Sizce hamile miyim

Hadi diyelim 1-2 tane yaşayan vardı içinde de hamile kalmak öyle kolay değil.. yumurtlama günü müydü? Ayda sadece 1 gün hamile kalabiliyoruz da
Evet özellikle yumurtlama günüme denk getirdim ve 5 cclik sırınganın 2 cc sini enjekte ettim sonra ayaklarını dikip uzandım sabah tekrarlayan ilişkide de parmagımla kalanları sürdüm ic kısma eger bilginiz varsa lütfen yargılamadan yardımcı olursanız sevinirim

Evet özellikle yumurtlama günüme denk getirdim ve 5 cclik sırınganın 2 cc sini enjekte ettim sonra ayaklarını dikip uzandım sabah tekrarlayan ilişkide de parmagımla kalanları sürdüm ic kısma eger bilginiz varsa lütfen yargılamadan yardımcı olursanız sevinirim
Nasıl bilgim olsun bilgisi olan zor bulursun 😅 havayla temas edince öldüklerini duydum spermlerin 🫢🫢

Kızlar lütfen yargılamadan Cevap verin 1,5 yıllık ilişkim var ve hamile kalırsam ilişki evlilige gidicek sevgilim üstüme boşaldı ve cekip enjektörle vajinama enjekte ettim sonrasında bacaklarımı dikip uzandım daha 5 gün oldu ama çok merak ediyorum hamile kalma ihtimalim var mı yumurtlama dönemindi
Yargılamıyorum, bin ihtimalde bir belki, yıllarca evli olup bebek hayali kuranlar var şıp diye tutması çok düşük bir ihtimal.

X