Sizce hamile olabilir miyim

Dllyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2021
144
65
22
Merhaba kızlar en son adetim 8 temmuz ondan önceki de 9 hazırandi bu ay geciktim 4 gün kadar dün test yaptım ama bişey goremedim olmuyorum da hala 4 5 ay önce bı düşük yaşamıştım o zamanki hamileliğimde de en son adet olduğum tarihle gebelik aynı gitmiyoru geriden geliyodu geç yumurtluyo olabilir miyim hamile olma ihtimalim var mı sizce yani

Merhaba. Benim önceki gebeliğimde 3-4 gün gecikmişti ve idrar testinde negatif çıkmıştı. Üstüne 1-2 gün sonra doktora gittiğimde ultrasonda gebe olabileceğimi düşündü doktor ve değerim daha 60 gibi bir değerdi.
Benim hep yumurtlamam 20-21. gün gibi oluyormuş. 1 senede bunu gözlemlemiş oldum.
Sizde de geç yumurtlama olabilir ancak tabii tek gecikme sebebi hamilelik olmuyor. Belki kan testi yaptırıp sonrasında negatif ise doktora gidebilirsiniz.

Merhaba. Benim önceki gebeliğimde 3-4 gün gecikmişti ve idrar testinde negatif çıkmıştı. Üstüne 1-2 gün sonra doktora gittiğimde ultrasonda gebe olabileceğimi düşündü doktor ve değerim daha 60 gibi bir değerdi.
Benim hep yumurtlamam 20-21. gün gibi oluyormuş. 1 senede bunu gözlemlemiş oldum.
Sizde de geç yumurtlama olabilir ancak tabii tek gecikme sebebi hamilelik olmuyor. Belki kan testi yaptırıp sonrasında negatif ise doktora gidebilirsiniz.
Teşekkür ederim bugün yetişebilir sen kan testi yaptıracağım

X