldum ya. Issız adam tripli adamlara sinir oluyorum
belki de ayrılık konuşması yapacağımı anladı. Ben seni sildim sen bunu bile fark etmedin o kadar umursamazsın dedim.
Fark etmiş sözde öyle dedi ama inanmadım.

Sildigimi görse yazmazdı.
Beni niye sildin diye sormamı mı bekledin bir de dedi. Hayır ben kabullendim olmayacağını yoluma bakmaya karar verdim dedim.

Böyle bir lafı asla alttan alacak biri değil. Sen bilirsin derdi. Aksine çok fazla ısrar etti. Ona inanmam için.

Belki de bu sefer gerçekten vazgeçtiğimi anladı. Yazmayacak mı bilmiyorum.
Havada kaldı. Son kez yazmasını net bir şekilde bitirmeyi istiyorum aslında.

ona göre evet . bana göre hayır.

Aslında en son konuşma ayrılık konuşması gibiydi de inanın buna ne cevap vereceğimi bile bilmiyorum. O kadar saçma bir durumun içindeyim.
Her yerden engelleyin. Ayrılığın ilanı bu olur böylece.

belki de ayrılık konuşması yapacağımı anladı. Ben seni sildim sen bunu bile fark etmedin o kadar umursamazsın dedim.
Fark etmiş sözde öyle dedi ama inanmadım.

Sildigimi görse yazmazdı.
Beni niye sildin diye sormamı mı bekledin bir de dedi. Hayır ben kabullendim olmayacağını yoluma bakmaya karar verdim dedim.

Böyle bir lafı asla alttan alacak biri değil. Sen bilirsin derdi. Aksine çok fazla ısrar etti. Ona inanmam için.

Belki de bu sefer gerçekten vazgeçtiğimi anladı. Yazmayacak mı bilmiyorum.
Havada kaldı. Son kez yazmasını net bir şekilde bitirmeyi istiyorum aslında.

Benim ikiniz de gördüğüm şey siz hiçbir zaman bir olamamışsınız. YAni birbiriniz için doğru kişiler olmadığınız davranışlarınızdan çok belli. Sevgilinin en yakın arkadaşı kaza geçiriyor sen yoksun, senin annen ameliyatta o yok. Bu durumlar aslında birbirinizi ne kadar önemsediğinizi, birbiriniz için ne kadar değerli olduğunuzu gösteren durumlar. AMa bence ikinizde vazgeçmek istemişsiniz. Sözlerinizle bunu dile getiremeseniz de davranışlarınızla getirmişssiniz. Ve gerçekten senden vazgeçmemek isteseydi bu denli bir duruma girmezdi kesinlikle. Ayrıca seninle bir hayat düşünse idi bu sırrı ne olursa olsun paylaşır ve beraber bir çözüm yolu arardı, yoldaşlık bunu gerektirir çünkü. Pişman olacak mı bence %90 olacak ama o zaman da senin içinde herhangi bir sevgi kalıntısı olmayacak muhtemelen ve sen hayatıını zaten düzene koymuş olacaksın. Benim tavsiye ikiniz de yolunuza bakın , bu arkadaş muhtemelen kendini toparlayamayacak.

sosyal medyadan sildim. Telefon numarası da kayıtlı değil. Ve en son sildiğimi de gözüne sokup söyledim.

Belki de ayrıldık ama haberim yok :)
Bence de. O kadar saygısız ve terbiyesiz ki bir elvedayı çok görmüş.
Arasa da açmayın. Artık yok farzedin.

