Sizce hamile olabilir miyim?

Gizeemmss

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
300
243
29
Arkadaşlar iyi akşamlar,
Normalde reglim geçmeden test yapmak istemiyordum ama evde bir test bulunca yapmak istedim ve sonuç kafamı karıştırdı, sizlere de danışmak istiyorum. Yumurtlama gunum 13 Ekim'de sondu, 14'unde yumurtam çatladı üzerinden 10 gün geçti. Beklenen regl tarihim 4 gün sonra. Aslında çok elle tutulur bir belirtim yok denilebilir. Adet belirtisine benzer belirtiler var, sadece birkaç gündür ağzımın kenarında sivilceler cikiyor. Bana hala belirti için erken geliyor o yüzden umitlenmek istemiyorum ama test sonucunun görsellerini de ekliyorum. Çok silik bir şekilde ikinci çizgiyi görüyorum, belki görselde belli olmasa bile yanimdakinin çok rahat göreceği bir şekilde belli (ortalama 5-6 dakika sonra bu şekilde oldu) sizler ne dersiniz kızlar?
IMG-20221024-WA0013.jpeg

Arkadaşlar iyi akşamlar,
Normalde reglim geçmeden test yapmak istemiyordum ama evde bir test bulunca yapmak istedim ve sonuç kafamı karıştırdı, sizlere de danışmak istiyorum. Yumurtlama gunum 13 Ekim'de sondu, 14'unde yumurtam çatladı üzerinden 10 gün geçti. Beklenen regl tarihim 4 gün sonra. Aslında çok elle tutulur bir belirtim yok denilebilir. Adet belirtisine benzer belirtiler var, sadece birkaç gündür ağzımın kenarında sivilceler cikiyor. Bana hala belirti için erken geliyor o yüzden umitlenmek istemiyorum ama test sonucunun görsellerini de ekliyorum. Çok silik bir şekilde ikinci çizgiyi görüyorum, belki görselde belli olmasa bile yanimdakinin çok rahat göreceği bir şekilde belli (ortalama 5-6 dakika sonra bu şekilde oldu) sizler ne dersiniz kızlar?Eki Görüntüle 3150583
Çok çok silik ben de görüyorum gecikme yaşarsanız tekrarlayın testi 🤗

Çok çok silik ben de görüyorum gecikme yaşarsanız tekrarlayın testi 🤗
Evet ki kameram iyi değildir :) yakından bakınca bundan biraz daha belirgin gözüküyor ama yine de umitlenmemek lazım gecikme olmadan :) dediğiniz gibi gecikme olduktan sonra tekrar bir test yapacağım

X