sizce haklı mı ? yazmalı mıyım ?

Sonuçta bu işin sonu yok.
Beklentiye girmeyin, üzülmezsiniz en azından.
kesinlikle yok.

Kaç sefer karşılıklı telefonda da konuştuk, mesajla da konuştuk. Hatta bir kere buluştuk öyle de konuşmaya çalıştık.

Sonuç yok yok yok.
Zaten değişecek bir şey olduğunu düşünseydim kesinlikle adım atardım.
Ama maalesef ki yok.

Çok açık ve net yazacağım için lütfen kimse kusura bakmasın. SİKTİR ET!! Çok ciddiyim ya.. Bıktım böyle adamlardan. Sürekli kafaları karışık,sürekli bir dertleri var,sürekli "beni anla ne olur ama seninle konuşamam ama beni de bırakma" . Neyiz biz köpek yavrusu mu?! Daha önce benim karşıma da bu tipte iki adam çıktığı için biliyorum .Ne derdin var dersin; cevap yok. Arıyorsun,soruyorsun değişik değişik haller.
Yahu senin annen kanserden ameliyat olmuş.Hayatındaki erkek her gün gelecek,her gün soracak ,her gün ilgilenecek. Neymiş arkadaşı felç kalmış. Eee yani?? Anası değil babası değil... Kendini,hayatını saklayan adamdan bir halt olmaz. Valla kimse kusura bakmasın;ben nefreeeet ediyorum bu tip adamlardan. Karakteri oturmamış, küçük paşalar etrafta ıssız adam sendromunda dolaşıyor. Hayatıma girmeye çalışan (ama asla hayatıma dahil etmediğim) iki adamda da ben bunu gördüm. Görüşmeyelim dedikten sonra da iyice yapışırlar orası ayrı komedi.Ama işin sonu hep bellidir. Bir erkeğin seni sevme ihtimali üzerine bir hayat kuramazsın.
ay vallahi iyi anlattınız. Resmen bu; ararım konuşurum lütfen sorma ne olduğunu der, aramam ama sen beni aramadın der.

Bende anlamadım ki ne yapayım. O bana dese ki benim yanımda ol , destek ol. İki elim kanda olsa yardım ederim.
Ben adama diyorum ki annem hasta, tamam etrafımda çok kişi var ama ben sen ol istiyorum diyorum.
Adam bana haklısın ama elimden gelen bu diyor. O zaman istemiyorum bunu diyince de yalvarırım Zamansız bir de sen böyle yapma diyor.

E ne yapayım şimdi gerçekten şiştim patlıcam ya

Kendini suclama. Hangimiz bizi sevmeyen adamlarin ardindan gozyasi dokmedik ki. Ben doktum zamaninda ama o kadar onurlu durdum ki o insanin beni manipule etmesine izin vermedim. Ha simdiki aklim olsa o gozyasini da dokmezdim yazik etmisim,ama tecrube dedigimiz sey bu iste. Sen icinden gectigin zor donemden dolayi sana bir parca yakinlik sicaklik gosteren birine hemen kalbini acacak onun omzuna yaslanmak isteyecek bir konumdasin simdi. Bir gun mutlaka o gercek sevgi hayatina gelecek ama o bu adam degil. Ornek veriyorum bir kedin olsa evde inan ki su adamin sana vermedigi sevgi hissinin bin katini verir. Ben hayatimin en mutsuz zamanlarinda sokakta besledigim kedilerle avundum. Hele bir tanesi isten donusumu beklerdi resmen. Yani demem o ki, sen akilli inceliklerin farkinda olan ve iyi yurekli bir kadinsin. Guzel duygularini kimsenin somurmesine icin verme.
sizin yazılarınız içimde bir yere dokunuyor.

Evet istiyorum ki mesela annem konuşamıyor. Arayayım onu çok üzgünüm dememe kalmadan yanıma gelsin , destek olsun. Beraber atlatalım desin. Çok mu şey istiyorum bu hayattan bilmiyorum.