Benim ikiniz de gördüğüm şey siz hiçbir zaman bir olamamışsınız. YAni birbiriniz için doğru kişiler olmadığınız davranışlarınızdan çok belli. Sevgilinin en yakın arkadaşı kaza geçiriyor sen yoksun, senin annen ameliyatta o yok. Bu durumlar aslında birbirinizi ne kadar önemsediğinizi, birbiriniz için ne kadar değerli olduğunuzu gösteren durumlar. AMa bence ikinizde vazgeçmek istemişsiniz. Sözlerinizle bunu dile getiremeseniz de davranışlarınızla getirmişssiniz. Ve gerçekten senden vazgeçmemek isteseydi bu denli bir duruma girmezdi kesinlikle. Ayrıca seninle bir hayat düşünse idi bu sırrı ne olursa olsun paylaşır ve beraber bir çözüm yolu arardı, yoldaşlık bunu gerektirir çünkü. Pişman olacak mı bence %90 olacak ama o zaman da senin içinde herhangi bir sevgi kalıntısı olmayacak muhtemelen ve sen hayatıını zaten düzene koymuş olacaksın. Benim tavsiye ikiniz de yolunuza bakın , bu arkadaş muhtemelen kendini toparlayamayacak.
son 3 aydır bu halde. hiç bir düzelme belirtisi olmadı. Bu sorun her neyse düzelecek gibi durmuyor.

Söylememe sebebini benim kabul etmeyeceğim bir şey diye düşünüyorum. O yüzden söylemiyor olabilir.
Arkadaşı hastayken hata yaptım evet. 1 hafta hiç aramadım. Sonra aradım tabi o da 10 gündür neredeydin dedi. Ben de yalnız kalmak istediğini söylediği için çekildiğimi söyledim. O da sanırım istediklerini söyleyemiyor.

Yanında olmamı istediği halde istemiyormuş gibi yapıyor . Ne istediğini bilsem. Yani belki de ona ısrar edip , anlatmasını sağlamamı istiyor bile olabilir.
Ne istediğinden emin olabilsem ona göre davranacağım ama yok.

Bence de. O kadar saygısız ve terbiyesiz ki bir elvedayı çok görmüş.
Arasa da açmayın. Artık yok farzedin.
en son mesajımız şöyleydi.

Akşam mesajlaşıyorduk bir şey sormuş , ben uyuya kalmıştım.

Sabah ben : günaydın, gece sordugun soruya cevap veremeden uyuya kalmışım kusura bakma.
O : Problem değil cnm, olur öyle şeyler.

sonra ben hiç yazmadım . Böyle havada kaldı.

en son mesajımız şöyleydi.

Akşam mesajlaşıyorduk bir şey sormuş , ben uyuya kalmıştım.

Sabah ben : günaydın, gece sordugun soruya cevap veremeden uyuya kalmışım kusura bakma.
O : Problem değil cnm, olur öyle şeyler.

sonra ben hiç yazmadım . Böyle havada kaldı.
O kadar umursamaz işte.
Karşılıklı ilginiz olsa ne siz uyuyakalırdınız ne de o bu kadar sakin olurdu. En azından ufak bir trip olurdu.

Aranızdaki sevgi mi emin değilim.

O kadar umursamaz işte.
Karşılıklı ilginiz olsa ne siz uyuyakalırdınız ne de o bu kadar sakin olurdu. En azından ufak bir trip olurdu.

Aranızdaki sevgi mi emin değilim.

Annem rahatsız olduğu için ben ilgileniyorum her şeyle. Zaten çalışıyorum iş dönüşü evde ki işler de olunca alışık olmadığım tempo. Uykuya yenik düşmüştüm. O da biliyor bunu.

Bir de trip yapsa benim ona saldıracağımı biliyor yani. Trip yapamaz şuanda bana.

Annem rahatsız olduğu için ben ilgileniyorum her şeyle. Zaten çalışıyorum iş dönüşü evde ki işler de olunca alışık olmadığım tempo. Uykuya yenik düşmüştüm. O da biliyor bunu.

Bir de trip yapsa benim ona saldıracağımı biliyor yani. Trip yapamaz şuanda bana.
Sonuçta bu işin sonu yok.
Beklentiye girmeyin, üzülmezsiniz en azından.

