Saç Rengi ve Saç Boyama sizce hangi renk bana gider

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
2z55dmo.jpg
tavsiyelerinizi bekliyorum

göz renginiz pek belli olmamış ama her renk gider bence teninize. resme bakınca çok açık olmayan sarı veya çok açık kumrallar güzel durur gibime geldi..

bencede koyu renkler sanki daha genç gösterecek gibi duruyor
bakır karamel tonlarına bi bakın derim

bende bu ara karamele taktım, sanırım karamel yapçam saçımı

kesinlikle kahve tonları süper olurr açık doreli bi kahve çok şık durur aralara çok seyrek gölgelerde olursa :lepi:

göz rengim ela arkadaşlar şu an saclarım kahve bakır ama beğenmedim değiştireceğim kahve köpüğü rengini çok beğeniyorum ama sanırım beni solgun gösterecek tavsiyelerinize uyacağım

tavsiye ettiğiniz boyaları marka ve numaralarınıda söylerseniz memnun olurum

okadar kararsızımki kızlar istediğim hiç bir rengi kuaförde boyatamadım şu anda rezil bir renk yaptılar kızıl oldu resmen saçlarım artık kendim boyamaya kararlıyım o nedenlede renk bekliyorum sizlerden markada
katologlara bir bakayım bende teşekürler

evet bakır tonları bana gidiyor ama istediğim bakır tonunun nasıl ayarlarım bilemiyorum hiç kendim boyamadım çünkü son boyattığımdada bakır tonunda istediğimi söyledim ama yapılan bana kızıl oldu
bu bal köpüğü denilen renk bana gidermi açaba

çok hoş bir bayan olduğunuz için size ne yaptırsanız gider..kahvenin bütün tonları ...sarı, kızıl tonları ve kahve kızıl bütün hepsi gider...ten renginiz ve yüz hattınız bütün reklerin olumsuz sonuçlarını kapatacak bir kıvamda:)

çok hoş bir bayan olduğunuz için size ne yaptırsanız gider..kahvenin bütün tonları ...sarı, kızıl tonları ve kahve kızıl bütün hepsi gider...ten renginiz ve yüz hattınız bütün reklerin olumsuz sonuçlarını kapatacak bir kıvamda:)

teşekür ederim canım ama şu an kuaföre boyattığım rengi kimse beğenmedi koyu bir kızıl oldu biranönce bu renkten kurtulmak istiyorum bayram sonrası boya alıp boyayacağım icerisinde bakırlık olan renkler bana daha çok gidiyor sanırım o renkler hangileri ise onlardan birini alıp deniyeceğim umarım sonu hüsran olmaz

X