Sizce hamile miyim yardım edermisiniz

Rya0604

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
11
3
25
Arkadaşlar mrb adete 3-4 gün kala eşimle ilişkimiz oldu 7 Ocakta adet olmam gerekiyordu o gün leke şeklinde kahverengi akıntı gelldi hemen bitti. Sonrasında özellikle sağ kasıklarımda ağrı olmaya başladı bazen de sol kasığımda oluyor şiddeti çok değil ama düzenli bir şekilde. Beta hcg verdim iki kez 0.6 ve 1.4 çıktı doktora gittim geç yumurtlamissin rahimde sıvı birikmiş dedi gecikmeye devam edersen gel dedi. 15 gün gecikti halen adet olmadım ve kasik ağrılarım devam ediyor sizce geç bir döllenme mi oldu hamile miyim acaba kanda çıkmaması geç gebeliği mi gosteriyor

Bende aynı durumdayım 8 ocakta olmam gerekiyodu bugün 13.gün hala adet olmadım yumurtlamadan 2 3 gün önce birliktelik yasadim ve adete 2 3 gün kala öyle bi ihtimal var mı bilemiyorum ztn bu ay adet belirtim de hic olmadi kremsi akintim var hep ve ara ara kasik agrisi cok hafif batma gibi onin disinda bisi yok 10.gun kan twsti verdim negatif doktor yumurtalik ve rahmin saglikli dedi sokturucu kullanmadım nolur nolmaz boyle olup hamile kalan var mi acaba normalde bu kadar gecikmez 6 aydir bebek istiyoruz

Bende peki adet olmam için bı ilaç yazacakmisiniz dedim doktora , yok dedi stresten yorgunluktan geç yumurtlama olabiliyor kendiliğinden olursun dedi. Ama halen bir şey yok bazı kişiler de negatif sonuç alıp geç döllenmeden dolayı sonradan öğrenmiş gebeliğini. Belki benimki de böyle bişeydir diye düşünüyorum kafam karıştı. İdrar testi yaptım oda negatif. Normalde adetlerim çok düzenlidir en fazla 3 gün gecikme olur ilk defa böyle bişey olduğu için ister istemez bir gebelik şüphesi geliyor insanın aklına

Arkadaşlar mrb adete 3-4 gün kala eşimle ilişkimiz oldu 7 Ocakta adet olmam gerekiyordu o gün leke şeklinde kahverengi akıntı gelldi hemen bitti. Sonrasında özellikle sağ kasıklarımda ağrı olmaya başladı bazen de sol kasığımda oluyor şiddeti çok değil ama düzenli bir şekilde. Beta hcg verdim iki kez 0.6 ve 1.4 çıktı doktora gittim geç yumurtlamissin rahimde sıvı birikmiş dedi gecikmeye devam edersen gel dedi. 15 gün gecikti halen adet olmadım ve kasik ağrılarım devam ediyor sizce geç bir döllenme mi oldu hamile miyim acaba kanda çıkmaması geç gebeliği mi gosteriyor
Adete 3 4 gün kala girilen ilişkinin sonucunu hemen almazsınız diye düşünüyorum 😅 yani başka sebeplerden kaynaklı kısa sürmüştür. Benimde bir keree sadece kahverengi akıntı gelmişti ve kısa sürmüştü ama adet gibi değildi. Hamile olmadığıma da emindim yani. Bazen olur öyle. O kadar kanınıza bakılmış, çıkmamış. Doktor zaten olmazsan gel demiş tekrar gidip kontrolünüzü olun.

Adete 3 4 gün kala girilen ilişkinin sonucunu hemen almazsınız diye düşünüyorum 😅 yani başka sebeplerden kaynaklı kısa sürmüştür. Benimde bir keree sadece kahverengi akıntı gelmişti ve kısa sürmüştü ama adet gibi değildi. Hamile olmadığıma da emindim yani. Bazen olur öyle. O kadar kanınıza bakılmış, çıkmamış. Doktor zaten olmazsan gel demiş tekrar gidip kontrolünüzü olun.
Evet öyle oldu regl oldum. Stres yorgunluk etkiledi sanırım

X