Asla zayıf görünmüyorum. Bu dert içimi yiyor ama kimse bilmiyor.Biliyorum gececek ne geçmedi ki , kim unutulmadı ki bu da unutulmasın.
Ama ben onu unutmak değil , kazanmak istiyordum. İnsanların hayatına girip sonra hiç bir şey olmamış gibi ortada bırakmak ne kolay.

Geçse karşıma benim böyle böyle bir sorunum var. Bir ilişki istemiyorum. Sana da haksızlık yapmak istemiyorum.
Her şey için teşekkür ederim dese ve gitse canım bu kadar acımazdı.
Adam bunu bile bana çok görüyor.

Bir gün çok pişman olsun istiyorum. Bende her şey bittiğinde çok çok pişman olsun.

Anneniz için geçmiş olsun.
Nedense hiç inanmadım erkek Arkadaşınıza.
Sizi yedekte tutuyor ihtıyacı olduğu zaman Arıyor. Değer vermiyor.
Siz bunları düşünüp dile getirince de üste çıkıyor sen beni aradın mı diyerek.
Sizin aranızda net bi ilişki de yok ki anlattığınıza göre.
Ara sıra yazan bir arkadas gibi.
Arkadası kaza yapmış olabilir de sonuçta annesi değil babası değil bu içine kapanıp sizi ihmal etmesi için yeterli bi sebep değil bence oyalanıyorsunuz.
ilişki değil kesinlikle. Arkadaş bile değil.

Arkadaşlarım bile daha yakın bana.
Arada sırada hal hatır soran uzak bir tanıdık gibi.

Bu kadar zayıf olduğum için kendime çok kızıyorum.

Aynennn öyle. Ya Allah aşkına adam ülke mi yönetiyor, devlet sırrı mı saklıyor da bir derdi varmış söyleyemezmis. Yalan. Ya kumarbaz ya bağımlı. Fırsat bu fırsat. Bırak gitsin dönmesin. Hem konu sahibi belki de sizi çok sevecek, değer verecek kişilerin önünü kapatıyor olabilirsiniz. Hemen kendinizi toplayıp auranizi değiştirin :)
Öyle bir anlattık ki derdini valla devlet sırrı gibi bir şey bekliyorum yani :)
Anlatsa belki ay bu mu diyeceğim. O kadar büyüttüm çünkü gözümde.

Aynennn öyle. Ya Allah aşkına adam ülke mi yönetiyor, devlet sırrı mı saklıyor da bir derdi varmış söyleyemezmis. Yalan. Ya kumarbaz ya bağımlı. Fırsat bu fırsat. Bırak gitsin dönmesin. Hem konu sahibi belki de sizi çok sevecek, değer verecek kişilerin önünü kapatıyor olabilirsiniz. Hemen kendinizi toplayıp auranizi değiştirin :)
sana çok katılıyorum canım sanki adam yeşilcam filmi çeviriyor ölümcül hastalığa yakalandı diyemiyor=)

images (9).jpeg

Off hiç eskimiyor bu taktik. Şunları söylerken içlerinden "ulan ne zekiyim ya ehehe" diyorlardır eminim.

Annenize çok geçmiş olsun bu arada.
Ama ortada bir ilişki yok üzgünüm. 10 gün konuşulmayan ilişki mi olur?
Siz de onu zor gününde aramayarak hata etmişsiniz ama şu an adamın ne yaptığı belli değil.
Bırakın gitsin bence.

sizin yazılarınız içimde bir yere dokunuyor.

Evet istiyorum ki mesela annem konuşamıyor. Arayayım onu çok üzgünüm dememe kalmadan yanıma gelsin , destek olsun. Beraber atlatalım desin. Çok mu şey istiyorum bu hayattan bilmiyorum.

Asla zayıf görünmüyorum. Bu dert içimi yiyor ama kimse bilmiyor.Biliyorum gececek ne geçmedi ki , kim unutulmadı ki bu da unutulmasın.
Ama ben onu unutmak değil , kazanmak istiyordum. İnsanların hayatına girip sonra hiç bir şey olmamış gibi ortada bırakmak ne kolay.