Çok açık ve net yazacağım için lütfen kimse kusura bakmasın. SİKTİR ET!! Çok ciddiyim ya.. Bıktım böyle adamlardan. Sürekli kafaları karışık,sürekli bir dertleri var,sürekli "beni anla ne olur ama seninle konuşamam ama beni de bırakma" . Neyiz biz köpek yavrusu mu?! Daha önce benim karşıma da bu tipte iki adam çıktığı için biliyorum .Ne derdin var dersin; cevap yok. Arıyorsun,soruyorsun değişik değişik haller.
Yahu senin annen kanserden ameliyat olmuş.Hayatındaki erkek her gün gelecek,her gün soracak ,her gün ilgilenecek. Neymiş arkadaşı felç kalmış. Eee yani?? Anası değil babası değil... Kendini,hayatını saklayan adamdan bir halt olmaz. Valla kimse kusura bakmasın;ben nefreeeet ediyorum bu tip adamlardan. Karakteri oturmamış, küçük paşalar etrafta ıssız adam sendromunda dolaşıyor. Hayatıma girmeye çalışan (ama asla hayatıma dahil etmediğim) iki adamda da ben bunu gördüm. Görüşmeyelim dedikten sonra da iyice yapışırlar orası ayrı komedi.Ama işin sonu hep bellidir. Bir erkeğin seni sevme ihtimali üzerine bir hayat kuramazsın.

Yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu nedense. Her kelimesine ne bir eksik ne bir fazla tamamiyla katılıyorum.

Çok zor bir dönemden geçiyorum ve evet tek bir sevgi kırıntısına muhtacım. Kendimi kandırıp bahaneler üretiyorum. Seviyordur sorunu var diyorum, ben ilgilenmedim hiç sormadım o da o yüzden böyle diyorum.

Biliyorum ki hiçbiri sebep değil . biliyorum ki eğer sevse hiç bir şey ona engel olamazdı. Evet hiç yanımda değil , olsun çok isterdim ama değil.

Evet şimdi ben onu arayıp uzun uzun konuşsam da, uzun uzun yazsam da hiç bir şey değişmeyecek.

çok üzgünüm bu duruma düştüğüm için. Mesajınızı dönüp dönüp her özlediğimde okuyup gerçeklerle yüzleşeceğim.
Kendini suclama. Hangimiz bizi sevmeyen adamlarin ardindan gozyasi dokmedik ki. Ben doktum zamaninda ama o kadar onurlu durdum ki o insanin beni manipule etmesine izin vermedim. Ha simdiki aklim olsa o gozyasini da dokmezdim yazik etmisim,ama tecrube dedigimiz sey bu iste. Sen icinden gectigin zor donemden dolayi sana bir parca yakinlik sicaklik gosteren birine hemen kalbini acacak onun omzuna yaslanmak isteyecek bir konumdasin simdi. Bir gun mutlaka o gercek sevgi hayatina gelecek ama o bu adam degil. Ornek veriyorum bir kedin olsa evde inan ki su adamin sana vermedigi sevgi hissinin bin katini verir. Ben hayatimin en mutsuz zamanlarinda sokakta besledigim kedilerle avundum. Hele bir tanesi isten donusumu beklerdi resmen. Yani demem o ki, sen akilli inceliklerin farkinda olan ve iyi yurekli bir kadinsin. Guzel duygularini kimsenin somurmesine icin verme.

Anneniz için geçmiş olsun.
Nedense hiç inanmadım erkek Arkadaşınıza.
Sizi yedekte tutuyor ihtıyacı olduğu zaman Arıyor. Değer vermiyor.
Siz bunları düşünüp dile getirince de üste çıkıyor sen beni aradın mı diyerek.
Sizin aranızda net bi ilişki de yok ki anlattığınıza göre.
Ara sıra yazan bir arkadas gibi.
Arkadası kaza yapmış olabilir de sonuçta annesi değil babası değil bu içine kapanıp sizi ihmal etmesi için yeterli bi sebep değil bence oyalanıyorsunuz.

adam seni yedekte tutuyor güzelim sen orada dur ben düzelecem bahaneleirini yutma asla seven sayan insan en kötü anında bile seni arar senden ilham alır kesinlikle kanma canım
Aynennn öyle. Ya Allah aşkına adam ülke mi yönetiyor, devlet sırrı mı saklıyor da bir derdi varmış söyleyemezmis. Yalan. Ya kumarbaz ya bağımlı. Fırsat bu fırsat. Bırak gitsin dönmesin. Hem konu sahibi belki de sizi çok sevecek, değer verecek kişilerin önünü kapatıyor olabilirsiniz. Hemen kendinizi toplayıp auranizi değiştirin :)

X