sizce haksız mıyım?

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Kızlar bundan birkaç hafta öncesi kayınvalidemle hafif tartıştık, bunu internette bir siteye yazdım, yazdığım siteye kaynanamda girmiş, o siteye yazdıklarımı kimin gösterdiği sonradan anlaşıldı.
Kayınvalidemde Aferin bir bunu yapmamıştın dedi, dedim evet, yüzüne söylemedim, hiç birşey yazmadım oraya ama kim söyledi bunu sana? Kimle konustuysan o dedi kapattı konuyu, aradan bir hafta falan geçti geçti ben balkonda bebeğime yemek yedirirken aramın iyi olduğu ortanca eltim olan eltim birşeyler söylemeye başladı, kaynanama onun söylediğini anladım, o sitede onun hakkında da yazmıştım, ikiyüzlü demiştim, yüzüne söylemedim ama pişman değilim.
Onun yüzünden kaynanamla aram bozuldu, eşimle boşalıyordum nerdeyse ve hala kendini haklı görüyor, insan gelip benle konuşur değil mi? Ben oraya yazarak hata yaptım, bunları yüzüne söylemeliydim ama kapalı grup nasıl gördü anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ben eltinsem ve bunu da kv'ye ispitlersem :KK62:

Gelin dediğin dedikoduyu çaktırmadan yapar hani reelde geçtim sanalda yakalanmak için bayağı emek harcamak gerek.

Merak ettim ne yazdın kv'ye sitede, yani burada bazı yazılar var abbovv yani kv'leri görse öldürür gelini, tahrik var sebebiyle ceza bile almaz.

Kötü birşey bile değil, ya benim hiç vakit ayırmadığımdan şikayetçiydi, tabiki namazına niyazina karışmadım kimsenin ama kaynanam aşırı kıl, yanına gidiyorum ya kuran ya namaz selam veriyorum onu almıyor, dediğim gibi herkesin ibadeti kendine bunları dedim ben, birde namaz kılıyor çocuğa bakmıyor dedim.

Ben kayınvalide mi seviyorum bi problemin yok sadece şöle anlatiyim bayramin ikinci guniyle esimle tartsmmsitim buda çocuğu kayinvalidemlerle vermiş oda namaz kiliodu dedm çocuğa bskmio namaz kilio falan bunu yazdım nete sonrasında eltimin ispitledigini anladm onun içinde iki yüzlü dedim yanı kuyruğuna bastım herhalde oda söylemiş neyse kayananmda dedi ki seni ogluma dicem sonra demedi ama ben dayananmadm dedm kocama ama dogrudusuyla herşeyi anlattım eşime oda dedi ki sen ailede yaşadığım olayına neden internette paylaşım dedi babam gprurse dedi dua et annem babama soledim dedi soelrse seni babanın evine yılların bi daha beni goremessin yanı eltimin beni ispitle mesi ni soru orum sizce haksız miyim

Haksızsın bacı. . . Anlayayım diye sefil oldum ve anlayamadım. Şaka bir yana ; problemin her neyse bir an önce halledersin inşallah.

Kaynama dedim çocuğa bkmion namaz kilio hep dedim odA bunu internete yazdığını girmiş bu ya sabahtn beri olan hp nmaz kilion dedim kuran okuon bnle sohbet etmion şimdi anlaşıldı mi

Eltimle ilgili de yazdım iki yüzlü dedim, hemen bunları görüp iki yüzlü dedim ya yetiştirmiş kaynanama, biz doğruyu söylediğimiz için dışlanıyoruz hep dedim.

dedim bir kamu hizmeti şunu Türkçeye çevireyim ama yapamadım.. pes ediyorum..
Konu içeriğini düzenledim.