Geçse karşıma benim böyle böyle bir sorunum var. Bir ilişki istemiyorum. Sana da haksızlık yapmak istemiyorum.
Her şey için teşekkür ederim dese ve gitse canım bu kadar acımazdı.
Adam bunu bile bana çok görüyor.

Bir gün çok pişman olsun istiyorum. Bende her şey bittiğinde çok çok pişman olsun.
Adam bunu sana cok gormuyor, sana veda edemez cunku oyle bir deger yargisi yok adamin bu bir, ikincisi adam sen zaten orda bekle istiyor, amiyane tabirle elimin alti da ol istedigimde gel, sorma sorgulama sana verdigim kadariyla yetin. Birak ikili iliskiyi arkadaslikta bile boyle bir denge(sizlik) olamaz. Ayrica biseye dikkatini cekmek istiyorum, diyosun ki veda etse canim bu kadar acimazdi. Neden vedayi ondan bekliyosun? Vedayi sen edeceksin. Adamin sana veda etmeyisi senin icinde biryerde umut yesertiyor, bak o da gidemiyor gibilerinden. Kendini kandirma! Oyle bir sey yok. Gitmiyor cunku senin ordaki beklentili halin, bir telefonun ucunda olusun onu besliyor. Hayatta en cok kizdigim seylerden biri kendilerine zerre kadar deger vermeyen adamlari bekleyen kadinlar.

Bir de sunu diyeyim pisman olmaz emin ol. Cunku bu adam seni sarip sarmalayacak bir adam degildi hicbir zaman. Senin kiymetinin farkinda degildi. Sana o kaza geciren arkadasi kadar bile deger vermemis adam. Bu adamin nesi pisman olacak.

Bu da yeni moda oldu iyi mi? Tuhaf melankolik ıssız adam sendromlu haller hiç çekici gelmez bana. Tam tersi çok itici.

Çekici bulanlar da var demekki ki filmi baya sevilmişti o dönem.. :KK45:

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bir dengesizin kaprisini çekmenizden baya genç olduğunuzu düşündüm.

Problem çözmeye mi geldiniz dünyaya? Seven insan sevdiğini yanında ister. Net..

Sevgi varsa bile bir yere kadar çekilir. Bir kaç yıl sonra "şimdi olsa o kadar süre bile çekmezdim zamanıma yazık" diyeceksiniz.

Madem problemi var çözsün sizi saçmasapan sebeplerle bir köşede bekletemez. Kimse bu kadar bencil olmamalı.

hala bi umuda tutunuyosunuz son yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla.kendinizi bu duruma düşürmeyin bence. hala planlar yapıyosunuz yazarsa bu yazarım vs vs gibi. onu tamamen silmenizi tavsiye ederim

Canım öncelikle annen İçin geçmiş olsun diyorum. Annen hastayken bu adama takılmışsın. Gerek var mı? Adamın sana söyledikleri külliyen yalan. Adam arkadaşı İçin bunalıma girmiş güya, sen annen İçin girmedin. Sana makul geliyor mu? Kendine ve annene odaklan. Sana ihtiyacı vardır. Bu enerji vampirini de bırak lütfen. Sağlıklı mutlu günler dilerim

Öyle bir anlattık ki derdini valla devlet sırrı gibi bir şey bekliyorum yani :)
Anlatsa belki ay bu mu diyeceğim. O kadar büyüttüm çünkü gözümde.
Bir söz vardı. Hayatımda okuduğum en anlamlı sözlerden biridir. _kimse söylediği kadar meşgul değil, sadece önem sırasında sen sonlardasin. _ bu sözü unutmayın canım.

Eki Görüntüle 2565671

Off hiç eskimiyor bu taktik. Şunları söylerken içlerinden "ulan ne zekiyim ya ehehe" diyorlardır eminim.

Annenize çok geçmiş olsun bu arada.
Ama ortada bir ilişki yok üzgünüm. 10 gün konuşulmayan ilişki mi olur?
Siz de onu zor gününde aramayarak hata etmişsiniz ama şu an adamın ne yaptığı belli değil.
Bırakın gitsin bence.
:)))) resmen aynısı yaaa :)))

evet orada hatalı olduğumu kabul ediyorum.
Telafi ettim diye düşünüyordum zaten o da bunun o konuyla ilgisi olmadığını söylüyor.

