sizce hangisi daha yakısmıs

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
45
sacımın rengini bu tonlarada boyatmak istiyorum ve photoshopda ayarlamaya calıstım ten rengini tutturamadım bu kadar oldu :kedi: sizce hangisi daha cok yakısmıs

Son düzenleyen: Moderatör:
saol leyla :)

behriye ne renk bilmiyorum yaptırırsam kuafore goturcem resmi oyle yaptırcam :S

benim tenimde hemen hemen seninki gibi acık tonları denedim daha once yakısıyor ten renginden cok yuz hatlarıyla alaklı o bence

boyle cok acık sarı olmaz ama karamel tonları yakısır bence dene

Cnm bence kabarık saçlar sana daha çok yakışıyor 2. fotoda olduğu gibi ama renk olarak 3 derim ben renk 3 olsun ama kabarık olsun=)

su dalgası yaptırmak lazım oyle durması icinde heralde :)

sacımın rengini bu tonlarada boyatmak istiyorum ve photoshopda ayarlamaya calıstım ten rengini tutturamadım bu kadar oldu :kedi: sizce hangisi daha cok yakısmıs[/QUOTE]

ay inanmıyorum ya ben de diyorum ki kimbu ünlü ne güzelmiş diyorum kendi kendime, en sonunda alttaki yazıyı gördümopuyorumnanaktan süpersin şekerim valla tek kelimeyle bence hepsi de güzel:dance:

sacımın rengini bu tonlarada boyatmak istiyorum ve photoshopda ayarlamaya calıstım ten rengini tutturamadım bu kadar oldu :kedi: sizce hangisi daha cok yakısmıs

ay inanmıyorum ya ben de diyorum ki kimbu ünlü ne güzelmiş diyorum kendi kendime, en sonunda alttaki yazıyı gördümopuyorumnanaktan süpersin şekerim valla tek kelimeyle bence hepsi de güzel:dance:[/QUOTE]

cok tesekkur ederim basarılı olmus demekki alkisalkisalkis

Canım ya bence sana karamel tonları daha bir güsel gider diye düşünüyorummmmmmmm

ben düz saç sevdiğim için 1.yi beğendim
2 ve 3 kadınsı geldi
1 çok çıtır

yaptırdıktan sonra belli olcak heralde burdaki gibi ckar sonuclar umarım :)

bence sarı olmASINN,onun yerine karamel vee sıcakçikolata olabilir canım
tercih senin tabiiiCADIARZU

X