Üyemiz kayınvalidesinle hafif bir Tartışma yaşamış, sonra akabinde yüzüne söyleyemediklerini bir internet sitesinde yazmış, kayınvalidesi yazdıklarını öğrenmiş ve aferin sana, bir bunu yapmadığın kalmıştı demiş, üye siteye yazmadım demiş vs konu aralarında kapanmış, 1 hafta sonra arasının iyi olduğu ortanca eltisi birşeyler söylemiş, söylediklerinden kayınvalideye o sitedeki yazıları ortanca eltisinin yetiştirdiğini anlamış, ben ona evimi açtım, tamam o sitede onun içinde ikiyüzlü dedim, kayınvalidem hakkında da namaz kılıyor çocuğa bakmıyor, ne zaman gitsem selam versem selamımı almıyor, hep ibadet ediyor dedim, eltim için ikiyüzlü dedim hatalıyım, yüzlerine söylemeliydim ama o da Hatalı, onun yüzünden kaynanamla aram bozuldu, eşimle boşanıyorduk az kalsın, hem benim Yazdığım grup kapalı bir gruptu nasıl okudu ki diyor.

Konu sahibesi,
lütfen yazdıklarınız anlaşılır olsun, Türkçe yazınız.

Eltimle ilgili de yazdım iki yüzlü dedim, hemen bunları görüp iki yüzlü dedim ya yetiştirmiş kaynanama, biz doğruyu söylediğimiz için dışlanıyoruz hep dedim.
Kötü olmuş ogrenmeleri bunu kullanirlar artik herseyde ay ben olsam cok utanirdim dogruda olsa soylenenler ama insan bir an utaniyo neyse artik olan olmus eltinde pek fenayımis kaynanda seni cittiye almadigi icin boyle umursaz davraniyor bos verin sizde cok samimi olmayin sayginizi koruyun yeter

Kızlar bundan birkaç hafta öncesi kayınvalidemle hafif tartıştık, bunu internette bir siteye yazdım, yazdığım siteye kaynanamda girmiş, o siteye yazdıklarımı kimin gösterdiği sonradan anlaşıldı.
Kayınvalidemde Aferin bir bunu yapmamıştın dedi, dedim evet, yüzüne söylemedim, hiç birşey yazmadım oraya ama kim söyledi bunu sana? Kimle konustuysan o dedi kapattı konuyu, aradan bir hafta falan geçti geçti ben balkonda bebeğime yemek yedirirken aramın iyi olduğu ortanca eltim olan eltim birşeyler söylemeye başladı, kaynanama onun söylediğini anladım, o sitede onun hakkında da yazmıştım, ikiyüzlü demiştim, yüzüne söylemedim ama pişman değilim.
Onun yüzünden kaynanamla aram bozuldu, eşimle boşalıyordum nerdeyse ve hala kendini haklı görüyor, insan gelip benle konuşur değil mi? Ben oraya yazarak hata yaptım, bunları yüzüne söylemeliydim ama kapalı grup nasıl gördü anlamadım.
ne sitesi ne kv desi:confused:

kapalı grup filan derken whatsapp grubuna filan mı yazdın ne yaptın:KK57:

Konu içeriğini düzenledim.

Üyemiz kayınvalidesinle hafif bir Tartışma yaşamış, sonra akabinde yüzüne söyleyemediklerini bir internet sitesinde yazmış, kayınvalidesi yazdıklarını öğrenmiş ve aferin sana, bir bunu yapmadığın kalmıştı demiş, üye siteye yazmadım demiş vs konu aralarında kapanmış, 1 hafta sonra arasının iyi olduğu ortanca eltisi birşeyler söylemiş, söylediklerinden kayınvalideye o sitedeki yazıları ortanca eltisinin yetiştirdiğini anlamış, ben ona evimi açtım, tamam o sitede onun içinde ikiyüzlü dedim, kayınvalidem hakkında da namaz kılıyor çocuğa bakmıyor, ne zaman gitsem selam versem selamımı almıyor, hep ibadet ediyor dedim, eltim için ikiyüzlü dedim hatalıyım, yüzlerine söylemeliydim ama o da Hatalı, onun yüzünden kaynanamla aram bozuldu, eşimle boşanıyorduk az kalsın, hem benim Yazdığım grup kapalı bir gruptu nasıl okudu ki diyor.

Konu sahibesi,
lütfen yazdıklarınız anlaşılır olsun, Türkçe yazınız.

büyüksün abla saygılar :KK52:

sen nasıl bir şeysin ya bütün sülaleyle kavga edip siteye mi yazıyorsun

kapalı grup filan ne sitesi bu

sonrasında ortanca eltim söyledi filan yazmışsın oda mı o gruptaydı yoksa bir yakını mı o gruptaydı

X