Sizce haklı mı ?

Emek derken sürekli beni görmeye gelmesi , hasta olduğunda beni hastaneye götürenin o olması moralim bozuk olduğunda beni dinlemesi ilgilenmesi ailemle arkadaşlarımla bile çok yakın olması onların sorunları dertleri ile ilgilenmesi onlara bile hediyeler alması vs gibi şeyler
milyon tane iyilik yapsın, su sekilde sizi tehdit eden biriyle olmamalısınız. Burda hee gün yazılıyor iyiyken herkes iyi zaten, önemli olan kötüyken ne yaptığı. Kızlar lütfen biraz kendinize saygınız olsun ya. Benim eşim karışamaz bana siz sevgili diyorsunuz.

Sadece emoji koyulmuş kalp emojisi daha önce de ayrildi bu sebepten yorum değil ama fotolari kıskandığı için
Ne olduğu çok önemli değil aslında sonuç aynı yere çıkıyor. Size karşı olan bir atıf değil gelinliğe karşı olan bir emoji. Ayrıca sevgilinizin bu davranışı çok sağlıklı değil siz bunu ilk defa yapmamışsınız ki para kazanmak için yapıyorsunuz. Yarın öbür gün çalışma hayatına girdiğinizde de kılık kıyafetlerinize, iş yerinizdeki erkek arkadaşlarınıza karışmaya başlayacak bunu kıskançlık adı altında normalleştirmek çok doğru gelmiyor bana. Kıskanma bir duygudur gayet de doğaldır ama bu kıskançlığı ayrılma noktasına taşımak, kız kardeşinize mesaj atarak ben ayrıldım anneni de arayıp söyliycem demesini hiç anlayamadım

Ne olduğu çok önemli değil aslında sonuç aynı yere çıkıyor. Size karşı olan bir atıf değil gelinliğe karşı olan bir emoji. Ayrıca sevgilinizin bu davranışı çok sağlıklı değil siz bunu ilk defa yapmamışsınız ki para kazanmak için yapıyorsunuz. Yarın öbür gün çalışma hayatına girdiğinizde de kılık kıyafetlerinize, iş yerinizdeki erkek arkadaşlarınıza karışmaya başlayacak bunu kıskançlık adı altında normalleştirmek çok doğru gelmiyor bana. Kıskanma bir duygudur gayet de doğaldır ama bu kıskançlığı ayrılma noktasına taşımak, kız kardeşinize mesaj atarak ben ayrıldım anneni de arayıp söyliycem demesini hiç anlayamadım
Bende hiç anlayamadım anlamaya çalışıyorum anlamıyorum

Gidin ağlayın kapısında yatın yalvarin.Kacmaz bu erkek mesela benimde kızım var siz alın ona denk gelmesin ( bu mesajda ağır ironi var)5 sene nasıl dayandiniz üyeler neler yazmış hala aymadiniz.Anlattiginiz erkek özgüven siz tehditkâr bu oğlanla sus otur yuvarlan yakala modunda mutlu olabilirsiniz ancak.Evlenin sonrada şiddet baslamazsa bu siteye yazmam dahada.Yani o kadar barizki hikaye.

Merhaba gecenin bu saatinde yazıyorum çünkü konuşacak kimsem yok

Benim 5 yıllık bir iliskim var ancak uzak mesafe , ama yakın şehirler aramız 1 saat aynı sehirdeydik 1.5 yıldır farklı şehirlerdeyiz

Ben ara ara gelinlik ve giyim çekimleri için sayfalara modellik yapıyorum sınava hazirlik döneminde olduğum için hem kafam dağılıyor hemde az da olsa harçlık oluyor

Sevgilim bunu hiç istemedi çünkü hep kıskandı hatta bu sebeple bir kere benden ayrıldı ama sonra ikna ettim ve barıştık en son ki olayda gideceğimi söyledim önce bozuldu ama tamam dedi zaten gideceğim yer ile artık çok samimi oldum yani arkadaş gibiyiz

Bugün ders çalışırken beni aradı kufur kiyamet o video ne dedi bende söyledim hatta videoyu post olarak paylaştım dedim - gerçekten de 7-8 gün önce post olarak attım - ben onu eski sandım ben sana video çekilmeyecek demedim mi vs vs ve en sonunda ya saat 12 ye kadar video kalkar yada biter dedi . Arkadaşlar videoyu sildiremem çünkü bu bir iş onlar için zaten silmezler

Kıskandığı şey videoya kadinin arkadaşlarının saçımı yapan kişinin emoji koymasi kalp koymasi ama zaten benim için değil gelinlikçi sahibi kadin için koyuyorlar

Sizce ne yapmalıyım ağlamaktan gözlerim sisti çok güzel bir 14 Şubat geçirdik beraber olanlara inanamıyorum kardeşime de mesaj atmış ben ondan ayrildim yarın anneni de arıcam diye
Çok mu gerekli şu varlık hayatınızda merak ediyorum