Bu bambaşka bir sorunmuş. Esrarengiz işler :)

Adam bunu sana cok gormuyor, sana veda edemez cunku oyle bir deger yargisi yok adamin bu bir, ikincisi adam sen zaten orda bekle istiyor, amiyane tabirle elimin alti da ol istedigimde gel, sorma sorgulama sana verdigim kadariyla yetin. Birak ikili iliskiyi arkadaslikta bile boyle bir denge(sizlik) olamaz. Ayrica biseye dikkatini cekmek istiyorum, diyosun ki veda etse canim bu kadar acimazdi. Neden vedayi ondan bekliyosun? Vedayi sen edeceksin. Adamin sana veda etmeyisi senin icinde biryerde umut yesertiyor, bak o da gidemiyor gibilerinden. Kendini kandirma! Oyle bir sey yok. Gitmiyor cunku senin ordaki beklentili halin, bir telefonun ucunda olusun onu besliyor. Hayatta en cok kizdigim seylerden biri kendilerine zerre kadar deger vermeyen adamlari bekleyen kadinlar.

Bir de sunu diyeyim pisman olmaz emin ol. Cunku bu adam seni sarip sarmalayacak bir adam degildi hicbir zaman. Senin kiymetinin farkinda degildi. Sana o kaza geciren arkadasi kadar bile deger vermemis adam. Bu adamin nesi pisman olacak.
Kesinlikle öyle. Veda etmek istedim bunu kaç sefer denedim bilmiyorum.

Bunu yapmayayım diye her seferinde vicdanıma oynadı. Ne istediğini de bilmiyorum. Yani dediğiniz gibi sorma sorgulama verdigim kadarıyla yetin diyor. Böyle yazdıklarıma kendim bile inanamıyorum.

Bununla yetinecek duruma getirdi beni.

ve ne yazık ki çok acı. Ben o arkadaşıyla bu kadar ilgilenince ne vefalı adam demiştim içimden. Kim bilir benim başım sıkışsa neler yapar demiştim. Dün gibi hatırlıyorum. Ne aptalmışım:)

Bir söz vardı. Hayatımda okuduğum en anlamlı sözlerden biridir. _kimse söylediği kadar meşgul değil, sadece önem sırasında sen sonlardasin. _ bu sözü unutmayın canım.
Böyle şeyleri okuyup okuyup kendimi ikna etmeye çalışıyorum biliyor musunuz ?

Ama havada kalan seyler hep kafama takılır. Bir şekilde yazsa ve tamamen bitirsek istiyorum.

Canım öncelikle annen İçin geçmiş olsun diyorum. Annen hastayken bu adama takılmışsın. Gerek var mı? Adamın sana söyledikleri külliyen yalan. Adam arkadaşı İçin bunalıma girmiş güya, sen annen İçin girmedin. Sana makul geliyor mu? Kendine ve annene odaklan. Sana ihtiyacı vardır. Bu enerji vampirini de bırak lütfen. Sağlıklı mutlu günler dilerim
çok teşekkür ederim.

Annem iyi olmadığı için zaten muhtac hissediyorum kendimi. Mücadele ederken yanımda olsun istiyorum.

Demekki çok şey istiyormuşum.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Annenize acil sifalar dilerim..

Sahsen sorunlarim olsa sevdigimle paylasarak asar/ hafifletirim. Bana bahanesi hic inandirici gelmedi..

Muhtemelen akli baska birinde, ya da oraya gittiginde baska bir iliskiye basladi. Sizi yedekte tutuyor. Kendinizi duygusal acidan somurtmeyin bu adama. Ben olsam bir dakika dusunmez tekmeyi basardim.

hala bi umuda tutunuyosunuz son yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla.kendinizi bu duruma düşürmeyin bence. hala planlar yapıyosunuz yazarsa bu yazarım vs vs gibi. onu tamamen silmenizi tavsiye ederim
ne yaptığımı bende bilmiyorum. Ama yazmayacağım bu kesin yani .

X