Gebeliğe Hazırlık Sizce hamilelik mi ? 🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bu testi ilk defa kullanmıyorum 4 aydır bir umut harcadığım hcglerin hesabı yok 🤣 hepsi daha duruyor günler geçti böyle bi çizgisi olmamıştı umut etmek istemiyorum ama bilmiyorum 🥲
Seni çok iyi anlıyorum bende 6 aydır bekliyorum. Doktor bana hormon ilacı verdi rahimde polip var benim. Başka doktorlara gittim hamile kalamazsin ameliyatla alınması gerekiyor bilmem ne vs.vs... bakalım bu hormon ilacı yardımcı olacak mı bu ilaç da bebeğe tutunmasina yardimci oluyor ve düşük riski kaldiriyor bakalım bat 1 gün kaldı hiç birşey de hissetmiyorum hiç bir şekilde belirtim de yok. Olmadı pazartesi kan verecem bende.. 🙏🙏

Seni çok iyi anlıyorum bende 6 aydır bekliyorum. Doktor bana hormon ilacı verdi rahimde polip var benim. Başka doktorlara gittim hamile kalamazsin ameliyatla alınması gerekiyor bilmem ne vs.vs... bakalım bu hormon ilacı yardımcı olacak mı bu ilaç da bebeğe tutunmasina yardimci oluyor ve düşük riski kaldiriyor bakalım bat 1 gün kaldı hiç birşey de hissetmiyorum hiç bir şekilde belirtim de yok. Olmadı pazartesi kan verecem bende.. 🙏🙏
Hayırlsı olsun kuzum İnşallah Allah’ın ol demesinden ibaret herşey 🙏🏻

Ee hcg basbaya belli
Üstelik bata 6 gün kala
Şanslı gacı seni 🤩
Allah tamamına erdirsin inşallah 😇
Yaaa yorumuna bayıldım 🥰 inan forumda gezerken böyle gördüklerime acaba bana nasip olur mu diye gezdim hep . Beraber LH takibi yaptığım bayana attım olmaz dedi yanlış olabilir daha 7.gündesin çıkmaz dedi malesef boşa sevindim kursağımda kaldı 😓
İyi haberler almayı Rabbim bekleyen dualar eden her bacıma nasip etsin inşallah 🙏🏻🥰

Günaydın kızlar testi tekrarladım negatif 🤣 zaten ben gerçekten görmüş olamazdım bu bir rüyaydı 🤣

Kendinizi bu kadar yipratmayin bu şekilde kafanıza taktikca daha çok üzülürsünüz 6 7 gün kala test yapmaya başlamak da doğru değil kendinizi strese sokmayin ki regy gecikmesin en doğrusu gecikmeyi beklemek anladığım kadarıyla daha yeni yeni denemelere baslamissiniz rabbim yardımcınız olsun ama bu ruh hali ile kendinize eziyet edersiniz sağlıklı bir durum değil aynı hasreti çekiyoruz bu forumda da bir sürü insanlar aynı şekilde bu kafayı bıraktığınız an daha güzel oluyor her şey vardır elbette sizinde bir nasibiniz daha yolun çok basindasiniz kendinizi bu kadar kasmayın lütfen bu ay içinde daha reglye 1 hafta var gecikirse yaparsınız test yine de umutsuzluga kapılmayın hemen

Kendinizi bu kadar yipratmayin bu şekilde kafanıza taktikca daha çok üzülürsünüz 6 7 gün kala test yapmaya başlamak da doğru değil kendinizi strese sokmayin ki regy gecikmesin en doğrusu gecikmeyi beklemek anladığım kadarıyla daha yeni yeni denemelere baslamissiniz rabbim yardımcınız olsun ama bu ruh hali ile kendinize eziyet edersiniz sağlıklı bir durum değil aynı hasreti çekiyoruz bu forumda da bir sürü insanlar aynı şekilde bu kafayı bıraktığınız an daha güzel oluyor her şey vardır elbette sizinde bir nasibiniz daha yolun çok basindasiniz kendinizi bu kadar kasmayın lütfen bu ay içinde daha reglye 1 hafta var gecikirse yaparsınız test yine de umutsuzluga kapılmayın hemen
Teşekkürler canım engel olamıyorum yoksa bunların bende farkındayım 🥲

Teşekkürler canım engel olamıyorum yoksa bunların bende farkındayım 🥲
Test almayıp engel olabilirsiniz mesela ben bu şekilde bırakmıştım geç kalınca artık test alıyorum evde sürekli olarak bulundurmayın yoksa aşırı insan takıyor sizi çok iyi anlıyorum ama inanın bu kafayı bırakınca size çok iyi gelecek

Hayırlısı olsun kuzum eğer adetin gecikirse ozaman tekrarla üzerinde çok düşünüp üzülme en hayırlı zamanda gelir inşallah 🤲

Bende en vazgeçtiğim ayda olmuştu ama devam etmedi gebeliğim. O ay yılmıştım ciddi anlamda ama. Sonra yine insan umutlanıyor. Takmamak için beynimizi aldırmamız gerek :-) burda bi üye vardı yumurtlaması gelmeden bile belirtilerini yaza yaza hamile kaldı :KK53: çok isteyince mi oluyor takmayınca mı kafalar karışık 😝

X