O kim anneni arayacakmis kim o Bir düşün bir anlasmazlikta böyle anneni arıyor yarın evlen istemediği tek bir hareket yap bosaniyorum kizinizdan diyede anneni zırt pırt arar bu Allah'ım büyük söz ettiysem affet evlerden ırak inşallah kurtarirsin kendini Allah Hidayet versin

Sadece emoji koyulmuş kalp emojisi daha önce de ayrildi bu sebepten yorum değil ama fotolari kıskandığı için
Sen niye kendini kandırıyosun sevgilin sana açık açık dmden konuşmuşsunuzdur demiş yani onu aldattığını ima ediyor hiç gururun yok mu hiç zoruna gitmiyor mu
5 yıl 5 yıl diye kendini kandırıyorsun ama sevgilin hiç 5 yıllık ilişki var emek var kızın namusuna da iftira atmim demiyor tek kendin kıskanıyor adı altında her şeye katlanıyorsun adamın umrunda değil

Merhaba gecenin bu saatinde yazıyorum çünkü konuşacak kimsem yok

Benim 5 yıllık bir iliskim var ancak uzak mesafe , ama yakın şehirler aramız 1 saat aynı sehirdeydik 1.5 yıldır farklı şehirlerdeyiz

Ben ara ara gelinlik ve giyim çekimleri için sayfalara modellik yapıyorum sınava hazirlik döneminde olduğum için hem kafam dağılıyor hemde az da olsa harçlık oluyor

Sevgilim bunu hiç istemedi çünkü hep kıskandı hatta bu sebeple bir kere benden ayrıldı ama sonra ikna ettim ve barıştık en son ki olayda gideceğimi söyledim önce bozuldu ama tamam dedi zaten gideceğim yer ile artık çok samimi oldum yani arkadaş gibiyiz

Bugün ders çalışırken beni aradı kufur kiyamet o video ne dedi bende söyledim hatta videoyu post olarak paylaştım dedim - gerçekten de 7-8 gün önce post olarak attım - ben onu eski sandım ben sana video çekilmeyecek demedim mi vs vs ve en sonunda ya saat 12 ye kadar video kalkar yada biter dedi . Arkadaşlar videoyu sildiremem çünkü bu bir iş onlar için zaten silmezler

Kıskandığı şey videoya kadinin arkadaşlarının saçımı yapan kişinin emoji koymasi kalp koymasi ama zaten benim için değil gelinlikçi sahibi kadin için koyuyorlar

Sizce ne yapmalıyım ağlamaktan gözlerim sisti çok güzel bir 14 Şubat geçirdik beraber olanlara inanamıyorum kardeşime de mesaj atmış ben ondan ayrildim yarın anneni de arıcam diye
Ayrıl bence hastalık derecesinde kıskançlığı ,niye annenizi arıyacak sebep ne 🤔 burda tehtit algıladım

Uzun ilişki beni yoruyor , beraber bir hayat kuramamak artık zor geliyor çünkü ben sınava hazırlanıyorum bunları da söyleyerek ayrıldı
Bence asıl ayrılma sebebini burda söylemiş. Uzun ilişkiden ve sürekli uzak mesafe için çabalamaktan yorulmuş. Videoyu bahane etmiş. Ortalama düzeyde zekası olan insan video altına konulan kalbin ne amaçla olduğunu anlar. Bu adam bilerek anlamamazlıktan geliyor.
Kıskançlık bahane, adam kafasında ilişkiyi bitirmiş. Bunun geri dönüşü olmaz, bir kere gözden çıkarmış sizi. Boşuna yalvarıp kendinizi küçük düşürmeyin. Üzüntüden patlasanız da çatlasanız da bi daha yazmayın, dik durun. En azından karşınızdaki kişi size saygısını kaybetmez bu şekilde.

Zaten bu konu dışında anlaşamadığımız bisey yok önceki seferde ayrıldı ve çok zor ikna ettim . Evet 5 yıl çok uzun ben 26 yaşındayım tum hayatım onunla geçti…çok üzgünüm bitmesini hiç beklemiyordum Nisan da yurtdışı tatilimiz var her şey hazırdı :KK43:
İnsanlar ne evlilikler bitiriyor, 5 yıl, emeklerim vb diye kendinizi paralamayın. Bazı ilişkilerin vadesi dolabiliyor. Birlikte güzel vakitler geçirmişsiniz şimdiye kadar, bunu bir kayıp olarak düşünmeyin. İkiniz de muhtemelen birbirinize bi şeyler kattınız. Bu ilişkiden aldığınız derslerle hayatınıza devam edin. Daha gençsiniz karşınıza neler çıkar.

Uzun ilişki beni yoruyor , beraber bir hayat kuramamak artık zor geliyor çünkü ben sınava hazırlanıyorum bunları da söyleyerek ayrıldı
Giderse gitsin üzülme değmez seni pasifleştirmeye çalışmış onu yapma şunu yapma bunu yapma diyerek baktı sana işlemiyor ayrılmış. Bırak kendi dengin de kız bulsun

X